Oralinio pamokos

Re: Oralinio pamokos

Standartinė Anonime 2010 Rugpjūčio 09, 13:31, Atsakymo numeris: #52639

O tai tau! rašė:O tai nutiko. Eme vyras ir pareiske, kad man reikalingos oralinio pamokos! Prisipazistu, smugis buvo nemazas... Bet... Na gal is tiesu ne visga imanoma moket. O mokedamas juk niekas ir negime. Tai gal pasakysit, kaip gauti oralinio pamokas? Manau, priimtiniausia butu, jeigu jis man pats jas ir suteiktu. Bet ar tai imanoma?

Neseniai buvo man panaši situacija. Tiesa, nebuvo pareikšta, kad nemoku, bet tiesiog niekad nebuvau dariusi ir buvo labai nedrąsu ir šiaip nelabai įsivaizdavau, kas kur kaip. Tai radau šiek tiek info: http://www.suaugusiems.lt/straipsniai/intymu/oralinis-seksas-patarimai-moterims/37. Šiaip visai padėjo, nepatyriau fiasko :D
Anonime
 

Reklama


Re: Oralinio pamokos

Standartinė Svečias 2010 Rugpjūčio 09, 15:16, Atsakymo numeris: #52645

Mielo leisciausi, kad mane mokytu partneris...
Svečias
 

Re: Oralinio pamokos

Standartinė tomas 2010 Rugpjūčio 13, 04:02, Atsakymo numeris: #52852

lika rašė:tai va, as ir sakau...visokios ten...kaip sakoma sekretai....nu is tiesu fui...o del brolio jus nesuprantat...kiek jis mergu turi...

sveiki,noreciau pasiklaust jei mergina dar nedarius nei oralinio nei sekso, as jai noreciau per pirma naktele padaryt oralini bet bijau ten list o gal nenores pirma nakty shaip kalbejom ape oralini ir inai nori lb kad padaryciau,as noriu suteikt jai malonumo tai ka patarsit list jai tarp koiciu? Man tai ir butu pirmas kartas ten pabut ir as ir neacisakyciau. :twisted:
tomas
 

Re: Oralinio pamokos

Standartinė Svečias 2010 Rugpjūčio 13, 07:21, Atsakymo numeris: #52859

Oralinio pamokos, kaip sudarkyti panai burną ir sudraskyti gerklę. Tai labai madinga ir super liberalu - Lux! Tai yra tai, ko panelėms betrūksta iki pilnos laimės - modernumo.
Svečias
 

Re: Oralinio pamokos

Standartinė Adomas79 2010 Rugpjūčio 13, 13:30, Atsakymo numeris: #52868

Svečias rašė:Oralinio pamokos, kaip sudarkyti panai burną ir sudraskyti gerklę. Tai labai madinga ir super liberalu - Lux! Tai yra tai, ko panelėms betrūksta iki pilnos laimės - modernumo.

Nereikia draskyti nieko, tai turi būti abiejų noru ir jokiais būdais negrubu.
Adomas79
 

Re: Oralinio pamokos

Standartinė Svečias 2010 Rugpjūčio 13, 13:36, Atsakymo numeris: #52872

Jei taip, tada visai nieko, bet dažnai vyrai būna grubijanai, kuriems mes ir mūsų sveikata - orumas nerūpi.
Svečias
 

Re: Oralinio pamokos

Standartinė Tiny 2010 Rugpjūčio 13, 17:33, Atsakymo numeris: #52902

Apie oralini seksa zinau tik tiek - tai tik bucinys. Vat oralinis-genitalinis kontaktas tai jau subtiliau....

Tiek kunilingus`as (klitoriaus stimuliavimas liezuviu) tiek feliacija (varpos ciulpimas) yra maloni seksualine partnerio stimuliacija. Kas liecia higiena - tiek vyro isskyros (sperma, lubrikavimas) tiek moters (net ir menesiniu kraujas) - tai yra tikrai sterilu. Bet genitalijose kaupiasi ir kitos bakterijos. Prakaitas, analines iskyros keliaujancios apatiniais ir t.t..... Taciau bakteriju gausa burnos ertmeje tiek lytiniuose organuose tiek ant ranku yra labai didele, kaip kas ka veikia - tegul sprendzia specialistai. Pats malonumo suteikimas - tiek gaunanciam tiek suteikianciam - tai didelio pasitikejimo israiska. Tai tiek kad tu gali padaryt geriausiai, tai tiek kad tu atsiduodi geriausiam.... Visa tai labai grazu. Tiesiog rekomenduojama dazniau praustis........ Pvz moterims pardavinejami apatiniai po 7 vnt (savaitniai trusikeliai) o vyrams po 12 vnt (keiciami kas menesi)... :D

Is tikruju yra pamokos kaip peni 'praryti' pakankamai giliai - taciau tai nesudrasko nei gerkles nei plauciu (ne arklio penis gi...). Issitepimas sperma - moteris daug kuom issitepdavo senovei, kad kazkas nutiktu ar nenutiktu.... Pvz: krokodilo ismatomis kad nepastotu.... Nereikia primetineti sau sociumo noru - jei yra noras issitepti sperma del malonumo - tepkites. Tai nepades groziui, bet pades noro patenkinimui. Pasakykite partneriui ir darykite tai. Turekite salia ranksluosti jei partneriui nepatinka liesti spermuota kuna...

Bet kokiu atveju partneriai turi bendrauti apie savo norus/pomegius, tada oralinio subtilybes taps malonumu o ne nasta vienam ar kitam. Daugeli moteru turi barjera feliacijai. Vyrai masto kad putes ciulpimas is viso ne vyriskas reikalas. Taciau tik partneriu pasitikejimo, bei tarpusavio issikalbejimo deka sie oralinia-genitaliniai santykiai igauna malonu aspekta. Tiesmukiskas pasakymas - nueik (i kursus) ir pasitreniruok kaip ciulpti skamba tikrai pazeminanciai.... Gal vyras turejo su kuo palygint, todel taip zeminanciai pasake. Aisku moteris kuri save gerbia gali jam atsakyti ir taip - nusiplauk ir uzdek braskiu uogienes... nuciulpsiu taip kaip niekad niekas tau nenuciulpe....

Apie intymuma tarpusavy nereikia gedytis sneketis. Visos problemos ir kyla nuo to kad geda pries partneri. Ka jis pagalvos jei as nemokesiu ciulpti ar laizyti.... Ka jis pagalvos jei as paprasysiu man palaizyti ar paciulpti... Gal tiesiog tai tegul prasideda kaip romantinis pokalbis.... As isivaizduoju kad man atsegi kelnes, o as tau. Tavo ranka masazuoja man o mano tau. Tavo lupos paliecia mano o mano tavo... taip zodis po zodzio gal net nepajusit kaip pasinersit i oralinio stimuliavimo zaidima. Gal net nuris, prarys, aplaizys ir apkandzios....

Psicholgine oralinio prasme:
moteris gaunanti - klitoralinis orgazmas... apie moters orgazmu subtilybes prirasyta tikrai daug....
vyras gaunantis - 2 malonumai is karto: seksualinis pasitenkinimas bei kastracijos baimes patenkinimas
vyras/moteris suteikianti(s) - oralinio pasitenkinimo trukumo patenkinimas (kruties zindimo pvz)

Visa tai yra gerai - tiesiog sugebejimas priimti save toki koks esi yra pats geriausias sprendimas.
Tiny
 

Re: Oralinio pamokos

Standartinė Lady_scorpio1302026861_db 2010 Rugpjūčio 13, 19:41, Atsakymo numeris: #52907

Oralinio sekso, kaip mylėjimosi būdo, egzistavimas tik įrodo, kad seksuoti turi tik vienas kitą mylintys žmonės. Tada nei gėda, nei nuobodu, nei šlykštu.
Lady_scorpio1302026861_db
Super aktyvuolis
 
Pranešimai: 685
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2011 Sausio 30, 15:54

Re: Oralinio pamokos

Standartinė Svečias 2010 Rugpjūčio 13, 20:50, Atsakymo numeris: #52908

Bet seksuoja nei mylintys, nei vienas kita gerbiantys individai. Seksas jau seniai nebetapatinamas nei su meile, nei su draugyste, santuoka ar pagarba.
Svečias
 

Re: Oralinio pamokos

Standartinė SubrendÄ™s meilei 2010 Rugpjūčio 19, 13:59, Atsakymo numeris: #53259

Net susijuokiau perskaitęs, nors čia turbūt užjaust reikėtų. Kiekvienas vyras galėtų pamokyti, pamokos paprastos - pasako kurie veiksmai patinka, kurie nelabai, kurie neteikia tokio malonumo, netgi priešingai, sukelia nemalonų jausmą, skausmą.
Esu vienišas taigi galėčiau pamokyti ir aš:) Bet to turbūt nei tu pati (autorei) nei tuo labiau tavo draugas nenorėtų. O gal?
Bet gal čia viskas ne taip, gal tavo draugas, vyras nėra tiesiog stuobrys kad numetė tokį akibrokštą, o bandė subtiliai (nepavyko) paprašyt kad jam dažniau darytai oralinį? Negali taip būti? Nes turbūt šio malonumo jis gauna labai mažai. Pataisyk jeigu klystu:)
Subrendęs meilei
Pažengęs dalyvis
 
Pranešimai: 43
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2012 Kovo 19, 14:05

AnkstesnisKitas

Grįžti į Seksas