Noriu vaikino už pinigus...

Re: Noriu vaikino už pinigus...

Standartinė Svečias 2009 Balandžio 27, 07:30, Atsakymo numeris: #19871

Nematau erdvės reikalo teisintis. Ar kaip nors kitaip.
Nesvarbu kas temos autorius ji ar jis. Faktas kaip blynas žmogui seksas reikalingas. Ar tai už pinigus ar "dykai"ar "vibratorius" manau esmės nekeičia. Jei diskusija vyksta apie "nepriklausomus" žmonės.
;) Už pinigus manau geriau. Jei būsi nepatenkitas (-a) paslaugos kokybe, pateikus pirkimo dokumentus galima atsiimti pinigus :shock:
swx
Svečias

Reklama

Standartinė Rimas10 2009 Balandžio 27, 14:41, Atsakymo numeris: #19892

Na manau atejo pavasaris ir apie tave susirinks visi pasvale bahurai....kaip bimbalai apie kar.... :lol:
o tada galesi pradeti nauja tema: "kaip pasvalis lipo i laikine vysnia" :D :lol:
Rimas10
Pradedantysis dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2009 Rugsėjo 29, 19:08

Standartinė laukine vysnia 2009 Balandžio 27, 16:32, Atsakymo numeris: #19901

Rimas10 rašė:Na manau atejo pavasaris ir apie tave susirinks visi pasvale bahurai....kaip bimbalai apie kar.... :lol:
o tada galesi pradeti nauja tema: "kaip pasvalis lipo i laikine vysnia" :D :lol:
O tu tai pirma išmok skaityti,tada rašyti :lol: ,o po to ,žinok,dar reikia išmokti galvoti ,ką rašai :o
laukine vysnia
Veteranas

2010 Vasario 19, 19:44

Standartinė samantta 2009 Balandžio 27, 22:35, Atsakymo numeris: #19924

laukine vysnia rašė:...tema pakrypo ne į tą pusę,nei tikėjausi.Ką ir kaip man daryti aš puikiai apsisprendžiu savarankiškai.Tiesiog norėjau,kad atsirastų pasvarstymų ką mano kitos moterys :roll: vyrai tai renkasi mokamas paslaugas labai dažnai,o moterys šiuo klausimu tyli.Kitakart ir sunkumai ir liudnumai užgriūna,reikia kovoti su jais.O jei dar visai nenori laukti ir ieškoti to "nemokamo" ilgalaikio ar trumpalaikio. :o :o Man tai sąvigarba neleidžia veltis į aiškiai pasmergtus santykius,o čia visai kitas reikalas :D Tai ką manot??????? ;)

Manau, kad nėra nieko apgailėtinesnio už moterį, perkančią seksą..
samantta

Standartinė laukine vysnia 2009 Balandžio 27, 23:45, Atsakymo numeris: #19925

Yra..tai moteris pasidaranti keletą abortų. :evil: arba moteris,leidžianti savo motiną sugraužti kirminams(nejuokauju),ar gerti su diedais už vaikų pašalpas,ar miegoti su bet kuo,kad gautų naudą ar be naudos,ar......atsimerk!!!!!Šitam forume buvo dalykų,kurie kurie yra daug mažiau moralūs.Aš pav. smerkiu neištikimybę.Ar daugeliui tai rūpi?Net saldu visiem vaikščioti visomis kryptimis.
laukine vysnia
Veteranas

2010 Vasario 19, 19:44

Standartinė Leo 2009 Balandžio 28, 07:37, Atsakymo numeris: #19926

samantta rašė:
laukine vysnia rašė:...tema pakrypo ne į tą pusę,nei tikėjausi.Ką ir kaip man daryti aš puikiai apsisprendžiu savarankiškai.Tiesiog norėjau,kad atsirastų pasvarstymų ką mano kitos moterys :roll: vyrai tai renkasi mokamas paslaugas labai dažnai,o moterys šiuo klausimu tyli.Kitakart ir sunkumai ir liudnumai užgriūna,reikia kovoti su jais.O jei dar visai nenori laukti ir ieškoti to "nemokamo" ilgalaikio ar trumpalaikio. :o :o Man tai sąvigarba neleidžia veltis į aiškiai pasmergtus santykius,o čia visai kitas reikalas :D Tai ką manot??????? ;)

Manau, kad nėra nieko apgailėtinesnio už moterį, perkančią seksą..

Cia kaip kokiuose visuomenes sluoksniuose. Pazistu nemazai moteru, kurios daro karjera ir tiesiog neturi fiziskai laiko uzsiimti pasimatymais ir pan. O sexo visoms reikia:) Taip kad paprasciau per kelias minutes nusipirkti jauna istobulinta kuna, nei ieskoti kazko pusiau tenkinancio is bendraamziu tarpo.
Leo

Standartinė sandryte39 2009 Balandžio 28, 19:29, Atsakymo numeris: #19968

ABSURDO TEATRAS.....
sandryte39
Igudęs dalyvis

2009 Gegužės 19, 07:31

Standartinė Svečias 2009 Gegužės 07, 10:24, Atsakymo numeris: #20645

Manau tinkamiausia vieta.
"Be to, šiuolaikinės ir beveik civilizuotos sekso paslaugos patrauklios dar ir tuo, jog vyrus masina “blogos mergaitės”. Pliusas – lengvas prieinamumas ir platus pasirinkimas. Nors, subrendę vyrai prisipažįsta, jog būtent “medžioklės” ritualas grobį daro ypatingai gardžiu…

O štai vyrų versija – jie teigia, jog prostitučių paslaugomis naudojasi tik kompleksuoti vyrai, kuriems gyvenime niekas “neduoda” arba jie drovisi, bijodami būti atstumti. Nejaugi mūsų lakais dar pasitaiko tokių drovuolių?

Kad ir kaip bebūtų, vyrai sugrįžta pas jus! Tad ar verta kankinti save (dėl papildomų kilogramų, išvaizdos) ir jį – priekaištais ir įtarinėjimais? Suprantama, nereikia apsileisti ir nustoti stengtis būti dar įdomesne moterimi, su kuria norėtųsi ne tik paplepėti, bet ir išbandyti ką nors naujo lovoje ir ne tik joje… Juk vyrams reikia tiek psichologinio, tiek ir fizinio iškrūvio."
http://zurnalas.darnipora.lt/nupirktas-seksas-3409.html
swx
Svečias

Standartinė Zygfrid1295609168_db 2009 Liepos 24, 13:45, Atsakymo numeris: #28176

Vyras uz dyka. Klaipeda, Lietuva, ir visas pasaulis (bilieta perkate Jus). :lol:
Zygfrid1295609168_db
Super aktyvuolis

2009 Rugpjūčio 03, 07:17

Standartinė Svečias 2009 Liepos 24, 15:01, Atsakymo numeris: #28183

Zygfrid rašė:Vyras uz dyka. Klaipeda, Lietuva, ir visas pasaulis (bilieta perkate Jus). :lol:

kaip uz dyka tai ir nejama.
Valkata ir tas adekalonui praso
Svečias

AnkstesnisKitas

Grįžti į Seksas