Tobulas apatinis trikotažas

Tobulas apatinis trikotažas

Standartinė perline 2009 Liepos 28, 10:39, Atsakymo numeris: #28487

Na, mergaitės, paplepėkim, koks Jums yra tobulas apatinis trikotažas?
perline

Re: Tobulas apatinis trikotažas

Standartinė Mangofruit 2009 Liepos 28, 11:00, Atsakymo numeris: #28504

man patinka Triumfo ir Perla;Brangus malonumas, bet ilgalaikis.
perline rašė:Na, mergaitės, paplepėkim, koks Jums yra tobulas apatinis trikotažas?
Vartotojo avataras
Mangofruit
Super aktyvuolis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2011 Balandžio 01, 18:14

Standartinė Amelija 2009 Liepos 28, 11:06, Atsakymo numeris: #28506

La Senza - grazesni negu Triumpho, o kokybe ne ka prastesne
Amelija

Standartinė Svečias 2009 Liepos 28, 11:18, Atsakymo numeris: #28507

Amelija rašė:La Senza - grazesni negu Triumpho, o kokybe ne ka prastesne

O aš La Senzos kokybe nusivyliau.
Triumfo liemenėlių sau tinkamos formos nerandu. Vieninteliai - taip vadinami "minimaizeriai", fantastiškas daiktas turinčioms didelę krūtine.
Juokas, bet man pačios geriausios formos, tiek liemenėlių, tiek kelnaičių - lenkų Naturana ir Latvių Lauma :) Matyt, pritaikyti pagal regiono moterų figūras. Tik jie labai greitai nusiskalbia :D
Svečias

Standartinė Zygfrid1295609168_db 2009 Liepos 28, 11:42, Atsakymo numeris: #28514

mangofruit0406 rašė:man patinka Triumfo ir Perla;Brangus malonumas, bet ilgalaikis.
perline rašė:Na, mergaitės, paplepėkim, koks Jums yra tobulas apatinis trikotažas?

Hmm... Trumfas yra skirtas boboms, na ta prasme Balzakishko amziaus merginoms. O La Perla yra brangus, bet tikrai ne ilgalaikis. Visi dizaineriniai skudurai yra neilgaamziai, neskirti raveti siena kaime ir trintis po musu purvinus plezus.

Is ilgaamzio trikotazo galiu rekomenduoti Victorija Sykret, nors dizainas tai kaimiskas. Nu pats tas mums. :)
Zygfrid1295609168_db
Super aktyvuolis

2009 Rugpjūčio 03, 07:17

Standartinė Leo 2009 Liepos 28, 11:46, Atsakymo numeris: #28517

Jei turit litu ir kantrybes rekomenduociau www.jstakauskaite.lt Mergaite sukuria ir pasiuva originalius apatinius. Zmona sake, kad kasdien nesioti nepatogu, bet pasimaivymui super:)
Leo

Standartinė Vakarė... 2009 Liepos 28, 11:53, Atsakymo numeris: #28519

As niekada nesupratau ir nesuprasiu tu moteru , kurios sako jog apatinis trikotazas turi tarnauti ilgai. Nesuprantu tokio poziurio. Zodis ilgalaikis, ilgaamzis man asocij.kaip minimum su 2 metais. Kas, kas , bet trikotazas turi buti kokybiskas, bet tu paciu kelnaiciu tikrai nenesiosiu 2 metu is eiles.
Vakarė...
Pažengęs dalyvis

2009 Lapkričio 22, 20:58

Standartinė Amelija 2009 Liepos 28, 11:56, Atsakymo numeris: #28520

Svečias rašė:O aš La Senzos kokybe nusivyliau.
Triumfo liemenėlių sau tinkamos formos nerandu. Vieninteliai - taip vadinami "minimaizeriai", fantastiškas daiktas turinčioms didelę krūtine.
Juokas, bet man pačios geriausios formos, tiek liemenėlių, tiek kelnaičių - lenkų Naturana ir Latvių Lauma :) Matyt, pritaikyti pagal regiono moterų figūras. Tik jie labai greitai nusiskalbia :D

O tu tikiesi, kad jau tie La Senza ar kiti brangesni apatiniai amzinai tarnaus? Zinoma, kad jie kaip ir visi apatiniai greitai susidevi, taciau tikrai buna idomesniu ir grazesniu, daug grazesniu ir kartu jie labai patogus. Naturana :? nieko gero...nieko grazaus!
Amelija

Standartinė Svečias 2009 Liepos 28, 12:00, Atsakymo numeris: #28521

Vakarė... rašė:As niekada nesupratau ir nesuprasiu tu moteru , kurios sako jog apatinis trikotazas turi tarnauti ilgai. Nesuprantu tokio poziurio. Zodis ilgalaikis, ilgaamzis man asocij.kaip minimum su 2 metais. Kas, kas , bet trikotazas turi buti kokybiskas, bet tu paciu kelnaiciu tikrai nenesiosiu 2 metu is eiles.

kokybiškas ir reiškia, kad po pirmo skalbimo neatrodo kaip 2 metus iš eilės nešiotas :D
Taip kad nemaišykite savokų ir jie ko nors nesuprantate - pasitikslinkite, o ne pripaišykite kitiems to, ko pati nedarytumėte (o gal darote?)
Svečias

Standartinė Svečias 2009 Liepos 28, 12:02, Atsakymo numeris: #28523

Leo rašė:Jei turit litu ir kantrybes rekomenduociau www.jstakauskaite.lt Mergaite sukuria ir pasiuva originalius apatinius. Zmona sake, kad kasdien nesioti nepatogu, bet pasimaivymui super:)

respektas :)
tačiau psulapio naujienos - 2006 metai. Ar ji tebedirba?
Svečias

Kitas

Grįžti į Moterų paslaptys