Ar gali būti, jog myliuosi su nekaltybės plėve???

Re: Ar gali būti, jog myliuosi su nekaltybės plėve???

Standartinė Jonas 2009 Birželio 14, 23:59, Atsakymo numeris: #24377

Gali būti, gali... gali, kad ir su triusikais myliesi. Tipo...
Jonas

Standartinė mergutuke 2009 Birželio 26, 19:26, Atsakymo numeris: #25432

Tai va, dabar net nezinau ka galvot... Jis man svarbus, jis ne bet kas. As dar nekalta...manau. Tiesiog buciniai, ir pan. Ir jis iejo i mane su pirstukais... lb skaudejo, paskui lyg ir pradejau jaust malonuma. Pati save gerai pazistu... Naudojau tamponus, bet su jais tilpdavo tik vienas pirstukas...vos... dbr telpa laisvai du. Ant pirstu baltos ly ir gleives, ar kas ten. Aisku po viso to, skaudejo dar daugiau nei diena. Nezinau ka galvot...nejau mergystes pleve jau plyso?
mergutuke

Standartinė ADRIJANA 2009 Birželio 27, 09:17, Atsakymo numeris: #25462

nu jei kraujo nebuvo tai neplyso turbut..baltos gleives ten normalu ir nieko tai nereiskia...
Vartotojo avataras
ADRIJANA
Super aktyvuolis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2009 Rugpjūčio 06, 21:36

Standartinė Svečiai 2009 Birželio 27, 22:54, Atsakymo numeris: #25495

Nu čia dabar, kas per vaikų darželis? Kokia dar plėvė? Gal Laumės juosta kokia?
Svečiai

Standartinė misu 2010 Sausio 28, 01:05, Atsakymo numeris: #39911

o as neseniai mylejaus pirma karta. ir skaudejo, o kraujo buvo vos vos, tik kai su veidrodeliu pasiziurejau, ieko net ant paklodes neliko. bet man atrodo kad ne visa pleve plyso, dalis jos liko. ar tai normalu?
misu

Standartinė Svečias 2010 Sausio 28, 13:47, Atsakymo numeris: #39940

Bet ir pilna žąsų :lol: :lol: :lol: :lol: Nesimylėkit , jei tokios kvaišos ir nieko nenutuokiat :evil: :evil:
Su veidrodėliu ji mat pasižiūrėjo , žarstekliu pamakaluok - efektas geresnis :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Svečias

Standartinė Fruktozė 2010 Sausio 28, 13:53, Atsakymo numeris: #39942

Svečias rašė:Bet ir pilna žąsų :lol: :lol: :lol: :lol: Nesimylėkit , jei tokios kvaišos ir nieko nenutuokiat :evil: :evil:
Su veidrodėliu ji mat pasižiūrėjo , žarstekliu pamakaluok - efektas geresnis :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bet efektas bus trumpalaikis. Jei nemakaluosi pastoviai, dar gali ir ataugti :lol: :lol: :lol:
Fruktozė
Igudęs dalyvis

2012 Liepos 13, 08:29

Standartinė Svečias 2010 Sausio 29, 10:37, Atsakymo numeris: #40001

Fruktozė rašė:
Svečias rašė:Bet ir pilna žąsų :lol: :lol: :lol: :lol: Nesimylėkit , jei tokios kvaišos ir nieko nenutuokiat :evil: :evil:

Bet efektas bus trumpalaikis. Jei nemakaluosi pastoviai, dar gali ir ataugti :lol: :lol: :lol:

Man tai pasirode visai nejuokinga. Ne karta esu pastebejas, ka i foruma uzsuka vaikai. Visai gali buti, "kada nors" uzsuks vieno is "musu".
Visai gali buti, kad lankosi taip ir nesuauge
Svečias

Standartinė Fruktozė 2010 Sausio 29, 12:14, Atsakymo numeris: #40009

kokia tema, tokie ir komentarai. Nereikia tikėtis profesionalių ginekologo konsultacijų internete :)
Fruktozė
Igudęs dalyvis

2012 Liepos 13, 08:29

AnkstesnisKitas

Grįžti į Seksas