Vairavimo instruktoriai.

Re:

Standartinė dabarvienisa 2010 Balandžio 07, 18:29, Atsakymo numeris: #44360

kaune salia prekybos centro "Savas" yra neblogas instruktorius :) toks ramus zmogus ir paaiskinti moka, ka cia ir bekalbet reikia isbandyt ;D
dabarvienisa
Pradedantysis dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2010 Balandžio 07, 18:35

Re: Vairavimo instruktoriai.

Standartinė Svečias 2012 Sausio 26, 16:09, Atsakymo numeris: #86468

as rašė:Laikiau teises ARV auto taip pat, galiu parekomenduoti savo instruktoriu - 860023081

Super instruktorius, jei ne jis tai tikrai buciau neissilaikes teisiu regitroj is antro karto :geek: :ugeek:
Svečias

Standartinė Leila2 2012 Vasario 11, 10:42, Atsakymo numeris: #87179

O gal kam nors iš jūsų teko susidurti su instruktoriumi Jonu Šimėnu jis ARV mokykloj šiuo metu dirba, jei ką nors mokino butu smagu išgirsti jūsų nuomone
Leila2
Pradedantysis dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2012 Vasario 11, 10:42

Standartinė Svečias 2013 Sausio 03, 09:32, Atsakymo numeris: #93429

Svečias rašė:
as rašė:Laikiau teises ARV auto taip pat, galiu parekomenduoti savo instruktoriu - 860023081

Super instruktorius, jei ne jis tai tikrai buciau neissilaikes teisiu regitroj is antro karto :geek: :ugeek:

o vardas koks instruktoriaus?
Svečias

Standartinė Lijanabart 2014 Sausio 21, 18:17, Atsakymo numeris: #98354

nesupratau apie kuri miesta raset. As pati is Siauliu. Rekomenduociau Vytauto vairavimo mokyklos instruktoriu Karoli. labai geras instruktorius neshaukia, kantrus, gerai aishkina. ;)
siaip visas ten kolektyvas fainas.. Ka daugiau galeciau pridurt.. :)
Lijanabart

Standartinė Estela 2015 Rugpjūčio 12, 11:49, Atsakymo numeris: #99775

O kuri vairavimo mokykla Palangoje turi tikrai gerus ir kantrius intruktorius, nes man kartais sunku mokytis, todėl su manimi reikia daug kantrybės. Bet jei ant manęs rėktų tai mokytis išvis negalėčiau. Ir norėčiau, kad mano vairavimo valandos būtų skirtos mano mokimuisi vairuoti automobilį, o ne instruktoriaus reikalų tvarkymui. :)
Estela

Ankstesnis

Grįžti į Automobiliai ir motociklai