Internetu susipažinti?

Atsakymo rašymas

Siekiant apsaugoti forumą nuo necenzūrinių nuotraukų ir kenksmingų nuorodų, apribojome galimybes įkelti nuotraukas ir nuorodas į bet kokią forumo temą. Viename įraše galite palikti ne daugiau kaip dvi nuorodas į kitus puslapius ir ne daugiau kaip dvi nuotraukas. Priešingu atveju Jūsų IP adresas bus užblokuotas ir forumu naudotis negalėsite.

Jeigu Jūsų IP jau buvo užblokuotas, rašykite mums, adresu info@darnipora.lt. Laiške nurodykite užblokavimo priežastį, savo vartotojo vardą bei bokavimo pranešimą, kurį matysite, kai mėginsite parašyti pranešimą forume.


Tiksliai įrašykite paveikslėlyje matomą kodą. Didžiosios ir mažosios raidės nesvarbios. Nulio kode taip pat nėra.
Šypsenėlės
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Jūs galite naudoti BBKodą. Kas yra BBKodas galite sužinoti čia

Temos peržiūra
   

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Internetu susipažinti?

Standartinė Ernesta 2019 Sausio 13, 12:20

(Y) Aha.

Standartinė edvinas 2018 Spalio 26, 19:40

Jei yra bendraujanciu paneliu cia parasyk it ;)

Standartinė Mantas 2018 Kovo 19, 13:31

Esu išsilavinęs, rūpestingas, romantiškas ir laisvos širdies. Norėčiau susipažinti ir sukurti gražius santykius su miela, nuoširdžia ir gilios sielos mergina...Norėčiau, kad tu atsilieptum ir man parašytum...Nenusivilsi

Re: Internetu susipažinti?

Standartinė Darija 2015 Balandžio 02, 09:36

Sveiki,

Labai noriu paprašyti užpildyti šią anketą. Tavo nuomonė - aukso vertės! http://apklausa.lt/f/kojines-l45hv9p/an ... w.fullpage

Iš anksto dėkoju!

Gražios dienos linkėdama,
Darija

Re: Internetu susipažinti?

Standartinė Milldule 2015 Kovo 31, 12:53

gerai, kad mus pasiekė interneto modernizacija http://www.cgates.lt/lt/apie-mus/tinklo-modernizacija/internetas-aleksote, tai ir mes galim pažindintis internetu :)

Re: Internetu susipažinti?

Standartinė Rimocha 2012 Sausio 30, 23:03

Beabejo, ar rasi tokių kurie vardintų savo būdo trūkumus kaip privalumus?

Re: Internetu susipažinti?

Standartinė Rutone 2012 Sausio 30, 23:01

gabber rašė:Ne "niekais" ir ne nesamonem, cia yra tiesiog mokslas, o kad vienas kazkoks is 10 neatitiko nereik pagal visus sprest. Svarbu ir data ir riba ir dar daug faktoriu, tiesiog kvaila lygint visus zinant vos viena. Visada pazistamu ratu galima remtis, ir atitinka dazniausiai 8 is 10 zmoniu. Priklauso dar ir nuo gyvenimo budo, seimos. Kam ta galva turet, jei ismastyt nesugebam visu variantu ir teigt kazka idiotisko?

Na gerai, tebūnie švenčiausia teisybė, jei taip nori... Kiekvienas renkasi, tikėt tuo ar ne. Na gal gal gal, jei pagal gimimo dieną, valandą ir minutę buvo sudarytas horoskopas. Bet kai kitas astrologas tau priburs visai ką kita? Kuriuo tikėsi? Žadančiu tau aukso kalnus ar greitą mirtį kur patvory? Net neabejoju, patikėsi "auksiniu" variantu... :lol:
Taip, dešimties vėžių neturėjau. Pakako vieno, kuris net netapo vaikinu, nors be galo to norėjo. Su kitais irgi teko bendraut. Ties DP, tiek kitose svetainėse, tiek gyvenime. Išvada - su vėžiais sutariu gerai ir net puikiai, jei tai - moterys... :lol: tą ką man dabar daryt? Orientaciją keist, kad "tikrą mokslą" atitikčiau ar ieškot tinkamesnio kito ženklo kandidato? O gal man, pvz., patinka mano priešingybė - Jautis? Ir gal net visai neblogai bendraujasi? K tada daryt? Ir ką daryt, jei kokie 99,99 proc. pažįstamų netiki tais horoskopais? :lol:

Re: Internetu susipažinti?

Standartinė Kitina 2012 Sausio 30, 20:39

Rimocha rašė:
Kitina rašė:issilavinimas, bei zalingi iprociai - nurodomi pildant anketa. Jei zmogus meluoja, tuo blogiau jam paciam.
O Nu tik jau,esu prisiregistravęs drauge ir čia bet nemačiau nei vienos anketos kurioje būtų parašyta esu alkoholikas ar narkomanas ,nu išsilavinimą gal meluot neapsimoka nes iš to jokio tolko,kaip suprasi ar žmogus nemori pasirodyt geresnis negu iš tikrūjų yra , kai jau kas čia rašė internetas neatskleidia asmenybės realios. :arrow:

:)) gal todel nesimate, kad tamstai prieinamos moteru anketos. Vyrai, paprastai neslepia, kad ruko, nes daugeliui tai norma. Su gerimu tas pats, tik cia priklauso nuo to: ka vienas zmogus vadina alkoholiku, kitas, gali vadinti retkarciais isgerianciu.

Re: Internetu susipažinti?

Standartinė Doleo 2012 Sausio 30, 19:02

Rutone rašė:
gabber rašė:Na del sekso tik lietuves daugumoj gali pasiskust (uzuojauta lietuviams), negali sakyt del visu aisku. Na, o geriausias susipazinimo budas yra alkoholio vartojimas kartu, gerai, gal universaliausias :D. Todel verta susitikti kokioj sodyboj patusint ar i kluba ir panasiai (uzuojauta, kurie negeria:D). Siaip esme yra tokia, kad mieli zmogeliai, atkreipkit demesi ir i zodiaka, nes anksciau veliau nulems 80% santykiu.


Kas dėl sekso, nesiskųsčiau, kad siūlytų, bet vis tiek, pirmą kartą matomam žmogui tikrai nėra noro atsiduot. Na nebent būtų velnioniškai patrauklus (turėjau tokios patirties, būčiau atsidavusi patį pirmą vakarą, bet...), tada kodėl ir ne? Bet kad nemažai čia esančių vyrų nuotraukas slepia, rakina, skiltyje apie save nepasakoja nieko, prideda krūvas daugtaškių ir supraskit, ieško tos vienintelės - supratingos, dar kažkaip kitaip ypatingos, nors patys pagal tą "aprašymą" yra jokie, beveidžiai... su tokiu susitikt tai nė nesiruošiu - maža kas... Na aš vis tiek konservatorė šioj srity - nepamačiusi žmogaus nuotraukos susitikt neisiu, o kalbėt apie seksą su tokiu tai jau sorry... Nebe tie metai, kad akli pasimatymai žavėtų. Šios minties pabaigai - kodėl užuojauta tik lietuviams? Kitiems nereikia? O gal kaip tik lietuvaites užjaust reikia? Priežasčių ne viena, gal nesiplėsiu :evil:

Dėl alkoholio vartojimo kartu pritariu iš dalies, tai čia gal jau kiek vėlesniam etapui palikčiau - kai jau nors šiek tiek susipažįstama. Geriau žmogui pažint - nes "kas blaiviam galvoj, tas girtam ant liežuvio".

O va tas zodiakas nustebino - jaunas vyrukas, o tokiais niekais tiki? :lol: Ar bile parašyt? M? Nes, pavyzdžiui, horoskopas mane su vėžiu labai gerai suderina, o realybėj su vienu tokiu nė už ką sugyvent negalėčiau. Tikrai nemanau, kad tas zodiakas čia kažk lemia, oi, nemanau...


Ne "niekais" ir ne nesamonem, cia yra tiesiog mokslas, o kad vienas kazkoks is 10 neatitiko nereik pagal visus sprest. Svarbu ir data ir riba ir dar daug faktoriu, tiesiog kvaila lygint visus zinant vos viena. Visada pazistamu ratu galima remtis, ir atitinka dazniausiai 8 is 10 zmoniu. Priklauso dar ir nuo gyvenimo budo, seimos. Kam ta galva turet, jei ismastyt nesugebam visu variantu ir teigt kazka idiotisko?

Re: Internetu susipažinti?

Standartinė Rimocha 2012 Sausio 30, 17:14

Kitina rašė:issilavinimas, bei zalingi iprociai - nurodomi pildant anketa. Jei zmogus meluoja, tuo blogiau jam paciam.
O Nu tik jau,esu prisiregistravęs drauge ir čia bet nemačiau nei vienos anketos kurioje būtų parašyta esu alkoholikas ar narkomanas ,nu išsilavinimą gal meluot neapsimoka nes iš to jokio tolko,kaip suprasi ar žmogus nemori pasirodyt geresnis negu iš tikrūjų yra , kai jau kas čia rašė internetas neatskleidia asmenybės realios. :arrow:

Į viršų