Vestuviniai ziedai

Atsakymo rašymas

Siekiant apsaugoti forumą nuo necenzūrinių nuotraukų ir kenksmingų nuorodų, apribojome galimybes įkelti nuotraukas ir nuorodas į bet kokią forumo temą. Viename įraše galite palikti ne daugiau kaip dvi nuorodas į kitus puslapius ir ne daugiau kaip dvi nuotraukas. Priešingu atveju Jūsų IP adresas bus užblokuotas ir forumu naudotis negalėsite.

Jeigu Jūsų IP jau buvo užblokuotas, rašykite mums, adresu info@darnipora.lt. Laiške nurodykite užblokavimo priežastį, savo vartotojo vardą bei bokavimo pranešimą, kurį matysite, kai mėginsite parašyti pranešimą forume.


Tiksliai įrašykite paveikslėlyje matomą kodą. Didžiosios ir mažosios raidės nesvarbios. Nulio kode taip pat nėra.
Šypsenėlės
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Jūs galite naudoti BBKodą. Kas yra BBKodas galite sužinoti čia

Temos peržiūra
   

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Vestuviniai ziedai

Re: Vestuviniai ziedai

Standartinė Svečias 2016 Spalio 19, 15:13

Jūs juokaujate, Damos? Lygūs vestuviniai žiedai? Negraviruoti vestuviniai žiedai? Kokie dar? Koks skirtumas kokie jie? Jei tik patinka Jums ir Jūsų išrinktajam - vuolia. Pirmyn prie kasos ir pirkite. Ir maukite šiuos žiedus vienas kitam ant piršto drąsaii. Kiek dar prietarai, kokie dar prakeiksmai.. Jūs juokaujate. Meilės - vienintelis ir tyriausias išsilaisvinimas nuo visų dvasios negandų. Patikėkite manimi.

Re: Vestuviniai ziedai

Standartinė Gitana 2015 Gruodžio 16, 09:56

Esu ir aš girdėjusi, kad vestuviniai ziedai visokių prietarų turi. Kažkur net skaičiau, kad būtinai turi būti lygūs, be jokių graviravimų ir deimantų, mat tai reiškia, kad šeimos gyvenimas bus sklandus. Bet nelabai tikiu, manau savo gyvenimą patys kuriamės. :) O prietarai yra prietarai.

Re: Vestuviniai ziedai

Standartinė gabrielezuk 2015 Rugsėjo 10, 12:05

Aš buvau pametus vestuvinį žiedą. Pirkom anksčiau iš čia vestuvinį žiedą http://indivi.lt/3-vestuviniai-ziedai. Labai džiaugiausi radusi dar gražesnį žiedelį, kurį dabar akylai saugau. Naujasis žiedas http://indivi.lt/vestuviniai-ziedai/404 ... ydney.html

Vestuviniai ziedai

Standartinė Raganele 2009 Balandžio 10, 15:44

Esu girdejusi, kad vestuviniai ziedai yra ne tik zenklas, bet dar turi ir tam tikra apsauga. Tad blogas zenklas yra vestuvini zieda pamesti. Taciau jeigu jau taip nutiko ir pameti vestuvini zieda? Kaip pasielgi? Pirkti nauja? Ar ta nauja reikia kaip nors specialiai paruosti? Sventinti ar pan?

Į viršų