Trakų vaikų globos namai

Atsakymo rašymas

Siekiant apsaugoti forumą nuo necenzūrinių nuotraukų ir kenksmingų nuorodų, apribojome galimybes įkelti nuotraukas ir nuorodas į bet kokią forumo temą. Viename įraše galite palikti ne daugiau kaip dvi nuorodas į kitus puslapius ir ne daugiau kaip dvi nuotraukas. Priešingu atveju Jūsų IP adresas bus užblokuotas ir forumu naudotis negalėsite.

Jeigu Jūsų IP jau buvo užblokuotas, rašykite mums, adresu info@darnipora.lt. Laiške nurodykite užblokavimo priežastį, savo vartotojo vardą bei bokavimo pranešimą, kurį matysite, kai mėginsite parašyti pranešimą forume.


Tiksliai įrašykite paveikslėlyje matomą kodą. Didžiosios ir mažosios raidės nesvarbios. Nulio kode taip pat nėra.
Šypsenėlės
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Jūs galite naudoti BBKodą. Kas yra BBKodas galite sužinoti čia

Temos peržiūra
   

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Trakų vaikų globos namai

Re: Trakų vaikų globos namai

Standartinė edvinukas 2014 Lapkričio 07, 11:13

Tie traku vaiku globos nmai buvo man patis geriausi ten uzaugau ten givenau tol kol niekas musu vaiku neperkele, rudiskiu vaiku globos nmaus :( o po dvieju metu perkele i lentvario vaiku globos namus :( direktorius traku vaiku globs nmau buvo fainas, geras bei kiti administratoriai :( soc. pedagogai dar geresni :( visai noreciau ten sugrisiti :( mokykla netoli :( viskas vietoi buvo :( buvo netoli ir ezeras :0

Re: Trakų vaikų globos namai

Standartinė Svečias 2012 Sausio 31, 23:09

nu tai ar nemataot,kad net cia forume pilna durnu bobu,kurios tipo jau senos ir nori prisidaryt vaiku tycia nuo vyru,kad senatveje tarnus turetu.Tai kuriai nors neislaikys nervai vienai auginant ir atsiras jos vaikas tokiuose globos namuose. ar daug cia tereikia?Kastruot tokias bobas kaip kales,kad vargsu vaiku negimdytu :(

Re: Trakų vaikų globos namai

Standartinė Svečias 2012 Sausio 31, 23:01

Vaikai nealti, kad svivaldybes pazadai tusti... o tevai ka jie ? prasigere... Sitie vaikai pries 2 metus buvo perkelti i rudiskes, jie cia priprato, praita savaite buvo perkelta puse vaiku i Lentvario globos namus, kita puse kelsis vasario 24 ir man ziaurei gaila nes traku savivaldybe yra kiauliska
....

Re: Trakų vaikų globos namai

Standartinė Svečias 2011 Lapkričio 19, 13:10

Vaikai turi turėti tėvus ir gyventi jų namuose, o neturint namų - seksu nereiktų užsiiminėti ir gaminti vaikus kaip paršavedei paršiukus. Dabar išeina, kad paršavedės laimingesnės už tuos pamestinukus. Kruštis mes visi mokame, o va krušimosi produktu pasirūpinti nemokame. Dabar tokie laikai, kai ir vieną vaiką kuklį, dora, dirbanti, bet eilinė šeima nelabai pajėgi užauginti. Vietoj Atgimimo Lietuvoje gavosi išsigimimas - vaikų mėtymas. Kur tie vyrai parazitai yra tuos vaikus padarę? Kodėl nesirūpina ir atiminėja iš tų vargšų per mokesčius ir valstybės skolinimąsi paskutinius centus, skirtus jų vaikų auginimui ir į mokslus leidimui? Neturi babkių, nesikrušk, pirk dirbtinę Hollywood'o žvaigždės vaginą ir dročinkis. Visi labai jau mandri gyventi kitų sąskaita. Daugelį budulių tikrai reiktų kastruoti.

Trakų vaikų globos namai

Standartinė thinkpink 2011 Lapkričio 19, 12:41

Gerb. Vincas Kapočius - Trakų raj. savivaldybės meras Trakų vaikų globos namams žadėjo, kad iki Kalėdų jie turės naujus namus. Pažadas buvo tuščias, kadangi jis taip ir liko neįvykdytas. Vaikai gyvenantys Trakų vaikų globos namuose bus iškelti į Trakų raj. esančius Lentvario vaikų globos namus. Visiškai neatsižvelgta į vaikų norus. Savivaldybei nerūpi, kad vaikai nori turėti savo namus ir nenori būti mėtomi į visas puses. Taigi, iškyla klausimas: Ar globos namuose gyvenantys vaikai kam nors rūpi?!?

Į viršų