Verslo idejos

Atsakymo rašymas

Siekiant apsaugoti forumą nuo necenzūrinių nuotraukų ir kenksmingų nuorodų, apribojome galimybes įkelti nuotraukas ir nuorodas į bet kokią forumo temą. Viename įraše galite palikti ne daugiau kaip dvi nuorodas į kitus puslapius ir ne daugiau kaip dvi nuotraukas. Priešingu atveju Jūsų IP adresas bus užblokuotas ir forumu naudotis negalėsite.

Jeigu Jūsų IP jau buvo užblokuotas, rašykite mums, adresu info@darnipora.lt. Laiške nurodykite užblokavimo priežastį, savo vartotojo vardą bei bokavimo pranešimą, kurį matysite, kai mėginsite parašyti pranešimą forume.


Tiksliai įrašykite paveikslėlyje matomą kodą. Didžiosios ir mažosios raidės nesvarbios. Nulio kode taip pat nėra.
Šypsenėlės
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Jūs galite naudoti BBKodą. Kas yra BBKodas galite sužinoti čia

Temos peržiūra
   

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Verslo idejos

Re: Verslo idejos

Standartinė Villi 2015 Lapkričio 18, 22:05

kas netingi dirbti, tai tikrai gali prasisukti su įvairia tarpininkavimo veikla, kad ir pvz čia: mikriukų nuomos vadybininkas

Re: Verslo idejos

Standartinė Svečias 2012 Gruodžio 03, 00:41

Siulau rimtam ir saziningam partneriui kartu per puse uzsiimti kavos ir kitu karstu gerimu pardavimo automatais Nestle. Savikaina apie 20%-30%, vanduo ir kavos ar sultinio milteliai plius aparatu nuoma is nestle.lt. Biznis garantuotas ir patikrintas, nes dirbu agentu. Viska imti reikia is Nestle.lt ir pirmyn. Reikalingas partneris su minimaliom investicijom, kokiu 20-30 tukst. Lt reikia pradziai kiekvienam, kad isigytii pora tinkamu automobiliu ir pradziai siek tiek apyvartiniu tureti kurui ir pan. Kavos, sultiniu milteliams atidejimai, tai del to papildomu pinigu nereikia. Rasykit, tikrai nerealus biznis.

reply this post

Standartinė VaughnLacy 2010 Rugpjūčio 08, 09:10

I would like to propose not to hold off until you earn enough cash to order goods! You can take the <a href="http://bestfinance-blog.com/topics/personal-loans">personal loans</a> or financial loan and feel yourself fine

Re: Verslo idejos

Standartinė uzsidirbk pinigu! 2010 Liepos 29, 16:55

darbas namuose-man pavyko, pabandykite ir jus!
aš aptikau tai viename iš skelbimu ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaujant įvairiuose forumuose, aš randu šita straipsni, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litu per keletą savaičių įdedant tik 12 Litu. Skiedalai, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti kas siūloma.

toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2 Litus i banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti pirma sąskaitos numeri ir įrašyti savo sąskaitos numeri i paskutine šešta eilute, ir talpinate šita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose.

jokiu apgauliu. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 Litu ir nusprendžiau pabandyti.

ir atspėkit kas?

po keliu dienu man i sąskaitą pradėjo kauptis pinigai… Aš negalėjau patikėti savo akimis, jog tai veikia. Per pora savaičių susikaupė apie 2000 Litu, po trijų savaičių prisidėjo dar apie 2000 Litu. Dabar jau turiu uždirbęs 4000 Litu ir neskaitant smulkiu išlaidu. Po pusantro mėnesio turėtų buti apie 16000 Litu. Ir šita suma po truputi toliau didės. O prasidėjo tik nuo 12lt.

noriu su Jumis pasidalinti kaip tai veikia, nes tai naudinga ir Jums, ir man. Aš jums pažadu, jeigu Jūs tiksliai seksite mano instrukcijų ir neturėsite vilčių gudrauti, Jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigu, negu tikitės, per daug nesistengdami.

pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartu! Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukcijas ir pinigai neprivers Jūsų laukti. Sutikite - tai paprasta! Tai absoliučiai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12 Litu ir pora valandų internete. Svarbu: Tai ne apgavyste, tai visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, ir tai tikrai veikia! Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000 Litu ir dar daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienu laikotarpyje. Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyviu sąžiningumo.

yra trys paprasti Žingsniai:

1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Pirmiausia i žemiau esančią 6 banko sąskaitą perveskite 2 Litus. Po to perveskite po 2 Litus ir į sekančias banko sąskaitas. Visa tai įvykdžius, Jus padarote paslauga, ir svarbiausia - tai visiškai legalu. Jus taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.

1. LT69 4010 0455 0001 5928

2. LT85 7300 0101 1190 5486

3. LT03 0075 8006 7182 5331

4. LT59 7044 0009 1961 2001

5. LT74 7300 0100 1240 9971

6. LT87 4010 0428 0040 0650


dabar išbraukite iš sąrašo Nr. 1 sąskaitos numeri, perneškite visas sąskaitas vienu eiles numeriu i viršų, o i atlaisvinta Nr. 6 eilute įrašykite savo banko sąskaitos numeri.

3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindine idėją, išplatinkite šita straipsni kaip minimum 200-tuose forumu ir naujienų juostu, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie ši straipsnį, tuo didesnes bus Jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.

Šis internetinis verslas sėkmingai gyvuoja ir klesti dėl dalyviu sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viska atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12 Litu, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.

tai kainuoja tik 12 Litu ir kelias valandas nesunkaus darbo internete!
užsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai! Laikas pinigai!

o dabar aš papasakosiu, kodėl jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate.

tiesiog paprasta aritmetika: Sakysim iš 200 laišku ar straipsniu aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 Litu būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje.
dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimu su jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmones – tai jau 500 Litu i sąskaita. Toliau šie 25 žmones daro po 200 patalpinimu su jūsų sąskaitos numeriu Nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl tik 5 žmones – Jūsų pajamos 2500 Lt. Toliau šitie 125 žmones patalpinę po 200 pranešimu, i kuriuos taip pat atsako tik 5 žmones. Jums tai duoda 12500 Litu pajamu (jus 3 pozicijoje).

toliau dar įdomiau: šitie 625 žmones daro 200 patalpinimu su Jūsų sąskaitos numeriu Nr. 2 pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žmones – tai 62500 Litu. Paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti. Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12 Litu. Šiame versle svarbiausia buti sąžiningam. Kitaip nieko nesigaus. Ar Jus galite įsivaizduoti kiek žmonių kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šita straipsni, kaip ir Jus?! Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju. Ir toliau jų skaičius nuolat auga! Kokie šansai, kad jie užsinoręs pamėginti save kokoj nors naujovėj? Ar įsivaizduojate kokios galimybes?! Su 12 Litu ir keliomis valandomis internete. Daugelis klausia kaip pervesti pinigus nes is Swedbank neleidžia. Todėl reikia pinigus vesti is SEB banko ir vietoje gavėjo įrašyti pvz.: mano bobutė.

Re: Verslo idejos

Standartinė x,x,x 2010 Liepos 21, 07:31

ai klaviatūra ar rankos dreba nesuprasi :D

Re: Verslo idejos

Standartinė kora 2010 Liepos 21, 06:09

x,x,x rašė:
kora rašė:
Misteris Gudrutis rašė:Kai dabar neva toks krizmetis, ar gali buti kokios nors verslo idejos paklausios? Galbut yra sfera, kuri krizes metu, nors ir paradoksalu, bet butu paklausi...?

Jei norit verslo idejos, prasau ir dar NEMOKAMAI: vystykit teleterapeuto paslaugas :P
Juk dabar sergant sudetinga prisisaukti gydytoja i namus, nors skamba graziai "seimos gydytojas". Siuo atveju butu: taupomas paciento, gydytojo laikas, popierius, rasalas, brangus automobilinis kuras, pagaliau sumazetu infekcijos plitimas, komplikaciju rizika paciam, kai zidinys pasilieka namuose prie kompiuterio, sutaupytume Sodros biudzeta, maziau ligoniu, maziau nedarbingumo pazymu, Lietuvos vidaus produkto gamyba ne taip sparciai letetu...:P
pirma konsultacija tau nueik jeu bent pas psihologą


x,x,x , ar kartais jums nelikau skolinga :?: :P
P.S. Itariu, kad omeny turejote ir rasete zodi "psichologa", taciau del "techniniu kliuciu" viena raide iskrito. :)

Re: Verslo idejos

Standartinė x,x,x 2010 Liepos 20, 17:30

kora rašė:
Misteris Gudrutis rašė:Kai dabar neva toks krizmetis, ar gali buti kokios nors verslo idejos paklausios? Galbut yra sfera, kuri krizes metu, nors ir paradoksalu, bet butu paklausi...?

Jei norit verslo idejos, prasau ir dar NEMOKAMAI: vystykit teleterapeuto paslaugas :P
Juk dabar sergant sudetinga prisisaukti gydytoja i namus, nors skamba graziai "seimos gydytojas". Siuo atveju butu: taupomas paciento, gydytojo laikas, popierius, rasalas, brangus automobilinis kuras, pagaliau sumazetu infekcijos plitimas, komplikaciju rizika paciam, kai zidinys pasilieka namuose prie kompiuterio, sutaupytume Sodros biudzeta, maziau ligoniu, maziau nedarbingumo pazymu, Lietuvos vidaus produkto gamyba ne taip sparciai letetu...:P
pirma konsultacija tau nueik jeu bent pas psihologą

Re: Verslo idejos

Standartinė jogas 2010 Liepos 20, 17:27

verslui ne ideju reikia o plano,atsiverskit verslu klasifikacija visas sarasas,o ka nors padaryt planas Daryk nors ka zmoniskai ir jokiu problemu.Gal atsimenat kada gave padoru aptarnavima ,preke be muilinmo konsultacija specialisto,statybinka ar baldininka kuris atliko laiku ir gerai,jei toki pazystat jis ir dabar nespeja darbu

Re: Verslo idejos

Standartinė medutis 2010 Gegužės 07, 21:16

Pasaulyje jau kurį laiką, o Lietuvoj visai nesenai pradėjo populiarėti vadinamieji "startup" verslo modeliai. Atsiranda ir visokie "verslo angelai" ir pan. veikėjai. Pats buvau renginyje "Login 2010" ir ten buvo nedidelėj salėj "barcamp" ar kažkaip pan. vadinas - žmonės pristato savo idėjas ir tikisi investuotojų dėmesio. Esmė, kad tų idėjų nelabai yra kam plagijuoti, nes kai kurie produktai yra išties unikalūs ir juos sukurti gali tik tas kas sugalvojo. Kiti gi jau savo verslą įsukę, nebebijo iš paskos bandančių prisivyti ir ieško pinigų dar spartesnei plėtrai. Beje ir ta idėja, kuri tau sukasi galvoje, gali būti kad tik tu ir tiki ir turi viziją, kitam gi tai gali būti ir neįdomu, o jei pabandys kopijuoti - jam nieko nesigaus :)

Mindusia rašė:nuosava versla ikuriau budamas 16 metu, galiu pasakyti, kad verslas labai klastingas dalykas, ne kiekvienas gali ji tureti, jis reikalauja greito blaivaus mastymo, ideju ir t.t.

apie idejas, tai zinoma geriau paciam kazka ismastyt, nes NIEKAS, kartoju NIEKAS uz jokius pinigus neparduos tikrai geros verslo idejos... parduodama yra tik smulkios idejos, minimaliam pelnui, ar nuostolingai dirbancios imones ar dar velniai zino ko akcijos.

juokingai man skamba skelbimai, ieskau verslo partnerio ar investuotojo, jei zmogus pilnai garantuotas savo verslo sekme, jis ras savo pinigu, nes nores gauti maximalu pelna, o jei abejoja verslo sekme, tuomet iesko kito nuotykiu ieskotojo, kad ne taip skaudziai degt reiketu blogiusiu atveju.

ar tiesa?

Re: Verslo idejos

Standartinė Julius Daugalas 2010 Balandžio 28, 13:35

Sveiki.
Ar kada susimastėt kaip būtu gerai turėti begale laiko ir veikti tai, ka jūs norit?
Tam reikia daug pinigų, atsakytumėt.
Laikai keičiasi ir būdų kaip uždirbti pinigus vis daugėja.
Štai mes turime galimybę jums pasiųlyti išeitį.
Kalba eina apie verslą internete. Verslą, kuris neatima daug laiko, kūrį galit
plėtoti sėdėdami namie, ir kuriam nereikia milžiniško pradinio įnašo.
Tai realus, pelningas pasiūlimas.
Daug kas suabejotų tokiu pasiūlymu, nes atrodytų tai reikalauja daug
žinių ir gebėjimų. Taip nėra. Pažinksninės sistemos dėka šio verslo gali imtis
visi, kas tik turi internetą.
Susidomėjusius prašom apsilankyti http://verslastau.kompanija.biz

Į viršų