vaisingos dienos

vaisingos dienos

Standartinė Svečias 2009 Vasario 11, 15:31, Atsakymo numeris: #12693

Geda prisipazinti, bet nemoku apsiskaiciuoti, kada yra vaisingos dienos? Buvau pas viena ginekologe, aiskino vienaip, buvau pas kita - aiskino kitaip. Bet taip ir likau nesupratusi. O visgi tai zinoti butu vertinga... Gal kuri nors galite pasidalinti..?
Svečias

Reklama

Re: vaisingos dienos

Standartinė Megan 2009 Vasario 11, 16:28, Atsakymo numeris: #12706

Svečias rašė:Geda prisipazinti, bet nemoku apsiskaiciuoti, kada yra vaisingos dienos? Buvau pas viena ginekologe, aiskino vienaip, buvau pas kita - aiskino kitaip. Bet taip ir likau nesupratusi. O visgi tai zinoti butu vertinga... Gal kuri nors galite pasidalinti..?

Isskyras stebek. Jeigu skystos - praeinamumas, jei tirstos - nevaisingos dienos. Knygu yra...
Megan
Pradedantysis dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2009 Spalio 07, 15:54

Standartinė Petras 2009 Vasario 11, 16:30, Atsakymo numeris: #12708

Ne na ar sunku google ivesti vaisingos dienos?
http://www.o-kaip.lt/sveikata/kaip-apsk ... ienas.html
Petras

Standartinė monsette 2009 Vasario 11, 21:11, Atsakymo numeris: #12730

Bet isties zavu, kai vyrai daugiau zino uz moteris :)
monsette
Igudęs dalyvis

2010 Vasario 04, 09:44

Standartinė nata002 2009 Vasario 11, 22:38, Atsakymo numeris: #12736

Kiekvienai individualiai.Man 10-15diena po m4nesiniu.Arba 10 iki.Nejau neina jausti, tada sekso beprotiskai nori, isskyru padaugeja.
nata002
Veteranas

2009 Lapkričio 16, 23:12

Standartinė ASHA 2009 Vasario 11, 23:01, Atsakymo numeris: #12744

ir neprashikat ir dienu nesuskaiciuojat, vien nelaimes jums :lol:
ASHA

Standartinė Svečias 2009 Vasario 11, 23:50, Atsakymo numeris: #12753

Svečias rašė:Geda prisipazinti, bet nemoku apsiskaiciuoti, kada yra vaisingos dienos? Buvau pas viena ginekologe, aiskino vienaip, buvau pas kita - aiskino kitaip. Bet taip ir likau nesupratusi. O visgi tai zinoti butu vertinga... Gal kuri nors galite pasidalinti..?

Eeee mus per anatomija moke kad sperma gyvybinga makstyje islieka kelias dienas ar net savaite... eee kad taip neapsiskaiciuotum netycia. Gal geriau kontracepcija?
Svečias

Standartinė smilgute 2009 Vasario 12, 10:24, Atsakymo numeris: #12780

Vaisingiausios yra mazdaug 7-10 dienu po menesiniu ir tesiasi apie savaite.
smilgute
Igudęs dalyvis

2009 Lapkričio 09, 09:31

Standartinė smilgute 2009 Vasario 12, 10:27, Atsakymo numeris: #12781

ArunasKLP rašė:

Eeee mus per anatomija moke kad sperma gyvybinga makstyje islieka kelias dienas ar net savaite... eee kad taip neapsiskaiciuotum netycia. Gal geriau kontracepcija?

Gal pats geriau ryk tas tabletes ir sirk veziuku, ok?
smilgute
Igudęs dalyvis

2009 Lapkričio 09, 09:31

Standartinė Svečias 2009 Vasario 12, 10:53, Atsakymo numeris: #12783

smilgute rašė:
ArunasKLP rašė:

Gal pats geriau ryk tas tabletes ir sirk veziuku, ok?

Eeee as nekalbejau apie tabletes as kalbejau apie kontraccepcija. Sutinku ir tikrai zinau kad hormoniniai preparatai yra pavojingi ir nesvarbu kokiam tikslui naudojami ar kontracepcijai ar kokiai ligai gydyti. Tiesiog ar per vaisingas dienas siulote nesimyleti? O kodel?
Zinote turejau mintyje kad yra ten prezervatyvai, spirales, gimdos kaklelio gaubteliai, merginos sako yra nuostabus antispermicidiniai tepalai suleidziami i maksti kurie nera hormoniniai... na visko nebepamenu, mokykla baigiau pries 10 metu o apie tai mokemes berods 9 klaseje.
Svečias

Kitas

Grįžti į Moterų paslaptys