Niekada nesu patyrusi vaginalinio orgazmo

Re: Niekada nesu patyrusi vaginalinio orgazmo

Standartinė Vartoju 2012 Kovo 25, 11:23, Atsakymo numeris: #88482

Žiūrint grynai iš biologinės pusės, moters orgazmas tėra šalutinis vystymosi produktas, evoliucijos atžvilgiu jo nereikia ir niekada nereikėjo. Ir nereikės.
Vartoju

Standartinė ... 2012 Balandžio 15, 12:00, Atsakymo numeris: #89121

Nemaniau, kad esu viena iš nedaugelio laimingųjų....
...
Pradedantysis dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2012 Balandžio 15, 12:31

Standartinė julijanoun 2012 Gegužės 08, 11:17, Atsakymo numeris: #89785

Tam, kad patirtum vaginalini orgazmą, reikia ir pačiai pasistengt. Neužtenka tikėtis, kad vyras viską padarys už tave.
Yra tam skirtų pratimų ir priemonių. Treniruotės reikalingos ne tik vyrams, bet ir moterims. Paprasčiausia priemonė yra vaginaliniai kamuoliukai http://www.intymu.com/zaislai-sekso-pre ... balls.html. Jau nuo senų senovės išbandyta priemonė moterims.
julijanoun

Standartinė Tomas 2012 Gegužės 08, 16:36, Atsakymo numeris: #89786

Buvo toiks varijantas negalėjo niekaip pasiekti, nu parėjo iš darbo prikalusi kaip reikala tai uh.. ir pasiekė. Bet išgaravus vėl kompleksuodavo. Dbartinė abu iškart pasiekia :D
Tomas

Standartinė J. 2013 Kovo 16, 08:51, Atsakymo numeris: #94999

labas : ) aš taip pat turėjau tokią problemą. su vyru problemos sprendėsi palengva - iš pradžių seksas be skausmo, tada malonus seksas, tada orgazmas! visa tai priklauso nuo mano organizmo. mes naudojamės nšp, todėl žinau savo vaisingas ir nevaisingas dienas, dienas, kai natūraliai norisi sekso, ir kai nelabai (vartojant kontraceptikus to pajausti negali, moters organizmas eina viena nevaisingumo ir mažiausio susijaudinimo kreive).. tos dienos, kai įmanoma patirti orgazmą - tai vaisingos dienos (tik tada jei nesiruoši pradėti kūdikio, neismyli) ir po mėnesinių, dažnai ir prieš mėnesines. tai tikrai radikaliai keičia seksą - kai tavo kūnas nori priimti vyrą, jis tada gali patirti orgazmą, o kitom dienom, kiek bandėm - vaginalinio orgazmo pasiekti nepavyksta. taigi, merginos, nšp padeda pasiekti vaginalinį orgazmą! : )
J.

Standartinė Svečias 2013 Kovo 18, 10:40, Atsakymo numeris: #95072

Niekaip nesuprantu, gal gali kas paaiškinti - egzistuoja gerklės ar kitaip - burnos orgazmas ar ne? Juk taip viešai visur dabar reklamuojamas dulkinimasis į gerklę, kad aš, be patirties, tokio net nežinau, nesuvokiu kaip čia yra iš tikro? Man panašu, kad tai nenormalu, ką manote?
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Gegužės 15, 16:46, Atsakymo numeris: #96029

Svečias rašė:Niekaip nesuprantu, gal gali kas paaiškinti - egzistuoja gerklės ar kitaip - burnos orgazmas ar ne? Juk taip viešai visur dabar reklamuojamas dulkinimasis į gerklę, kad aš, be patirties, tokio net nežinau, nesuvokiu kaip čia yra iš tikro? Man panašu, kad tai nenormalu, ką manote?

jei toks butu, orgazmuotu tiek vyrai tiek moterys valgydami koki mesaini i gerkle susikisus. kas per nesamones??? :D
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Gegužės 21, 22:23, Atsakymo numeris: #96153

J. rašė:labas : ) aš taip pat turėjau tokią problemą. su vyru problemos sprendėsi palengva - iš pradžių seksas be skausmo, tada malonus seksas, tada orgazmas! visa tai priklauso nuo mano organizmo. mes naudojamės nšp, todėl žinau savo vaisingas ir nevaisingas dienas, dienas, kai natūraliai norisi sekso, ir kai nelabai (vartojant kontraceptikus to pajausti negali, moters organizmas eina viena nevaisingumo ir mažiausio susijaudinimo kreive).. tos dienos, kai įmanoma patirti orgazmą - tai vaisingos dienos (tik tada jei nesiruoši pradėti kūdikio, neismyli) ir po mėnesinių, dažnai ir prieš mėnesines. tai tikrai radikaliai keičia seksą - kai tavo kūnas nori priimti vyrą, jis tada gali patirti orgazmą, o kitom dienom, kiek bandėm - vaginalinio orgazmo pasiekti nepavyksta. taigi, merginos, nšp padeda pasiekti vaginalinį orgazmą! : )

nevartoju kontraceptiku ir vis tiek nepasiseka. O po keliu minuciu jus pajuntate orgazma?
Svečias

Standartinė 1364896799 2013 Gegužės 23, 15:40, Atsakymo numeris: #96246

vaginaliniam orgazmui patirti reikia jautriu maksties raumenuku. Pasiseke toms, kurios naturaliai turi tokia dovana, kitoms reikia treniruotis. yra toks dalykas kaip vumbildingas - tai makšties raumenu treniruotes, kuriu metu mokaisi sutraukt ir visaip kitaip valdyt raumenukus. Pasiekti ta galima ne po vienos ar dvieju treniruociu, o po geru poros menesiu. Bet rezultatai stulbinantys. Vien jau partneris pajaus, kaip pasikeitete, o kai pasikeis jusu maksties raumenu tonusas, patirsite vaginalini orgazma. patikekit, irodyta tai - svarbiausia, savo kailiu isitikinau. Po gimdymo atsirado sios problemos, bet vumbildingo pagalba viska pasitaisiau :) apie ta vumbildinga galit cia pasiskaityti ;)) http://www.slideshare.net/Sekso_prekes/vaginaliniai-kamuoliukai-19072121
1364896799
Pradedantysis dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2013 Gegužės 23, 15:41

Standartinė UUUUOOOGAAAA 2013 Rugpjūčio 02, 15:25, Atsakymo numeris: #96839

http://www.intymu.com/geresniam-seksui/geresniam-seksui-jai/kamuoliukai-vaginaliniai-kegelio-pratimams/ben-wa-gold-balls nusipirkau kamuoliukus, treniruojuos, žiūrėsim kaip bus. O šiaip labai tikėtina, kad pramankštinus raumenis jie tampa jautresni. Na bent jau valdomi geriau, tik kažin ar tas valdymas neatims daug jėgų ir pastangų sekso metu. Na žiūrėsim.
UUUUOOOGAAAA

AnkstesnisKitas

Grįžti į Seksas