Prezervatyvai

Prezervatyvai

Standartinė Svečias 2009 Birželio 30, 12:38, Atsakymo numeris: #25700

Prezervatyvai yr ir gerai, ir blogai. Nu, naturalumo tai jokio, bet apsauga ir viska. Bet jeigu pasitaiko atsitiktinio sekso, ar naudojat prezervatyvus, ar pasitikit savo sugebejimu laiku "pasisalint is ivykio vietos"?
Svečias
 

Re: Prezervatyvai

Standartinė Svečias 2009 Liepos 01, 16:01, Atsakymo numeris: #25782

As negaliu pakesti to latekso kvapo. Tad stengiuosi naudoti priemones, kad galeciau jaustis saugi ir be prezervatyvu.
Svečias
 

Re: Prezervatyvai

Standartinė J 2009 Liepos 01, 16:22, Atsakymo numeris: #25783

Durex prezervatyvai neturi to specifinio latekso kvapo. Tai jei pagrindinė problema kvapas - siūlau prie progos išbandyti juos ;)
J
 

Re: Prezervatyvai

Standartinė Svetė 2009 Liepos 01, 21:30, Atsakymo numeris: #25809

Svečias rašė:As negaliu pakesti to latekso kvapo. Tad stengiuosi naudoti priemones, kad galeciau jaustis saugi ir be prezervatyvu.


Taigi.... viena yra jaustis, o kita yra būti saugi....
Svetė
 


Re: Prezervatyvai

Standartinė deepsorrow 2011 Gegužės 04, 17:49, Atsakymo numeris: #74532

Svečias rašė:Prezervatyvai yr ir gerai, ir blogai. Nu, naturalumo tai jokio, bet apsauga ir viska. Bet jeigu pasitaiko atsitiktinio sekso, ar naudojat prezervatyvus, ar pasitikit savo sugebejimu laiku "pasisalint is ivykio vietos"?


Ne apie "pasišalinimą" ar natūralumą reiktu galvoti esant atsitiktiniams lytiniams santykiams, o apie saugumą, prezervatyvas apsauga netik nuo neštumo bet ir nuol ligų, kad ir kokia patikima mergina atrodytų, niekada negali žinoti ar nepadovanos ko nors atminčiai :lol: Atsitiktiniu santykių metu - visada su "lietpalčiu" :twisted:
Vartotojo avataras
deepsorrow
Super aktyvuolis
 
Pranešimai: 943
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2013 Rugsėjo 26, 20:13

Re: Prezervatyvai

Standartinė Svečias 2012 Gegužės 14, 21:15, Atsakymo numeris: #89917

man tai lifestyle patinka, va sitie http://www.sargiai.lt/prezervatyvai/mat ... tyles-skyn
Svečias
 

Re: Prezervatyvai

Standartinė Svečias 2012 Gegužės 15, 11:34, Atsakymo numeris: #89930

Svečias rašė:As negaliu pakesti to latekso kvapo. Tad stengiuosi naudoti priemones, kad galeciau jaustis saugi ir be prezervatyvu.

Juk yra prezervatyvu su spec kvapais. Ma patiko zemuogiu ;)
Svečias
 

Re: Prezervatyvai

Standartinė Svečias 2012 Gegužės 15, 12:53, Atsakymo numeris: #89932

Anot jo, žmogaus imunodeficito viruso (ŽIV) dydis – 0,1 mikrono, sifilio – 1,5, spermatozoido – 3 mikronai. Tuo tarpu lateksinio prezervatyvo poros svyruoja nuo 5 iki 50 mikronų. Taigi jos nuo 50 iki 500 kartų didesnės nei ŽIV. Dydžių santykis, anot autoriaus, prilygsta kumščio ir durų plyšio skirtumui. Mokslininkas piktinasi, kad žmonės nepagrįstai raginami jaustis saugūs nesaugių intymių santykių metu, užuot būtų mokomi susigaudyti savo vertybėse.

Apie tai, kad nėra šimtaprocentinės apsaugos nuo pavojingų ligų ir nėštumo, savo pacientams dažnai primena ir Lietuvos katalikiškos pakraipos šeimos medicinos centrų gydytojai. Kai kurie medikai cituoja mokslinius tyrimus, anot kurių prezervatyvai nuo nepageidaujamo nėštumo neapsaugo net 40 proc. atvejų.

Kaune buvo atliktas tyrimas, kurio metu buvo apklausiamos aborto daryti atėjusios moterys. Pasirodė, kad nuo ketvirtadalio iki trečdalio respondenčių saugojosi prezervatyvais.

http://www.delfi.lt/news/daily/Health/prezervatyvai-ne-panaceja-nuo-aids-ir-nestumo.d?id=29212855

Lietuvos užkrečiamų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, sergamumo sifiliu rodiklis kelis paskutinius metus svyravo nuo 9,6 iki 10 susirgimų 100 tūkst. gyventojų. Palyginus su kitomis Europos šalimis, tai vienas aukščiausių sergamumo rodiklių po Rumunijos. Pastarojoje jis dar pusantro karto aukštesnis nei Lietuvoje. Medikai teigia, kad sifilinis nebelaikomas kurortinio sezono liga – dėl jos žmonės kreipiasi visus metus.

Šiemet sifilis nustatytas jau keturioms nepilnametėms

Kaip teigia lytiškai plintančių infekcijų ir hepatitų epidemiologinės priežiūros skyriaus medikai, pastarųjų metų tendencijos Lietuvoje rodo, kad tarp susirgusiųjų sifiliu ir gonorėja daugėja tokių, kurie kaip galimą užsikrėtimo šaltinį nurodė pažįstamą arba atsitiktinį asmenį, bei sumažėjo tokių, kurie infekcijos šaltiniu nurodė sutuoktinį. Taip pat daugėja gonorėja susirgusių jaunų vyrų, kurie teigė, kad šia infekcija galėjo užsikrėsti nuo seksualines paslaugas už atlygį teikusių asmenų.

http://www.delfi.lt/news/daily/Health/lietuva-pagal-sergamuma-sifiliu-antra-po-rumunijos.d?id=58705955&l=fplead
Svečias
 

Re: Prezervatyvai

Standartinė Mindaugas_p 2013 Rugsėjo 12, 13:57, Atsakymo numeris: #97219

Gi yra visokių skoninių prezervatyvų su įvairiais kvapais (Durex Select, Pasanste Flavours ir kt.), todėl jie permuša bet kokį latexo kvapą. Jų gal nevisose parduotuvėse yra, tiksliau net nežinau ar aplamai matęs esu :) Bet internete pilna parduotuvių kur galima nusipirkti už kapeikas.
http://www.save24.lt/7-prezervatyvai
Mindaugas_p
 

Kitas

Grįžti į Seksas