tik seimininkems

Atsakymo rašymas

Siekiant apsaugoti forumą nuo necenzūrinių nuotraukų ir kenksmingų nuorodų, apribojome galimybes įkelti nuotraukas ir nuorodas į bet kokią forumo temą. Viename įraše galite palikti ne daugiau kaip dvi nuorodas į kitus puslapius ir ne daugiau kaip dvi nuotraukas. Priešingu atveju Jūsų IP adresas bus užblokuotas ir forumu naudotis negalėsite.

Jeigu Jūsų IP jau buvo užblokuotas, rašykite mums, adresu info@darnipora.lt. Laiške nurodykite užblokavimo priežastį, savo vartotojo vardą bei bokavimo pranešimą, kurį matysite, kai mėginsite parašyti pranešimą forume.


Tiksliai įrašykite paveikslėlyje matomą kodą. Didžiosios ir mažosios raidės nesvarbios. Nulio kode taip pat nėra.
Šypsenėlės
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Jūs galite naudoti BBKodą. Kas yra BBKodas galite sužinoti čia

Temos peržiūra
   

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: tik seimininkems

Re: tik seimininkems

Standartinė indrajaja 2015 Balandžio 29, 10:12

labai geras pagalbininkas virtuvėje - konditerinė mentelė Kaiser, tikrai galiu rekomenduoti :idea:

Re: tik seimininkems

Standartinė Cukieša 2010 Rugpjūčio 08, 14:08

Pekino antis 北京烤鴨 (beijing kaoya) –
specialiai šerta ir gaminta antis, pasižyminti ypač traškia odele. Dažniausiai ir valgoma ši odelė, kuri patiekiama su daržovėmis, padažais ir valgoma vyniojant į blynelius muxu. Anties mėsa sunaudojama kitiems patiekalams, o kaulai – sriubai gaminti.
Koldūnai 餃子 (jiaozi),
kurie įdaromi mėsos ir daržovių įdaru. Jie paplitę ir Japonijoje (gioza) bei Korėjoje (mantu), Kantone (gaauzi). Pagaminti koldūnai valgomi juos mirkant padaže, pagamintame iš sojų padažo, acto ir kitų ingredientų. Jiaozi gali būti patiekiami virti (水餃 shuijiao), virti garuose (蒸餃 zhengjiao), kepti keptuvėje (鍋貼 guotie).
Vontonai 餛飩 (hundun) –
panašūs į koldūnus, bet daromi iš plonesnės tešlos ir pasižymi kitokia forma. Visada verdami, ir dažnai patiekiami sriuboje.
Mantou 饅頭–
pyragėliai iš kvietinės tašlos, įdaryti mėsos, daržovių, žuvies ar saldžiu įdaru. Jie verdami garuose.

Re: tik seimininkems

Standartinė uzsidirbk pats lituku 2010 Liepos 29, 17:03

darbas namuose-man pavyko, pabandykite ir jus!
aš aptikau tai viename iš skelbimu ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaujant įvairiuose forumuose, aš randu šita straipsni, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litu per keletą savaičių įdedant tik 12 Litu. Skiedalai, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti kas siūloma.

toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2 Litus i banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti pirma sąskaitos numeri ir įrašyti savo sąskaitos numeri i paskutine šešta eilute, ir talpinate šita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose.

jokiu apgauliu. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 Litu ir nusprendžiau pabandyti.

ir atspėkit kas?

po keliu dienu man i sąskaitą pradėjo kauptis pinigai… Aš negalėjau patikėti savo akimis, jog tai veikia. Per pora savaičių susikaupė apie 2000 Litu, po trijų savaičių prisidėjo dar apie 2000 Litu. Dabar jau turiu uždirbęs 4000 Litu ir neskaitant smulkiu išlaidu. Po pusantro mėnesio turėtų buti apie 16000 Litu. Ir šita suma po truputi toliau didės. O prasidėjo tik nuo 12lt.

noriu su Jumis pasidalinti kaip tai veikia, nes tai naudinga ir Jums, ir man. Aš jums pažadu, jeigu Jūs tiksliai seksite mano instrukcijų ir neturėsite vilčių gudrauti, Jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigu, negu tikitės, per daug nesistengdami.

pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartu! Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukcijas ir pinigai neprivers Jūsų laukti. Sutikite - tai paprasta! Tai absoliučiai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12 Litu ir pora valandų internete. Svarbu: Tai ne apgavyste, tai visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, ir tai tikrai veikia! Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000 Litu ir dar daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienu laikotarpyje. Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyviu sąžiningumo.

yra trys paprasti Žingsniai:

1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Pirmiausia i žemiau esančią 6 banko sąskaitą perveskite 2 Litus. Po to perveskite po 2 Litus ir į sekančias banko sąskaitas. Visa tai įvykdžius, Jus padarote paslauga, ir svarbiausia - tai visiškai legalu. Jus taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.

1. LT69 4010 0455 0001 5928

2. LT85 7300 0101 1190 5486

3. LT03 0075 8006 7182 5331

4. LT59 7044 0009 1961 2001

5. LT74 7300 0100 1240 9971

6. LT87 4010 0428 0040 0650


dabar išbraukite iš sąrašo Nr. 1 sąskaitos numeri, perneškite visas sąskaitas vienu eiles numeriu i viršų, o i atlaisvinta Nr. 6 eilute įrašykite savo banko sąskaitos numeri.

3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindine idėją, išplatinkite šita straipsni kaip minimum 200-tuose forumu ir naujienų juostu, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie ši straipsnį, tuo didesnes bus Jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.

Šis internetinis verslas sėkmingai gyvuoja ir klesti dėl dalyviu sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viska atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12 Litu, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.

tai kainuoja tik 12 Litu ir kelias valandas nesunkaus darbo internete!
užsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai! Laikas pinigai!

o dabar aš papasakosiu, kodėl jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate.

tiesiog paprasta aritmetika: Sakysim iš 200 laišku ar straipsniu aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 Litu būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje.
dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimu su jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmones – tai jau 500 Litu i sąskaita. Toliau šie 25 žmones daro po 200 patalpinimu su jūsų sąskaitos numeriu Nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl tik 5 žmones – Jūsų pajamos 2500 Lt. Toliau šitie 125 žmones patalpinę po 200 pranešimu, i kuriuos taip pat atsako tik 5 žmones. Jums tai duoda 12500 Litu pajamu (jus 3 pozicijoje).

toliau dar įdomiau: šitie 625 žmones daro 200 patalpinimu su Jūsų sąskaitos numeriu Nr. 2 pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žmones – tai 62500 Litu. Paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti. Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12 Litu. Šiame versle svarbiausia buti sąžiningam. Kitaip nieko nesigaus. Ar Jus galite įsivaizduoti kiek žmonių kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šita straipsni, kaip ir Jus?! Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju. Ir toliau jų skaičius nuolat auga! Kokie šansai, kad jie užsinoręs pamėginti save kokoj nors naujovėj? Ar įsivaizduojate kokios galimybes?! Su 12 Litu ir keliomis valandomis internete. Daugelis klausia kaip pervesti pinigus nes is Swedbank neleidžia. Todėl reikia pinigus vesti is SEB banko ir vietoje gavėjo įrašyti pvz.: mano bobutė.

Re: tik seimininkems

Standartinė Verdenė 2010 Liepos 12, 20:35

vyrasvirejas rašė:Indiskas prieskonis TANDOORI MASALA nuostabaus skonio! Pirkau Latvijoje, bet gal yra ir pas mus.

Labutis visiems, mėgstaniems gaminti :) Aš taip pat mėgstu paeksperimentuoti virtuvėje ir džiaugiuosi atradusi indiškus prieskonius. Lietuvoje taip pat jau nebe problema nusipirkti- yra ne tik didesniuose miestuose, bet ir rajonuose arba internetinėse parduotuvėse. Naudoju KITCHEN KING MASALA arba TAVA FRY MASALA, o šiandien dar įsigijau T-PLUS MASALA konditerijos gaminiams, arbatai, pienui. Labai įdomu išbandyti ;) tikiuosi tokio pat gero efekto.

Re: tik seimininkems

Standartinė Ačiū agurkams už moterišką grožį! 2010 Liepos 12, 09:17

Gera TVlaida apie maisto gaminimą "Chef In Black" su šefu Emmanuel Stroobant.
Čius!

Re: tik seimininkems

Standartinė oksancik23 2010 Birželio 11, 12:52

mmm fainiai,as ir megstu gaminti ipac vis kaska naujo :))

Re: tik seimininkems

Standartinė Tigras26 2010 Kovo 16, 17:19

Sveiki virėjai ir virėjos kulinarai ir vegetarai. :D Smagu kai yra puslapių kuriuose randi bendraminčių. man taip pat nesvetimas maisto ruošimas. Dar būnant mažam tėvų buvau mokomas įvairiausių patiekalų šiuo metu surengčiau balių nesunkiai iš to ką moku. :) O ir taip juk dirbu kepėju.

Re: tik seimininkems

Standartinė vyrasvirejas 2010 Kovo 11, 20:15

Indiskas prieskonis TANDOORI MASALA nuostabaus skonio! Pirkau Latvijoje, bet gal yra ir pas mus.

Re: tik seimininkems

Standartinė ale 2010 Kovo 03, 18:55

Idomus straipsniukas ape maista, p.3-4
pamastymams diskusijoms.
kas jus esat - snobai, sveiko ar greito maisto megejai?
http://www.ozonas.lt/uploads/block20/ozonas26-web-final.pdf

Re: tik seimininkems

Standartinė elenka 2009 Liepos 06, 16:50

dekui.

Į viršų