Darnios poros blogas

Atsakymo rašymas

Siekiant apsaugoti forumą nuo necenzūrinių nuotraukų ir kenksmingų nuorodų, apribojome galimybes įkelti nuotraukas ir nuorodas į bet kokią forumo temą. Viename įraše galite palikti ne daugiau kaip dvi nuorodas į kitus puslapius ir ne daugiau kaip dvi nuotraukas. Priešingu atveju Jūsų IP adresas bus užblokuotas ir forumu naudotis negalėsite.

Jeigu Jūsų IP jau buvo užblokuotas, rašykite mums, adresu info@darnipora.lt. Laiške nurodykite užblokavimo priežastį, savo vartotojo vardą bei bokavimo pranešimą, kurį matysite, kai mėginsite parašyti pranešimą forume.


Tiksliai įrašykite paveikslėlyje matomą kodą. Didžiosios ir mažosios raidės nesvarbios. Nulio kode taip pat nėra.
Šypsenėlės
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Jūs galite naudoti BBKodą. Kas yra BBKodas galite sužinoti čia

Temos peržiūra
   

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Darnios poros blogas

Re: Darnios poros blogas

Standartinė Sapo1295820256_db 2010 Liepos 27, 10:18

DarniPora rašė:Psichologas irgi žmogus :))) Kartais per renginius išgistu, kad patiko blogas arba kad, skaičiau, ką tu rašei ir keista pasidaro, nes rašai į nežinią, nežinodamas, kas jį skaitys, o dažnai įvertinimas lieka to žmogaus mintyse. Todėl raginu perskaičius brūkštelėti, kad pirmą mintį, kurį šauna į galvą. Man svarbu, kokią emociją aš Jums padovanoju, tą akimirką. Net jei tai priekaištas, priimsiu nuolankiai :0 Nuleidus galvą ;)

Kris

Aukštyn galvą Kris :lol:

Re: Darnios poros blogas

Standartinė DarniPora 2010 Liepos 27, 09:42

Psichologas irgi žmogus :))) Kartais per renginius išgistu, kad patiko blogas arba kad, skaičiau, ką tu rašei ir keista pasidaro, nes rašai į nežinią, nežinodamas, kas jį skaitys, o dažnai įvertinimas lieka to žmogaus mintyse. Todėl raginu perskaičius brūkštelėti, kad ir pirmą mintį, kurį šauna į galvą. Man svarbu, kokią emociją aš Jums padovanoju, tą akimirką. Net jei tai priekaištas, priimsiu nuolankiai :oops: Nuleidus galvą ;)

Kris

Standartinė Agne 2008 Rugpjūčio 16, 13:22

Dar neteko matyti, kad psichologas rašytų blogą, būtų įdomu :)

Standartinė Darnipora.lt komanda 2008 Rugpjūčio 02, 21:20

Jolanta, būtinai pasitarsime su G.Navaičiu apie tokią galimybę. Šiuo metu, jis labai užsiėmęs keliais Švietimo ir mokslo ministerijos projektais ir sunkiai rastų laiko, tačiau, manau, tvarkaraščiui atlaisvėjus, prisijungtų prie rašymo ir jis.

Ačiū už šaunius pasiūlymus!

Standartinė Jolanta 2008 Rugpjūčio 02, 17:16

Būtų labai įdomu, jei dienoraščius rašytų ir Navaitis :)

Standartinė Darnipora.lt komanda 2008 Liepos 23, 10:49

Laba diena, Elena,

Daugiau psichologijos straipsniu visada galima rasti musu straipsniu skiltyje, kuria pildo psichologai profesionalai. Blog'a rasome labiau megejiskai, patys DarniosPoros darbuotojai, vien tam, kad Jus galetumete matyti, kas mes esame, kaip gyvename ir ka mes zinome :) Bet pasistengsime labiau gilintis i psichologinius klausimus :)

Standartinė Elena 2008 Liepos 22, 21:28

Man patiktų, jei būtų apie psichologiją daugiau straipsniukų.

Standartinė darnipora.lt komanda 2008 Liepos 21, 15:18

Auto: dekui uz verslo plana! :) Gal kada ir iseis panasu suorganizuoti. Kad tik norinciu dalyvauti butu. Na o musu tinklarasciui padetu, jeigu parasytumete Jums aktualias temas, kuriomis galetume rasyti... :)

Standartinė auto 2008 Liepos 18, 09:44

Man irgi pasirodė gera idėja daryti gundymo akademiją, galėtų paskaitas tokias daryti, dipomus išdavinėti ;) Pasiūliau jums verslo planą :)

Į viršų