smagios gimtadienio dovanos

smagios gimtadienio dovanos

Standartinė magdute 2009 Vasario 25, 17:13, Atsakymo numeris: #14093

Kokios gali buti smagios gimtadienio dovanos? Ka esate juokingo ir netiketo dovanoje savo draugams, biciuliams..? :) Kartais issenka fantazija.....
magdute
 

Re: smagios gimtadienio dovanos

Standartinė Svečias 2009 Spalio 01, 15:08, Atsakymo numeris: #33252

Visada labai gerai sueina visokie kvietimai i smagius renginius ar pramogas. Labai dziaugiausi gavusi pakvietima pasikarstyti Lokes pedoje. O jeigu apie daiktus... Manau, dovanojant daikta, geriau dovanoti praktiska. Nes kas is to, jeigu padovanotas jis stoves kur nors kampe, rinks dulkes, o galiausiai uzsimirs net ir tai, is kur tas daiktelis atkeliavo i namus.
Svečias
 

Re: smagios gimtadienio dovanos

Standartinė hoomeris 2009 Spalio 05, 22:22, Atsakymo numeris: #33426

magdute rašė:Kokios gali buti smagios gimtadienio dovanos? Ka esate juokingo ir netiketo dovanoje savo draugams, biciuliams..? :) Kartais issenka fantazija.....


O tai dovana draugei, ar draugui ? :)
hoomeris
Pradedantysis dalyvis
 
Pranešimai: 19
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2011 Liepos 01, 08:08

Re: smagios gimtadienio dovanos

Standartinė Svečias 2009 Spalio 06, 15:48, Atsakymo numeris: #33472

Itariu,kad tas gimtadienis, del kurio galbut buvo rasyta, jau seniai praejo. Taigi galima tiesiog parasyti kokiu nors ideju - jeigu ieskos kas nors, tai ir ras...
Svečias
 

Re: smagios gimtadienio dovanos

Standartinė Karas 2009 Spalio 16, 22:20, Atsakymo numeris: #34119

Na as noreciau padovanoti ka nors mielo ir jaukaus, bet ir linksmo savo vaikinui. As jo dar nepazistu kaip nulupto, o i klausima ka jis megsta gauti dovanu, sako kad to jis nesureiksmina, o labiausiai noretu tiesiog mano buvimo salia ir sypsenos. Na bet vistiek norisi ka nors, simboliskai, iteikti. :)
Tai gi, gal kas pasidalinsite idejomis :)
Karas
 

Re: smagios gimtadienio dovanos

Standartinė hoomeris 2009 Spalio 18, 16:10, Atsakymo numeris: #34202

Karas rašė:Na as noreciau padovanoti ka nors mielo ir jaukaus, bet ir linksmo savo vaikinui. As jo dar nepazistu kaip nulupto, o i klausima ka jis megsta gauti dovanu, sako kad to jis nesureiksmina, o labiausiai noretu tiesiog mano buvimo salia ir sypsenos. Na bet vistiek norisi ka nors, simboliskai, iteikti. :)
Tai gi, gal kas pasidalinsite idejomis :)


Na tada gal padovanok save tiesiog :)
Jeigu atvirai, asmeniškai man, jau ta dovanų dovanojimo "liga" įgriso. Tai ne kas kita, o pinigų švaistymas tik dėl to, jog pasijustum geriau kažką padovanojęs ir nesijaustum blogai, kad nepadovanojai. Argi aš labai apsirinku ?
Dabar pagalvokime: artėja šventės,dovanų ir visokių niekniekių metas, tuoj prasidės visokiausios akcijos ir visi puls pirkti dovanas artimiesiems ir draugams. Išleis daug pinigų beverčiams daiktams, iš kurių dauguma bus nenaudojami ir stovės daug metų apdulkyję. Na bet laikai kaip ir žmonės keičiasi : dabar dauguma dovanoja įvairius kuponus,kad sau per daug nekvaršintų galvos, ką gi padovanoti artimam žmogui ir taip nusimeta šį galvos skausmą iki kitų metų ar kito gimtadienio. Išties jau tai tampa juokinga , nes tai jau tampa tikra žmonių liga - dovanojimas iš reikalo.
Todėl aš siūlau dovanoti save arba dovanoti ką nors iš širdies. Gali jį nusivesti į teatrą, ar kino filmą, o gal net kad būtų romantiškiau, pagaminti jam skanią vakarienę prie romantiško stalo, manau abu liktumėte patenkinti. Truputis fantazijos ir gyvent bus smagiau šiame nykiame pasaulyje ;)
hoomeris
Pradedantysis dalyvis
 
Pranešimai: 19
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2011 Liepos 01, 08:08

Re: smagios gimtadienio dovanos

Standartinė DARIUS 2009 Lapkričio 17, 15:13, Atsakymo numeris: #35923

MANO MERGINA MAN GIMTADIENIO PROGA PADOVANOJO PRABANGIUS KVEPALUS LACOSTE IR PASAKE SITA DOVANA TAU GIMTADIENIO PROGA KVEPINKIS IR PRISIMINK PER SAVO GIMTADIENI MANE NORS AS BUSIU UZSIENYJE BE JOS GIMTADIENIS TAIP KAIP TORTAS BE ZVAKUCIU IR BE MYLIMO ZMOGAUS.
DARIUS
 

Re: smagios gimtadienio dovanos

Standartinė Svečias 2009 Lapkričio 17, 15:16, Atsakymo numeris: #35924

DARIUS"]MANO MERGINA MAN GIMTADIENIO PROGA PADOVANOJO PRABANGIUS KVEPALUS LACOSTE IR PASAKE SITA DOVANA TAU GIMTADIENIO PROGA KVEPINKIS IR PRISIMINK PER SAVO GIMTADIENI MANE NORS AS BUSIU UZSIENYJE BE JOS GIMTADIENIS TAIP KAIP TORTAS BE ZVAKUCIU IR BE MYLIMO ZMOGAUS.[/quote]
NORS RYTOJ MANO GIMIMO DIENA JAU 29 METAI O TAIP NORECIAU BUTI SU SAVO MYLIMA MERGINA BET NEIMANOMA NES KRIZE NELEMTA TRUKSTA PINIGU.
Svečias
 

Re: smagios gimtadienio dovanos

Standartinė loooooooooowe 2010 Vasario 12, 10:51, Atsakymo numeris: #40533

DARIUS rašė:MANO MERGINA MAN GIMTADIENIO PROGA PADOVANOJO PRABANGIUS KVEPALUS LACOSTE IR PASAKE SITA DOVANA TAU GIMTADIENIO PROGA KVEPINKIS IR PRISIMINK PER SAVO GIMTADIENI MANE NORS AS BUSIU UZSIENYJE BE JOS GIMTADIENIS TAIP KAIP TORTAS BE ZVAKUCIU IR BE MYLIMO ZMOGAUS.na seip mano manymu kvpalai yra gera dovana, BET yra tokiu zmoniu kurie isizeidzia gave kvepalu... nes kaikurie galvoja kad jei padovanojai kvepalus tai reiskia kad das zmogus smirda :D
na bet is tiesu mano manymu koks skirtumas kokia dovana svarbiausia kad ji butu padovanota su meile ir isvisos sirdies skirta tik tam zmogui.. ;)
kai kurie net sako mano dovana kai navo tik... bet juk koks skirtumas kiek ji kainavo jei ji yra miela :roll: juk galima ir uz 2 lt nupirkus dovanele parodyti kad svarbiausia yra ne kaina o tai kad tu nepamirsai zmogaus ;) ;) ;) ;)
loooooooooowe
 

Re: smagios gimtadienio dovanos

Standartinė elze 2010 Gruodžio 20, 19:13, Atsakymo numeris: #63985

Siaip labai daug smagiu gimtadienio dovanu galima rasti Dovanu Salyje ( www.dovanusalis.lt ) , nuo ziebtuvelio elektrosoko iki skraidancio laikrodzio :)
elze
 

Kitas

Grįžti į Renginiai ir laisvalaikis