Ar tai yra normalu?

Ar tai yra normalu?

Standartinė As 2012 Spalio 13, 19:59, Atsakymo numeris: #92405

Noreciau isgirsti jusu nuomene ir suzinoti ar tai yra normalu. Man yra 16metu ir mane traukia vyresnio amziaus merginos 17-23 metu, gal ir vyresnes jeigu tai yra simpatiska, bendraujanti panele. Nezinau, kad ir anonimiskai, bet vistiek keista ir nedrasu klausti tokio klausimo. Man kazkaip atrodo, kad jos subrendusios, protingesnes, daugiau patyrusios, bei valdingesnes... Ir kartais uzeina noras, geidulys su jomis pasimyleti... Tai nezinau ar su manimi viskas tvarkoje? :(
As
 

Reklama


Re: Ar tai yra normalu?

Standartinė Ugnelė. 2012 Spalio 13, 20:06, Atsakymo numeris: #92406

Taip, tai yra visiškai normalu. Taip dažniausiai ir būna. O kai tau bus 25, tada pradės traukti kiek jaunesnės ir galvosi - ir ką aš tose senėse mačiau?
O kai bus 45, tada vistiek norėsi tų 25 - inių...
Toks tų vyrų gyvenimas, berniuk... :)
Ugnelė.
 

Re: Ar tai yra normalu?

Standartinė As 2012 Spalio 13, 20:17, Atsakymo numeris: #92407

Mhh, tik idomu kodel visi draugai, pazystami draugauja su savo amziaus panelemes ar metais jaunesnemis :roll: ir dar zinau viena pora kur merginai 16 o draugui jos 21metai :/ ir tipo cia viskas tvarkoje..? nes man atrodo kad jis kazkoks pedofilas..
As
 

Re: Ar tai yra normalu?

Standartinė Ugnelė. 2012 Spalio 13, 20:33, Atsakymo numeris: #92408

Dabar visiem atrodo, kad aplinkui visi pedofilai:)
Eik ramiai miegoti, tu tikrai esi normalus.
Tie, kurie draugauja su savo bendraamžėm, tikrai nieko prieš būtų pasimylėti ir su kiek vyresnėm:)
Ugnelė.
 


Re: Ar tai yra normalu?

Standartinė labaivairuojanti 2012 Spalio 13, 21:47, Atsakymo numeris: #92410

Hormonų audros:) su laiku tai praeina, o šiaip porų su amžiaus skirtumu yra, tačiau jei žmonės dvasiškai subrendę vienas kitam, tai nesudaro per daug didelių trukdžių, Tavo amžiuje tai tiesieg ieškojimų ir pažinimo metas, galbūt tobulybės ieškojimas, kol pagaliau suvoki, kad ir patys esame, toli gražu ne tobuli..
labaivairuojanti
 

Re: Ar tai yra normalu?

Standartinė As 2012 Spalio 14, 20:21, Atsakymo numeris: #92421

Gal galite merginos patarti :? Gimnazijoje yra patinkanti mergina jai yra 18metu, jinai man patinka, as pastebejau kaip ji ziuri i mane, tas jos zvilgsnis (kaskart prasilenkiant) mane zudo ir varo is proto. Kartais einant koridoriais, grustyje, ji mane lyg tycia uzkliudo ar prisiliecia. Kazkada eidami koridoriu vienas priesais kita, ziurejau jai i akis ir artedami vienas pries kita ji mane nuzvelge nuo pat koju iki akiu, ka tai galetu reiksti. Esu jau toks su nepatinkancimis merginomis ar tiesiog draugemis kurios netraukia mano perdidelio demesio galiu bendrauti i valias nesigedidamas, uzkalbinti be jokio gedos jausmo. Bet sia mergina man kazkaip geda ir nejauku atrodo uzkalbinti... Nezinau kas darosi gal galite patarti? Turiu jos facebook, kazkada rasiau kad padetu isversti anglu sakinius i leituviu kalba :cry: ji padejo, padekojau ir ji gale numete toki smile ;) . Ji turi vaikina, bet jis is kito miesto ir jie retai susitinka, ir jis lopas... Uz ja galeciau kovoti, vaikians nebeda, tik nezinau kaip su ja pradeti artimiau bendrauti :roll: gal visu pirma uzmegzti kokia tema per facebook kuria tektu pratesti mokykloje ar tiesiog imtis kokiu kitu veiksmu :?: :( :roll:
As
 

Re: Ar tai yra normalu?

Standartinė As 2012 Spalio 15, 15:04, Atsakymo numeris: #92426

Patarkite merginos kaip man su ja elgtis ?:)
As
 


Grįžti į Seksas