norintiems mesti rukyti

Re: norintiems mesti rukyti

Standartinė monsette 2009 Lapkričio 05, 11:01, Atsakymo numeris: #35064

tadukastb rašė:Gal galit atsiust internetine knyga, Noriu mesti rukyti :) Bet nlb tikiu , kad pavyks.. email: tadukastb@gmail.com

http://egzai.egzai.googlepages.com/Leng ... rukyti.pdf
monsette
Igudęs dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2010 Vasario 04, 09:44

Reklama

Standartinė Dzesia 2009 Lapkričio 05, 18:56, Atsakymo numeris: #35098

audronevit rašė:Sveiki!!! Metant rūkyti, pravartu tuo pačiu perskaityti ir to paties autoriaus "Lengvas būdas sulieknėti", nes numetus rūkyti kaip taisyklė priaugama daug svorio, o numesti jį kur kas sunkiau, nei prisiauginti. :cry: Turiu int. knygą. Kam reikia - parašykit e-mailą ir atsiųsiu be vargo :P

atsiusk jei gali
Cris.Feja@gmail.com aciu (:
Dzesia
Pradedantysis dalyvis

2010 Balandžio 13, 21:55

Standartinė samantta 2009 Lapkričio 05, 22:53, Atsakymo numeris: #35124

Trolis rašė:Gal kas turit knyga 'Lengvas budas susirasti gera zmona (vyra)? " :))))))))))))))))))))))))

Turiu tokią knygą. Joje tik viena frazė - todėl mielai pasidalinsiu: "Jei nori susirasti gerą žmoną/vyrą - lengviausias būdas tą pasiekti - pačiam būti pasiruošusiam tapti geru vyru/žmona.
samantta

Standartinė suscaja 2009 Lapkričio 09, 00:20, Atsakymo numeris: #35270

Gal galite ir man atsiusti sandrute80@gmail.com
suscaja

Standartinė Martynas 2010 Sausio 10, 16:58, Atsakymo numeris: #38666

Jai galima ir man fazys147@gmail.com isanksto dekoju :)
Martynas

Standartinė deepsorrow 2010 Sausio 11, 00:27, Atsakymo numeris: #38694

Skaiciau as sita knyga pries 2 metus gal ir ji mane taip sunervino, kad iskarto ejau parukyti. Geriausia fraze "Jei jus skaitote sia knyga vadinasi jus jau teisingame kelyje" :D nesamone. As rukiau 5 metus ir man tokios knygos tik juoka kele, rukiau ne seip kad zaidimas bet po pakeli ir daugiau per diena, dabar jau 8 menesiai kaip nerukau ir ne del kazkokios knygos, o todel kad pats to noriu. Nikotino pleistrai ir visi kiti "padejejai" kuriu paskirtis neva lengvinti nikotino bado pasekmes nesamone - nera jokio bado, viskas psichologija. Nusipreskit mesti rukyti ir meskite, surukomu cigareciu kiekio mazinimas tik saves apgaudinejimas, nusipirktit kelis kilogramus bambonkiu ir kai noresit rukyt suvalgykit viena kita. Svorio priaugimas - na gal ir teisybe jei vienintelis jusu dienos sportas, buvo uzpakalio pakelimas ir jo nesimas prie pelenines. Dar vienas dalykas sako, kad noras rukyti pamacius cigarete praeina, mitas jei rukete rimtai, visada esi ant "kabliuko", taciau turekit galvoj, kad pasidavus pagundai ir surukius bent viena visada bus ir 2 ir 3 ir vel viskas is naujo.
Vartotojo avataras
deepsorrow
Super aktyvuolis

2013 Rugsėjo 26, 20:13

Standartinė aidena 2010 Sausio 11, 17:25, Atsakymo numeris: #38721

audronevit rašė:Sveiki!!! Metant rūkyti, pravartu tuo pačiu perskaityti ir to paties autoriaus "Lengvas būdas sulieknėti", nes numetus rūkyti kaip taisyklė priaugama daug svorio, o numesti jį kur kas sunkiau, nei prisiauginti. :cry: Turiu int. knygą. Kam reikia - parašykit e-mailą ir atsiųsiu be vargo :P

LABAS,labai noriu gauti ta knyga niekur nerandu iskur parsisiusti gyvenu uk tai nusipirkti is knigyno negaliu busiu labai dekinga jei atsiusi mano el pastas aidena@super.lt
aidena

Standartinė as 2010 Sausio 14, 14:58, Atsakymo numeris: #38891

NORIU MESTI RUKYTI,GAL KAS GALI ATSIUSTI KNYGA :) ACIU!!! ;) JEI KA MANO EMAILAS ILMUKS21@ONE.LT ARBA SKYPE ILMA_DARIUS :roll:
as

Standartinė rudnosiukas 2010 Sausio 14, 15:06, Atsakymo numeris: #38893

as rašė:NORIU MESTI RUKYTI,GAL KAS GALI ATSIUSTI KNYGA :) ACIU!!! ;) JEI KA MANO EMAILAS ILMUKS21@ONE.LT ARBA SKYPE ILMA_DARIUS :roll:

apsispręsk ar nori mest rūkyt ar nori knygas skaityt...

knyga už tave rūkyti nemes...
rudnosiukas
Super aktyvuolis

2011 Gegužės 30, 08:02

Standartinė ingre 2010 Sausio 23, 12:59, Atsakymo numeris: #39624

gal ir man galetumet atsiusti ta int. knyga apie rukyma? :) el pastas ingridaaa.bulksaite@gmail.com
ingre

AnkstesnisKitas

Grįžti į Sveikata