VYRAI - patarkit

Atsakymo rašymas

Siekiant apsaugoti forumą nuo necenzūrinių nuotraukų ir kenksmingų nuorodų, apribojome galimybes įkelti nuotraukas ir nuorodas į bet kokią forumo temą. Viename įraše galite palikti ne daugiau kaip dvi nuorodas į kitus puslapius ir ne daugiau kaip dvi nuotraukas. Priešingu atveju Jūsų IP adresas bus užblokuotas ir forumu naudotis negalėsite.

Jeigu Jūsų IP jau buvo užblokuotas, rašykite mums, adresu info@darnipora.lt. Laiške nurodykite užblokavimo priežastį, savo vartotojo vardą bei bokavimo pranešimą, kurį matysite, kai mėginsite parašyti pranešimą forume.


Tiksliai įrašykite paveikslėlyje matomą kodą. Didžiosios ir mažosios raidės nesvarbios. Nulio kode taip pat nėra.
Šypsenėlės
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Jūs galite naudoti BBKodą. Kas yra BBKodas galite sužinoti čia

Temos peržiūra
   

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: VYRAI - patarkit

Standartinė Darius 2019 Gegužės 28, 17:19

brc atlieka tarpininko vaidmeni, tas pats kas eiti i turgu ir pirkti :)

Standartinė Darius 2019 Gegužės 28, 17:15

kur bepirktum masina vezk i serviza normalu ir pastikrink... i varyklio vidu neilis bet dydziaja dali pasaks apue masina

Re: VYRAI - patarkit

Standartinė Svečias 2015 Sausio 31, 21:41

Lavija33 rašė:gal esat kas pirkę mašiną iš http://lt.brcauto.eu? ar verta?

Vien triperiai ten, paskutiniai laužai. Tik visiškas debilas ten galėtų mašiną pirkt

Re: VYRAI - patarkit

Standartinė agnytte 2015 Sausio 31, 21:17

serpensa rašė:Vyrai, gal galit patart ar pasukt teisinga linkme ;) : kas galėtų būti, jei variklis nori gest ant laisvų apsukų sustojus, bet jei pečiuką atsuki stipriau apsukos pakyla ir problema dingsta? Variklis benzininis 1,5i, žvakės keistos prieš metus, į ką kreiptis elektristą ar motoristą? Ačiū :!:Kreipkitės į bet ką, nes čia vyrų nėra.., vieni,,zygfridai arba alfonsiukai''.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: VYRAI - patarkit

Standartinė Lavija33 2015 Sausio 30, 14:19

gal esat kas pirkę mašiną iš http://lt.brcauto.eu? ar verta?

Re: VYRAI - patarkit

Standartinė rimukas0 2010 Kovo 05, 17:26

serpensa rašė:Vyrai, gal galit patart ar pasukt teisinga linkme ;) : kas galėtų būti, jei variklis nori gest ant laisvų apsukų sustojus, bet jei pečiuką atsuki stipriau apsukos pakyla ir problema dingsta? Variklis benzininis 1,5i, žvakės keistos prieš metus, į ką kreiptis elektristą ar motoristą? Ačiū :!:
jo keistokas gedimas,bet tada galvoju kad peciukasaplamai gali nieko but detas nesu tikras bet paprasyk kokio diedo kad apsukas pakeltu gal aplamai jos per mazos jos turetu but kazkur tukstantis.arba jei ne tai kaltas ne toks kuro misinys o jei peciuka visai isjungi kas tada,jei neiseis pataisyt padeties pasukant apsuku varsteli tai kreipki pas motoristus nes vistik vasara tai be peciuko vazineji tai nejis gali buti priezastis o tik taip atrodyti,

Re: VYRAI - patarkit

Standartinė MINDISST 2010 Kovo 04, 21:47

labukas galiu bandyti padeti kaskada baigiau auto elektika tai va pasakok koke tavo masinyte, ipursimas pilnas ar mono o gal dar karburas tebestovi :D dujos yra ar tik benzas :) kolkas tek klausimu jei ne per sudetingi :D

Re: VYRAI - patarkit

Standartinė itariamasis 2010 Vasario 16, 18:53

pas varikliu specialista...

Re: VYRAI - patarkit

Standartinė Emporija 2010 Vasario 05, 13:43

Aciu, powke, uz patarima :) Labai malonu is tavo puses :D Na, pirmosios instancijos man kol kas nereikia (tikiuosi, kad ir neprireiks ;) ), o antroji gal ir pasitarnaus kada :) Kol kas sekmingai vazineju su savo masinyte, ji nekaprizinga :) Myli seimininke :D

Re: VYRAI - patarkit

Standartinė Powke 2010 Vasario 05, 11:10

Emporija rašė:O siti vyru patarimai man nieko nesako. Gali jie cia tauzyt bele ka, man tai prilygsta pauksciu kalbai.

Paukščiakalbiai yra lenkai, taigi nemaišyk jų su lietuviais. O jei turi del ko problemų ir nesupranti pati, tai yra 2 atitinkamos institucijos- psihologo pagalba arba servisas kur tvarko mašinas.

Į viršų