patarkik kaip elgtis toliau

patarkik kaip elgtis toliau

Standartinė bahuras 2014 Sausio 13, 01:42, Atsakymo numeris: #98219

Patarkit, ką daryti tokioi situacijoi?
Su mergina bendrauju jau beveik 2m, bet per ta laika nei karto nesimylejom tik glamonejomes, ir ji visalaika tvirtina, kad seksui nera pasiruosusi ir ji tam jauciasi per jauna ir jai tas nerūpi, nors jinai yra pilnamete. Man kaip vaikinui lb norisi, o kaip ji neduoda pastoviai aš jau pradėjau nebe susitvardyti, jos visaip prašydavau ir nervuodavausi del to, kad ji su manim nesimyli galvoju kad aš jai kaškuo nepatinku... Tačiau jeigu nepatikčiau, tai su manim tai ilgai per atstumą nebendrautų.. Ir nesenei su ja kalbedamas per tel nugirdau kaip jos systra ją skatina mane mesti, ir taip atrodo, kad ji mane apgaudineja... Nors tikrai nuoširdžiai su manim bendrauja ir sako kad mane myli, bet del to, kad ji man neatsiduoda as vis dažniau pradedu galvot ar verta su ja toliau bendraut be sekso? nors ir kaip žmogų myli, bet man atrodo, jog meile be sekso ne meile...
Tai patarkit ką toliau daryt, kaip bendraut su ja ? Būčiau dėkingas jei padėtumet.
bahuras

Re: patarkik kaip elgtis toliau

Standartinė Svečias 2014 Sausio 13, 18:36, Atsakymo numeris: #98227

O tu pasipiršk jai . Ir matysi. jei nenori jos vesti, tai ir nedejuok dėl sekso nebuvimo, nereikia tau jo.
Svečias

Standartinė Merginaa 2014 Sausio 13, 20:28, Atsakymo numeris: #98229

Turiu drauge, kuri nedave baxurui 6 metus, pirmus tris delto, kad buvo nepilnamete, kitus tris, delto, kad kaip ji sake man - jis tiesiog nemokejo prie jos prieiti, jai reikejo daug svelnumo, romantiskos aplinkos ir kad galetu visiskai juo pasitiketi, o kadangi zinojo, kad jam tai taip pat pirmas kartas ir priartejus prie sekso, jis ja suglumindavo viena is tokiu fraziu: noriu tave iskrusti, arba atsistok taip ar anaip, tai ir sustodavo viskas. Kai jie issiskyre, ji labai greitai pradejo santykius su kitu, kuriam atsidave jau pirma draugystes menesi ir tai padare, nes visiskai pasitikejo juo ir jis ne sekundei neleido jai sudvejoti, kad kas nors gali buti ne taip. Gal rasi atsakymus sioje patirtyje. Mano nuomone turi pazvelgti i savo elgesi, nes akivaizdu, kad kazka darai ne taip, linkiu tai pastebet :)
Merginaa

Standartinė Svečias 2014 Sausio 14, 09:45, Atsakymo numeris: #98232

Merginaa rašė:Turiu drauge, kuri nedave baxurui 6 metus, pirmus tris delto, kad buvo nepilnamete, kitus tris, delto, kad kaip ji sake man - jis tiesiog nemokejo prie jos prieiti, jai reikejo daug svelnumo, romantiskos aplinkos ir kad galetu visiskai juo pasitiketi, o kadangi zinojo, kad jam tai taip pat pirmas kartas ir priartejus prie sekso, jis ja suglumindavo viena is tokiu fraziu: noriu tave iskrusti, arba atsistok taip ar anaip, tai ir sustodavo viskas. Kai jie issiskyre, ji labai greitai pradejo santykius su kitu, kuriam atsidave jau pirma draugystes menesi ir tai padare, nes visiskai pasitikejo juo ir jis ne sekundei neleido jai sudvejoti, kad kas nors gali buti ne taip. Gal rasi atsakymus sioje patirtyje. Mano nuomone turi pazvelgti i savo elgesi, nes akivaizdu, kad kazka darai ne taip, linkiu tai pastebet :)

Taigi, situacija gali buti panasi.
Svečias

Standartinė Svečias 2014 Sausio 14, 09:48, Atsakymo numeris: #98233

Svečias rašė:O tu pasipiršk jai . Ir matysi. jei nenori jos vesti, tai ir nedejuok dėl sekso nebuvimo, nereikia tau jo.

Irgi variantas : )) Bet dar blogiau butu jei jie susituoktu , bet situacija nepasikeistu.
Svečias

Standartinė bahuras 2014 Sausio 14, 12:12, Atsakymo numeris: #98237

Nu aš tokių grubių frazių nenaudoju prie jos. Gražiai daugmaš viska stengiuos daryti gan ilgai glamonėjamės ilgai ja bučiuoju glamonėju sakau "myliu tave", "tu man lb brangi " ir pnš.. visalaiką sako, kad manim pasitiki, matau iš jos elgsenos ir akiu kad tikrai nemeluoja. Bet kad ir kaip stengčiau ja glamonėti bučiuoti labai ilgai ji vistiek neatsiduoda... Nors pas ja ta vieta sudregsta viskas tvarkoj ir pati ji prie manes lenda, kad su daugtu priliesciau jos "pute" alpsta ir tikrai matosi, kad patinka kaip ja bučiuoju glamonėju, bet įkišti vistiek neleidžia... Bet kiek dar galima taip glamonėtis nu 10min nu 20min ir mergina turetu leistis atsiduodama manau, ji vistiek neduoda, tačiau, kad su savo daikčiuku glamonėčiau jos "putę" pati prašo, lenda ir pyksta kaip tai nedarau...
Tad nemanau, kad grubei kaška darau
bahuras

Standartinė Svečias 2014 Sausio 14, 16:38, Atsakymo numeris: #98238

Svečias rašė:
Svečias rašė:O tu pasipiršk jai . Ir matysi. jei nenori jos vesti, tai ir nedejuok dėl sekso nebuvimo, nereikia tau jo.

Irgi variantas : )) Bet dar blogiau butu jei jie susituoktu , bet situacija nepasikeistu.

Turėjau omeny ar ji apskritai su juo nori būti, jei i piršimasi atsakytų "ne", tai viskas aišku. Tuoktis skubėti tikrai nereiia, bet jei baxuras nenori jos vesti, atrodo nerimti santykiai, ne visom tokie tinka.
Svečias

Standartinė Svečias 2014 Sausio 14, 16:40, Atsakymo numeris: #98239

bahuras rašė:Nu aš tokių grubių frazių nenaudoju prie jos. Gražiai daugmaš viska stengiuos daryti gan ilgai glamonėjamės ilgai ja bučiuoju glamonėju sakau "myliu tave", "tu man lb brangi " ir pnš.. visalaiką sako, kad manim pasitiki, matau iš jos elgsenos ir akiu kad tikrai nemeluoja. Bet kad ir kaip stengčiau ja glamonėti bučiuoti labai ilgai ji vistiek neatsiduoda... Nors pas ja ta vieta sudregsta viskas tvarkoj ir pati ji prie manes lenda, kad su daugtu priliesciau jos "pute" alpsta ir tikrai matosi, kad patinka kaip ja bučiuoju glamonėju, bet įkišti vistiek neleidžia... Bet kiek dar galima taip glamonėtis nu 10min nu 20min ir mergina turetu leistis atsiduodama manau, ji vistiek neduoda, tačiau, kad su savo daikčiuku glamonėčiau jos "putę" pati prašo, lenda ir pyksta kaip tai nedarau...
Tad nemanau, kad grubei kaška darau

Na, ji nenori prarasti nekaltybės tiesiog,dar jai per anksti. Yra merginų (ir vaikinų), kuriems nekaltybė yra vertybė.
Svečias

Standartinė bahuras 2014 Sausio 14, 18:53, Atsakymo numeris: #98243

Tai jos ta vertybė-(nekaltybė) bus visą gyvenimą ? :?:
bahuras

Standartinė Svečias 2014 Sausio 14, 19:48, Atsakymo numeris: #98244

susirask kitą ir barškink, nebegaišk laiko su ja
Svečias

Kitas

Grįžti į Tarp mūsų, berniukų!