Pienlige

Pienlige

Standartinė Liepukas 2009 Kovo 02, 17:45, Atsakymo numeris: #14501

Gal zinote, kas yra pienlige ir kaip su ja greiciau susidoroti? Papuoliau pas labai nekokia ginekologe ir kol kas neturiu galimybiu nueiti pas geresne, tai bet kokia is patirties zinoma informacija labai praverstu.
Liepukas
 

Re: Pienlige

Standartinė Svečias 2009 Kovo 02, 18:23, Atsakymo numeris: #14504

Ta pienlige - tai Candida bakteriju sukelta liga. Is esmes padeda zvakutes "Clotrimazol" ar kazkaip taip jos vadinasi. Reikia 2 savaites jas vartoti... bet cia jeigu su imunine sistema viskas gerai. Na o jeigu ta pienlige del imunines sistemos nusilpimo - tai jezau jezau kiek vargo su ja. Vienintelis ptarimas - ivairiais budais stiprinti imunine sistema....Dar tiesa gali buti tokia organizmo reakcija i prezervatyvus... tada keiskit apsisaugjimo priemones...
Svečias
 

Re: Pienlige

Standartinė Svečias 2009 Kovo 02, 19:51, Atsakymo numeris: #14508

Liepukas rašė:Gal zinote, kas yra pienlige ir kaip su ja greiciau susidoroti? Papuoliau pas labai nekokia ginekologe ir kol kas neturiu galimybiu nueiti pas geresne, tai bet kokia is patirties zinoma informacija labai praverstu.

http://www.sveikas.lt/ligos_placiau2.as ... d2=&linkID
Kiek pamenu pienlige lygtais negydoma jei esi nescia. Kad gydytis berods vistiek reikes ginekologes nes reikes recepto vaistams.
Svečias
 

Re: Pienlige

Standartinė ren.l 2009 Kovo 03, 17:55, Atsakymo numeris: #14564

sis forumas pamazu virsta rubrika "linkime pasveikti"
ren.l
Pažengęs dalyvis
 
Pranešimai: 24
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2009 Balandžio 27, 17:21

Re: Pienlige

Standartinė Sonata 2009 Kovo 03, 18:45, Atsakymo numeris: #14573

Geras liaudiškas vaistas česnakas,jeigu jo vartoti negalite dėl kvapo ,yra česnako tabletės,kurios taip pat puikiai veikia.Mat, česnakas puikiai susidoroja su pienligės terpe.Išbandyta,patikrinta.
Sonata
 

Re: Pienlige

Standartinė Beganti2 2009 Kovo 03, 22:56, Atsakymo numeris: #14593

Jei labai griaužia ir kelia diskomfortą, gali su "Tantum Rosa" apsiplauti.
Beganti2
 

Re: Pienlige

Standartinė žuvėdra 2009 Kovo 04, 01:09, Atsakymo numeris: #14603

Beganti2 rašė:Jei labai griaužia ir kelia diskomfortą, gali su "Tantum Rosa" apsiplauti.

taip kaskiek padeda
žuvėdra
Pradedantysis dalyvis
 
Pranešimai: 2
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2010 Rugsėjo 21, 11:10

Re: Pienlige

Standartinė ADRIJANA 2009 Kovo 04, 09:35, Atsakymo numeris: #14612

nueik i vaistine ir prasyk ovuliu nuo pienliges...lomexin geras yra ir greitas poveikis
Vartotojo avataras
ADRIJANA
Super aktyvuolis
 
Pranešimai: 572
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2009 Rugpjūčio 06, 21:36

Re: Pienlige

Standartinė Nieko ypatingo 2011 Birželio 30, 09:19, Atsakymo numeris: #76690

Sveikos, matau, diskutuojate apie pienligę, todėl turbūt pataikiau ten kur reikia. Norėju paklausti tų, kurios susidūrė su rimtesne pienlige, t.y. per mėnesį jos neišsigydė, o kankinos ilgai ir nuobodžiai ( kaip aš). Esmė tokia, kad aš gydžiaus beveik metus, visaip, ir ji man po mėnesinių praėjus porai dienų vistiek atsinaujindavo. Dabar lyg ir dingo, nes daugiau valgau ( imunitetas buvo nusilpęs) ir prausiuosi vaikišku muilu ( nors kartais paniežti ir išskyrų būna) , tačiau esu tikra kad ji iki galo neišnyko, manau tai būtų neįmanoma, tas grybas vistiek ten sėdi ir laukia tinkamos progos išsivešėti.... Tiek apie mano bėda iš šios pusės, bėda kitoje pusėje yra ta, kad aš vartoju kontraceptikus ( jie provokuoja pienligės atsiradimą) ir mes su partneriu mylimės be jokios kitos apsaugos, o tai reiškia, kad jei jis baigia viduje, manęs laukia maždaug valandos kančios. O kančios tokios, kad ten peršti žvėriškai, ir jokio skirtumo ar aš poto einu į dušą ar neinu, peršti taip, kad negaliu net atsisėsti ir maždaug po valandos praeina. Gal kam nors irgi panašiai yra ir žinotė nuo ko? (P.S. kol partneris nebaigia nejaučiu jokio diskomforto). Laukiu nuomonių. Ačiū.
Nieko ypatingo
 

Re: Pienlige

Standartinė Romuta 2011 Birželio 30, 10:42, Atsakymo numeris: #76699

Nieko ypatingo rašė:Sveikos, matau, diskutuojate apie pienligę, todėl turbūt pataikiau ten kur reikia. Norėju paklausti tų, kurios susidūrė su rimtesne pienlige, t.y. per mėnesį jos neišsigydė, o kankinos ilgai ir nuobodžiai ( kaip aš). Esmė tokia, kad aš gydžiaus beveik metus, visaip, ir ji man po mėnesinių praėjus porai dienų vistiek atsinaujindavo. Dabar lyg ir dingo, nes daugiau valgau ( imunitetas buvo nusilpęs) ir prausiuosi vaikišku muilu ( nors kartais paniežti ir išskyrų būna) , tačiau esu tikra kad ji iki galo neišnyko, manau tai būtų neįmanoma, tas grybas vistiek ten sėdi ir laukia tinkamos progos išsivešėti.... Tiek apie mano bėda iš šios pusės, bėda kitoje pusėje yra ta, kad aš vartoju kontraceptikus ( jie provokuoja pienligės atsiradimą) ir mes su partneriu mylimės be jokios kitos apsaugos, o tai reiškia, kad jei jis baigia viduje, manęs laukia maždaug valandos kančios. O kančios tokios, kad ten peršti žvėriškai, ir jokio skirtumo ar aš poto einu į dušą ar neinu, peršti taip, kad negaliu net atsisėsti ir maždaug po valandos praeina. Gal kam nors irgi panašiai yra ir žinotė nuo ko? (P.S. kol partneris nebaigia nejaučiu jokio diskomforto). Laukiu nuomonių. Ačiū.


Reikėtu sumažinti saldumynų kiekį ir miltinių patiekalų ko mažiau. Ir dar intimioms vietoms yra specialus prausikliai, kurių ph būtent ir skirtas šioms vietoms plauti, o ne vaikiškas ar koks ten muilas. O seksui būtu neblogai vartoti lubrikantus (tikiuosi nereikia aiškinti kas tai yra).
Romuta
Igudęs dalyvis
 
Pranešimai: 193
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2011 Rugpjūčio 01, 10:37

Kitas

Grįžti į Sveikata