neištikimybė

Atsakymo rašymas

Siekiant apsaugoti forumą nuo necenzūrinių nuotraukų ir kenksmingų nuorodų, apribojome galimybes įkelti nuotraukas ir nuorodas į bet kokią forumo temą. Viename įraše galite palikti ne daugiau kaip dvi nuorodas į kitus puslapius ir ne daugiau kaip dvi nuotraukas. Priešingu atveju Jūsų IP adresas bus užblokuotas ir forumu naudotis negalėsite.

Jeigu Jūsų IP jau buvo užblokuotas, rašykite mums, adresu info@darnipora.lt. Laiške nurodykite užblokavimo priežastį, savo vartotojo vardą bei bokavimo pranešimą, kurį matysite, kai mėginsite parašyti pranešimą forume.


Tiksliai įrašykite paveikslėlyje matomą kodą. Didžiosios ir mažosios raidės nesvarbios. Nulio kode taip pat nėra.
Šypsenėlės
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Jūs galite naudoti BBKodą. Kas yra BBKodas galite sužinoti čia

Temos peržiūra
   

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: neištikimybė

Standartinė Bella 2018 Rugsėjo 12, 16:32

Standartinė Darius 2018 Kovo 24, 12:41

test

Standartinė Saule 2017 Liepos 01, 00:27

Nristikimybe ira nedovanotina nors pati atleidau neistikimybe

Standartinė Vlad 2017 Sausio 19, 17:00

qqq

Re: neištikimybė

Standartinė Lorenn 2015 Birželio 30, 19:12

labas,perskaiciau visa teksta ir tikrai viskas taip aiskiai surasyta ,kad ir daugiau nebereikejo:) Visu pirma jei tu pasimylejai su kitu vaikinu,tai reiskia ,kad nevertinai jo pastangu,jo meiles,ir apskritai pamirsai tas laimes minutes ,kurias praleidai su tuo vaikinu ,kuris isvyko ir linkes manyti ,kad nesi verta jokios atgailos ar atleidimo:) kuo prastesnis buvo buves vaikinas nei tas ,kuriam atsidavei?:)ko truko gyvendama su juo tau?:) atstumas ,tai juk isbandymas didelis abiems ,kiek zmogus rupi tau,o tau pasirodo uzteko keleta dienu ,kad galetum apsispresti ,kiek jis tau rupejo:)cia tau niekas nepades apsispresti,kol pati nesuzinosi ,ko tu nori pati is gyvenimo:) nesi verta antro sanso net,kaip sakoma kvailys busi jei nesuteiksi antro sanso ,bet budamas jo vietoje ,palikciau tave nes nemanau ,kad buvo toji meile vadinamoji tarpusavyje,ir klausti kitu zmoniu nuomones ,kuri vyra pasirinkti yra kvaila,juk mes nesame tavojoj vietoje:)

Re: neištikimybė

Standartinė Žinot, 2015 Birželio 09, 19:39

šiandien neištikimybė yra kasdienybė.

Re: neištikimybė

Standartinė na jo 2015 Gegužės 19, 13:36

klausyk širdies...O neištikimybė blogai :P

Re: neištikimybė

Standartinė Svečias 2015 Kovo 02, 10:22

Taip niežti, kad 3mėn negalėjai pakentėt? Koks skirtumas, kurį dabar pasiliksi, kai pakvies jį į kariuomenę tarnaut 9 mėnesiam, per tą laiką vėl kitą susirasi.

neištikimybė

Standartinė Svečias 2015 Kovo 02, 01:16

Labas visiems. Man 20m ir su vaikinu draugauju jau 2 metus, bet jis išvažiavo į užsienį 3mėn. Tuo tarpu kai jo nebuvo, aš dažnai susitikdavau su draugem jos pasikviesdavo draugu, na ir budavo baliai festivaliai, na ir vienas vaikinas man labai patiko aš jam patikau, dažnai susitikdavom, nes budavom toj pačioj kompanijoj na ir ant galo taip gavos, kad mes permiegojom ir visas musu romanas teses apie 2 su puse menesio, mes buvom jau su juo šnekėja, kad kai gryš mano draugas reiks viską nutraukti, bet kai jis gryžo, aš galvojau, nu kad apsidžiaugsiu visa kita, bet ne. Atrodo jokiu emociju nebeliko, bet su ten tuo kitu man nera visiškai aišku ar jis nores su manim buti nors kalba labai gražiai, kad myli ir yra labai pasimetes, ir šiaip jo charakteris yra na daleiskim išgerusio durnokas jam draugai tusai daryt vis kažkokias nesamones... O šiaip tai jis geras buna, yra su juo apie ką pasišnekėti pajuokauti, labai atviras žmogus... O mano draugas tai priešingybe, šiaip jis man viską atiduotu, dėl manes labai stengesi, kad aš bučiau viskuom aprupinta, klauso manes... Ateitis butu su juo man pasaką, bet realiai jis man po padu... Dėl to esu labai pasimetusi ir neisivaizduoju ką daryti ir kaip man elgtis... P.s stengiaus viska labai trumpai parašyti, bet jei suprantat apie ką aš tai prašau patarimo. Ačiū.

Į viršų