Sėkmingas savo pinigų tvarkymas

Atsakymo rašymas

Siekiant apsaugoti forumą nuo necenzūrinių nuotraukų ir kenksmingų nuorodų, apribojome galimybes įkelti nuotraukas ir nuorodas į bet kokią forumo temą. Viename įraše galite palikti ne daugiau kaip dvi nuorodas į kitus puslapius ir ne daugiau kaip dvi nuotraukas. Priešingu atveju Jūsų IP adresas bus užblokuotas ir forumu naudotis negalėsite.

Jeigu Jūsų IP jau buvo užblokuotas, rašykite mums, adresu info@darnipora.lt. Laiške nurodykite užblokavimo priežastį, savo vartotojo vardą bei bokavimo pranešimą, kurį matysite, kai mėginsite parašyti pranešimą forume.


Tiksliai įrašykite paveikslėlyje matomą kodą. Didžiosios ir mažosios raidės nesvarbios. Nulio kode taip pat nėra.
Šypsenėlės
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Jūs galite naudoti BBKodą. Kas yra BBKodas galite sužinoti čia

Temos peržiūra
   

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Sėkmingas savo pinigų tvarkymas

Re: Sėkmingas savo pinigų tvarkymas

Standartinė Svečias 2011 Lapkričio 30, 14:17

Kaip uzsidirbti pinigu namuose internetu, Sveiki žmonės tokia puiki proga pasitaikė man tiesiog negalėjau nepasidalinti tuo su kitais, mano gyvenimas visai pasikeitė, manau kad kažkas man padėjo kad ši sėkmė aplankė, todėl norėdama atsidėkoti nusprendžiau pasidalinti su kitais savo laime!!!!!! paskaitykit

Man pavyko gerai užsidirbti būnant namuose, pabandykite ir Jūs!!!
Viename iš skelbimų aš perskaičiau apie šį darbą ir nusprendžiau pabandyti. Skelbimas sudomino galimybe per kelias savaites užsidirbti pakankamai pinigų, įdedant tik dvylika litų. Iš pradžių nepatikėjau, bet vistiek perskaičiau. Taigi, skelbimai.tv/tag/skelbimas.html">skelbimas siūlė

persiųsti po 2 litus į kiekvieno sąraše esančio asmens banko sąskaitą, paskui išbraukti pirmą sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir patalpinti šį straipsnį kaip įmanoma daugiau forumų ir skelbimų (200 forumų, skelbimų, elektroninių laiškų – tai užtikrinantis skaičius).

Supratau, kad apgaulės čia nėra. Be to, pervedęs šešiems žmonėms po 2 litus, pat nieko neprarasiu, galų gale pradžiuginsiu kitą. Ir ryžausi pabandyti. Ir man pavyko!!!!!!
Po kelių dienų man į sąskaitą pradėjo kauptis taip reikalingi pinigai… Dar sykį sau pripažinau, kad tai veikia. Per porą savaičių susikaupė apie 2000 litų, po trijų savaičių prisidėjo dar apie 2000 litų. Dabar jau turiu uždirbęs 4000 litų, po pusantro menesio turėtų būti apie 16000 litų. Ir ši suma po truputį toliau didės. O prasidėjo tik nuo 12lt.

Noriu su Jumis pasidalinti informacija, kaip tai veikia, nes tai naudinga mums abiem. Aš Jums pažadu, jeigu Jūs tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturėsite vilčių gudrauti, jus pradėsite gauti daug daugiau pinigų, negu tikitės, per daug nesistengdami.

Siūlau perskaityti šią informaciją porą kartų ir išsaugoti savo kompiuteryje, sekti instrukciją ir pinigai ateis. Juk tai paprasta!!! Patys suprantate, kad tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir Jūsų indėlis yra tik 12 litų ir pora valandų internete. Jūs niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, tiesiog pasitikite kitais žmonėmis, ir taip pradžiugindami kitus, patys uždirbate. Tai tikrai veikia!!! Atkreipkite dėmesį: tiksliai sekdami šią paprastą instrukciją, Jūs uždirbsite daug – per kelis mėnesius 60000 litų ir dar daugiau bus Jūsų. Visa tai sekmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.

Tėra trys paprastos taisyklės:

1. Jei dar neturite, Jums reikia atsidaryti sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Pirmiausia Į žemiau esančią 6 banko sąskaitą perveskite 2 litus. Po to perveskite po 2 litus ir į sekančias banko sąskaitas. ( jei bankas praso nurodyti gaveja, iveskite pakartotinai ta pacia banko saskaita )Visa tai ivykdę, Jūs padarote paslaugą, gražų gestą, ir taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kurią mokate.

1. LT157300010104512145
2. LT434010042700136422
3. LT247300010126484617
4. LT980075800064721767
5. LT577300010121980022
6. LT247300010126484617

O dabar išbraukite iš sąrašo nr. 1 sąskaitos numerį, perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą nr. 6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį.

3. šį mano laišką keiskite kaip norite, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip įmanoma daugiau (aš jums siūlau bent dviejuose šimtuose, kad užsitikrintumėte didelį uždarbį, kuris Jums taip reikalingas) straipsnių ,forumų ir naujienų juostų, skelbimuose arba asmeniniais laiškais - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnes bus Jūsų pajamos! Jos tiesiogiai priklauso nuo Jūsų ir tai turbūt yra džiugiausia dalis. Tiesiog Jums nereikia prakaituoti, vargti, keikti blogo gyvenimo – pasidalindami dosnumu, jūs sulaukiate šimteriopo dosnumo.

Šis internetinis verslas sėkmingai gyvuoja ir klesti del dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todel viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12 litų, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Žmonės tik tada bus sotūs, kai pamaitins vienas kitą.
Nėra ko prarasti - tik 12 litų, ir kelios valandos nesunkaus darbo internete!!!
Užsiimkite tuo dabar, tiesiog nėra ko atidėti rytdienai. Tai paprasta ir pelninga. Juk yra dėl ko, taip?

O štai kaip Jūs uždirbate:

Mokyklinė aritmetika: sakykim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 litų būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje.
Dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimų su Jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės – tai jau 500 litų į sąskaitą. Toliau šie 25 žmonės dar 200 kartų talpina šį pasiymą su Jūsų sąskaitos numeriu nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl tik 5 žmonės – Jūsų pajamos jau 2500 lt. Toliau šitie 125 žmonės, patalpina po 200 pranešimų, į kuriuos taip pat atsako tik 5 žmnonės. Jums tai duoda 12500 litų pajamų (Jūs 3 pozicijoje).

Toliau dar įdomiau: šitie 625 žmonės 200 kartų skirtinguose skelbimuose patalpina Jūsų sąskaitos numerį nr. 2 pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žmones – tai 62500 litų. Paskaičiuokite, kiek daug galite uždirbti.Juk įspūdingas skaicius!!. Šiame versle svarbiausia būti sąžiningam, kitaip nieko nesigaus. Ar Jūs galite įsivaizduoti, kiek žmonių kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šitą straipsnį, kaip ir Jūs?! Kiekvieną dieną internete pasirodo nuo 200 iki 500 naujų vartotojų, ir toliau jų skaičius nuolat auga!!! Iš tiesų tai didelė galimybė daug užsidirbti, nesugaištant daug laiko ir daug neišleidžiant. Bet kokiu atveju verta. Gyvenimas per trumpas, kad tokį sansa praleistumete.Man pasiseke,pasisiseks- ir Jums!


pati netikejau kol neisdbandziau viena diena, todel linkiu is jums isbandyti

Re: Sėkmingas savo pinigų tvarkymas

Standartinė Svečias 2009 Spalio 13, 18:33

O gal gali placiau papasakoti, kaip pasidarei ta porgramele? Gal gali ikelti koki print screena?

Re: Sėkmingas savo pinigų tvarkymas

Standartinė Sharukas 2009 Spalio 10, 09:55

Pasidalinsiu ir as savo patirtimi :) Istikruju niekad nebuvau susimastes apie toki dalyka, ir tai buvo viena didziausiu mano klaidu finansuose, nes siuo metu labai efektyviai didinu savo pajamas, kai to labiausia reikia (ta nelemta krize) ;) Taigi, viskas prasidejo nuo to, kad pasidariau AFVKP - asmeniniu finansu valdymo kontroles programele. Ta galima pasidaryti su paprasciausiu Windows Excel, jei tik mokama daugiau nei parasyti +/- formule :D Taigi, toje programeleje rasau visus savo pinigu srautus (neigiamus, teigiamus, grynuju pinigu, banko saskaitu) i tam tikras kategoijas. Menesio gale, perzvelgiu visa ataskaita, ir analizuodamas grafikus (kurie brazosi automatiskai ivedant duomenis) galiu matyti, kur galiu sutaupyti, kur uzdirbti. Sioje vietoje, taip pat svarbus punktas yra "Investicijos". Is analizes matau, kurios investicijos duoda daugiausia pelno atimant tiek finansines tiek laiko sanaudas, todel laisvus pinigus visuomet nukreipiu reikiama linkme tam, kad kito menesio gale pinigu srautas butu dar didesnis. Gal ir atrodo sudetinga, kvaila, atimanciai daug laiko, taciau jau 6 men, kada kiekviena is ju, mano pajamos lyginant su praejusiu menesio isauga vidutiniskai 10-20%, o gyvenimas tikrai nesuprastejo: lankausi ir kavinese, ir siaip su draugais visokiu pramogu susigalvojame :) Manau, kad visiems, vienokia ar kitokia islaidu/pajamu suevstine reiketu vesti :!: ;)

Re: Sėkmingas savo pinigų tvarkymas

Standartinė Wowa 2009 Liepos 17, 17:56

Viska, o ypac alu. Aluuuuuti karsta penktadienio pavakare......

Re: Sėkmingas savo pinigų tvarkymas

Standartinė ziutalik 2009 Liepos 14, 21:56

Simutte rašė: Mano draugas :D


Malonu :), ka jus geriate?

Re: Sėkmingas savo pinigų tvarkymas

Standartinė Simutte 2009 Liepos 14, 21:36

ziutalik rašė:pabandziau ir as paskaiciuoti. reikia maziau gerti. be ka daryti kai patinka? baisu...


Mano draugas :D

Re: Sėkmingas savo pinigų tvarkymas

Standartinė ziutalik 2009 Liepos 14, 20:59

pabandziau ir as paskaiciuoti. reikia maziau gerti. be ka daryti kai patinka? baisu...

Re:

Standartinė elenka 2009 Liepos 14, 20:51

Tora rašė:Labai moteriska - isleisti pinigus greiciau, nei sulauki algos :)

kazkaip as apie viska pagalvoju, apsiskaiciuoju. jei kada ir isleidziu tiek kiek negaliu, tai ne del to ,kad to nezinau, o del to , kad dabar taip reikia. galiu uir vandeniu paskui savaite pagyvent.

Re: Sėkmingas savo pinigų tvarkymas

Standartinė Ra 2009 Liepos 14, 19:57

Jo, gerai būtų turėti nežmonišką sąskaitą banke ir gyventi iš palūkanų. :)

Re: Sėkmingas savo pinigų tvarkymas

Standartinė sunius 2009 Liepos 14, 12:37

aš pvz. išlaidas skaičiuojuosi per www.kurdingopinigai.lt. Kiek ieškojau, o išbandžiau ir Microsoft Money ir kitas programėles, kolkas man pilnai užtenka internetinės užrašinės, kurią galiu užpildyti, kad ir iš mobilaus telefono...

Į viršų