Naujas testas MBTI asmenybės tipai. Kas Jums gaunasi?

Re: Naujas testas MBTI asmenybės tipai. Kas Jums gaunasi?

Standartinė Arunas 2009 Kovo 19, 20:55, Atsakymo numeris: #16605

\labukas, bandai mane ismusti is veziu? :-) Visu pirma, as ne burtininkas, nieko neburiu, tik bandau apibudinti. Galiu pacituoti apie O kraujo grupe, o isvadas pasidaryk pats :-) Tai protingi, stiprus, energingai siekia tikslo, beje, kita vertus, geba albai gerai prisitaikyti. Juos ne taip lengva ismusti is veziu, bet sunkoka nuosirdziai su jais suarteti. Smalsus, ambicingi, drasus, balaivus ir pragmatiski,disponuoja dideliu kiekiu energijos, vadovauja ir sprendzia. Nora priklausyti sie zmones daznai slepia.Paplitimas: 38%, Vokietijoje 41%, Japonijoje 30%, JAV-daugiau, nei 46%, Anglijoje 47%.
Taigi esate verslininkai is prigimties :-)
Sakoma, kad turite dvi silpnasias vietas: per mazai zmogiskos silumos ir per daug slopinama ryztinguma.
Cia trumpai :-)

versus rašė:Arunai, as INFP, O kr.gr. ant stereotipu nesifiksuoju, bet isburk ir mane!! :) (rasausi i tavo statistika su viltim, kad atrasi savo tiesa:) beje, mano brolis INFJ - AB kr.gr., bet is tavo aprasymo nelabai panasu kad turetumet labai daug bendro.. galbut tai apie ka rasai yra daugiau asmens neisspresti vidiniai konfliktai (akiu draskymas ir t.t...) o ne neatsiejamas kazkurio tipo budo bruozas...?
Arunas

Reklama

Re: Naujas testas MBTI asmenybės tipai. Kokia Jusu kraujo grupe

Standartinė Arunas 2009 Kovo 19, 21:01, Atsakymo numeris: #16607

Nemazai zmoniu INFJ turi AB ketvirta kraujo grupe. Bienu metu mane tai ir stebina ir glumina. Stebina, nes sia kraujo grupe vidutiniskai turi tik 5% gyventoju, Sveicaarijoje tik 3%, Japonijoje net 9%, JAV-4%, o dziugina, kad jie, kaip ir as as, kazko ieko gyvenime :-))

joorgita1 rašė:
Arunas rašė:Sveiki, esu INFJ tipo. Atitiko 99% .Domiuosi parapsichologija, kraujo grupiu itaka charakteriui. Jeigu nesunku, parasykite, kokia Jusu kraujo grupe (pliusas ar minusas siuo atveju man nera svarbus). Itariu, kad cia didelis burys turinciu AB (ketvirta) kraujo gruope.
Parasykite man prasau: mars2008@inbox.lt

Aš irgi INFJ pagal MBTI, o DP darytame teste - ISTP, kraujo grupė AB. Man tik keletas bruožų ISTP tipo tinka
Arunas

Standartinė Kju 2009 Kovo 25, 17:49, Atsakymo numeris: #17059

Aruno statistiniasm tyrimams: INFP - 0 kraujo grupė.
Kju
Pradedantysis dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2009 Gegužės 18, 16:20

Standartinė -=HighLife86=- 2009 Balandžio 11, 16:37, Atsakymo numeris: #18895

Jūsų asmenybės tipas: ENFP.

"Šį charakterio tipą turi tik apie 5 procentai visų žmonių" - labai pradziugino, pasijutau ipatingas :lol:
-=HighLife86=-
Pažengęs dalyvis

2011 Rugpjūčio 09, 19:59

Standartinė Evelina 2009 Balandžio 18, 16:59, Atsakymo numeris: #19405

Esu ENFP tipas :) Nzn kaip jums, bet man ziauriai atitinka aprasymas... As net pati taip tiksliai savo smegenu nebuciau aprasius :))
O kas ten apie tas kraujo grupes? As 4ta :) Cia donoru ieskot ar ka nors ir pagal jas galima pasakyti? :D :roll:
Evelina

Standartinė dainelė 2009 Rugpjūčio 03, 12:57, Atsakymo numeris: #29138

Įdomumo dėlei vėl užsukau į MBTI testo puslapį
http://charakteris.info/mbti-charakterio-testas
Puslapis pasikeitęs ir testas, rašoma, patobulintas...

Atlikau jį naujai ir iš ISFJ (prieš gerą pusmetį) tapau INFJ grupės atstove. Hmm...

Tada atsidariau savo anketoje DP siūlomą šito testo variantą
ir iš buvusio ISFJ tapau ISTJ ...

Tai ir spėlioju dabar - ar testas patobulėjo? ar aš pasikeičiau?
Gali būti, kad pasikeičiau.
Bet jei charakteris/temperamentas yra įgimtas, tai turbūt taip dažnai keistis neturėtų. Kaip manote?
Kad testas patobulėjo, abejoju. Man atrodo, labiausiai man tiko tas ankstesnysis - ISFJ - aprašymas. Bet gal klystu.
Žiūriu pagal procentus. Kraštinės raidės I ir J labai stiprios - daug procentų, jie tubūt niekad nepakryps link E ir P. O vidurinės raidės - po vos kelis procentus, visai arti nulio. Gal dėl to ir svyruoja tarp N ir S, tarp F ir T.
Klausimas tada kyla - kodėl neparašytos charakteristikos tipui I(N/S)(F/T)J :?: Ir panašiems hibridams. Nes pačiai iš aprašymų kažkokį vidurkį susirasti neįmanoma.
Gal tik tokia paguoda, kad daugiau charakterių asmenų galėtų su manim derėti :)
Vartotojo avataras
dainelė
Super aktyvuolis

2010 Gegužės 28, 23:06

Standartinė meškis 2009 Rugpjūčio 22, 19:54, Atsakymo numeris: #30622

Intenrete yra ir anslgiskas variantas suveskit Myers+Briggs i google, atrasit. Man skirtingai gaunas pagal angliska ir lietuviska variantus. Matyt esu ir INFJ ir tas kits tipas. Nes turiu abiem gautiem tipam budingu savybiu :))))
meškis
Pradedantysis dalyvis

2009 Spalio 25, 09:59

Standartinė Leila37 2009 Spalio 19, 07:07, Atsakymo numeris: #34225

ENFJ tipas :)
ENFJ stiprybės:

Geri bendravimo įgūdžiai
Labai gerai išvystytas kitų žmonių minčių ir motyvų jutimas
Gebėjimas motyvuoti ir įkvėpti
Žvalus humoro jausmas, dramatiškumas, energija ir optimizmas
Geri pinigų valdymo įgūdžiai
Gebėjimas judėti toliau, nutrūkus romantiniams santykiams (tačiau ENFJ greičiausiai dėl to kaltins save)
Lojalumas ir atsidavimas – ENFJ siekia visą gyvenimą trunkančių santykių
Situacijų, kuriose „laimi visi“, siekimas
Noras patenkinti kitų žmonių poreikius
ENFJ silpnybės:

Polinkis „dusinti“ ir būti pernelyg rūpestingiems
Polinkis kontroliuoti ar/ir manipuliuoti
Mažai dėmesio savo pačių poreikiams
Polinkis būti kritiškiems kitokių nuomonių ar požiūrių atžvilgiu
Kartais prastas socialiai tinkamų veiksmų ar protokolo suvokimas
Itin didelis neatsparumas konfliktams, tendencija nustumti problemas į šalį, kad galima būtų išvengti jų sprendimo
Polinkis kaltinti save tuomet, kai kas nors nepavyksta ar neįvertinti savęs, kai viskas vyksta sklandžiai
Ryškiai apibrėžtos ENFJ vertybės gali lemti jų nelankstumą kai kuriose srityse
Per didelis dėmesys draugų rate vyraujantiems požiūriams ir suvokimui „kas yra tinkama“ gali lemti, kad ENFJ negalės tinkamai įvertinti, ar kažkas yra „gerai“, ar „blogai“ už savo socialinio rato ribų.
Leila37
Pažengęs dalyvis

2009 Spalio 24, 09:54

Standartinė vaidile 2009 Gruodžio 02, 18:46, Atsakymo numeris: #36616

Svečias rašė:Kaip Jums patinka naujas MBTI testas?
Kokius savo tipus gaunate?
Būtų įdomu pabendrauti su ENFJ moterim/mergina, žinau, kad tai labiausiai su manim INFP suderinamas tipas.

benetti

hm. man gavosi šitas (:
vaidile

Ankstesnis

Grįžti į Svetainės ir forumo naujienos