Nebezinau ka daryti

Nebezinau ka daryti

Standartinė andrius 2015 Vasario 16, 21:24, Atsakymo numeris: #99562

Sveiki padekit nebezinau ka aryti toliau. Gyvenu santuokoje 20 metu turiu 2 mergaites vyresnioji jau suaugusi mazesnioji paaugle. Su zmona artimu santykiu jau nebuvo apie 2 metus nors ir santuokos pradzioje budavo retai ,bet dabar visai net prisiliesti net neleidzia . Gyvename kartu bet miegame atskiruose kambariuose nes zmonai nepatinka kad knarkiu o ir vaikai norejo su mama miegoti . Nesu as nei girtuoklis nei tinginys turiu tik fizine negalia-nematau viena akimi todel negaliu vairuoti masinos o tai seimai labai nepatinka todel daznai tai prikisa nors ir netiesiogiai pzv.sako ziurek kaimyne su vyru prie juros nuvaziavo o mes tai namie turim sedeti. Dirbu kiek galiu pinigus visus parnesu perka ka nori nieko nedraudziu drabuziu is firminiu parduotuviu kvepalus kosmetika is uzsienio man del ju nieko negaila,o man uztenka is maximos arba labdaros. Bet vistiek negerai,kai parasiau truputi meiles, nes nesimylejom jau 2 metus zmona atsake kaip gali myleti mane nes nekencia o ir pati visai nenori sekso atseit jis skirtas tik gyvuliams ir jeigu dar paliesiu iskvies policija. Dukros abi eina uz savo motina taip kad niekas manes neuztaria ,vadina mane JIS zodzio tetis negirdejau gal 6 metus .Nezinau ar zmona turi kazka paklausus nieko nesako ,kalbetis vengia problemos nemato o ir man pagal ja reikia ik sekso .Sazinigai per 2 metus neturejau nieko ,nors pagundu buvo , bet as sakydavau myliu savo zmona ir isduoti jos negaliu .Pradzioje viskas buvo gerai pradejome sunkiai mylejau savo zmona galvojau kad ir ji myli reikalas nespyre kai isikurem tada ir vaikai gime,svajojau nugyventi iki senatves kartu ,bet klydau. Padekit kas galit ,nes ka toliau daryti nezinau ,myliu savo zmona .
andrius

Re: Nebezinau ka daryti

Standartinė Svečias 2015 Vasario 16, 21:28, Atsakymo numeris: #99563

Zmogau, atsigauk. Palik tu ta valkata, ir kuo greiciau. Yra daugybe normaliu moteru, kam kankintis su kazkokia debile?
Svečias

Standartinė Grita 2015 Vasario 17, 20:47, Atsakymo numeris: #99569

nu jo, kvailą ir bažnyčioje muša. Aš moteris, mano vyrui reikia kasdien, kartais kas antrą dieną, tai mes ir mylimės taip dažnai. Neįsivaizduoju tokios moters, kad leistų savo vyrui taip kankintis.
Mesk ją, ji nežmogus, tikrai rasi normalią protingą moterį, matosi, kad esu geras, bet užguitas žmogus.
Grita

Standartinė Bandis 2015 Vasario 18, 11:06, Atsakymo numeris: #99572

Na, negali zmogelis jos tiesiog siaip palikti, per daug prisirises yra, del to ir kankinasi. Teks per tai praeiti, bet as patarciau bent jau kekse pradziai nusipirkti, kartais jos buna neblogos psichologes, moka isklausyti. taip kad butu dviguba nauda. Gali sau ir toliau zmona mylet, jei kitaip nesugebi, bet ismok atsirišti, siuo atveju teks atskirti seksa ir priskirti ji prie sveiko gyvenimo budo, o kadangi po barus kiek suprantu nevaikstai, tai prostes geriausias variantas pradziai, na dar joga gali uzsiimti, bet tai jau sudetingiau ir ne visada tinkamas variantas.
Bandis

Standartinė Ilzė 2019 Sausio 08, 23:50, Atsakymo numeris: #99972

Jūsų žmona turi psichologinių problemų. Nekankinkit savęs, gyvenimas trumpas. Geriau likti vienam, nei aukotis. Jūs turite teisę į pilnavertį gyvenimą. O vaikai užaugs, supras ir atsirinks.
Ilzė

Grįžti į Bendravimas poroje