Moterys kur jūs.

Moterys kur jūs.

Standartinė Kestuuutis 2015 Liepos 15, 22:22, Atsakymo numeris: #99750

Sveiki,

taigi šiame forume esu naujokas, šiaip ir anksčiau užsukdavau pasiskaityti ko nors, bet šiandien tas vakaras kada nutariau pamėginti čia susirasti, tai ko tiek ilgai ieškau ir niekaip nerandu.

Taigi esu vaikinas 18 metų, dar pačiam javų žydėjime, gyvenu Panevėžyje ir ieškau moters/merginos iš to pačio miesto, kuri būtų kažkiek patvirkusi. Jau antri metai svajoju apie gerą lytinį gyvenimą, nesakau kad neturiu lytinių santykių, aš juos turiu, tiesiog jie netokie kaip aš įsivaizduoju. Per tuos 2 metus visą laiką ieškojau moters, su kuria galėčiau įgyvendinti visas savo fantazijas, galėčiau padaryti ką tik norite, kadangi prie viso šito esu dar ir biseksualus vaikinas, tad neatsisakau ir grupinio sekso, galėčiau patenkinti abi lytis.

Gal tai nuskambėjo vaikiškai ir beprasmiškai, tačiau pamėginti verta. :)
Kestuuutis
 

Re: Moterys kur jūs.

Standartinė patvirkusi moteris 2015 Liepos 16, 17:18, Atsakymo numeris: #99752

O sakykite, šalia viso to, ką pasiūlėt, dar kuo nors domitės ir sugebate, ar tik p.stis?
Kaip žinote, seksualumas prasideda smegenyse ir šalia norėtųsi ne tik gero pisuoklio, bet ir intelektualaus, ambicingo, išvaizdaus ir finansiškai pajėgaus vyriškio. Nes seksas tai mažiausia, ką vyras gali duoti moteriai. Nors koks jūs čia vyras - greičiau hormonų audrų kamuojamas vaikigalis:)
patvirkusi moteris
 

Re: Moterys kur jūs.

Standartinė Kestuuutis 2015 Liepos 17, 23:37, Atsakymo numeris: #99754

patvirkusi moteris rašė:O sakykite, šalia viso to, ką pasiūlėt, dar kuo nors domitės ir sugebate, ar tik p.stis?
Kaip žinote, seksualumas prasideda smegenyse ir šalia norėtųsi ne tik gero pisuoklio, bet ir intelektualaus, ambicingo, išvaizdaus ir finansiškai pajėgaus vyriškio. Nes seksas tai mažiausia, ką vyras gali duoti moteriai. Nors koks jūs čia vyras - greičiau hormonų audrų kamuojamas vaikigalis:)


Na taip tikriausiai vyru ir pats nedrįsčiau savęs vadinti, nes pokolkas esu tik vaikinas. Tačiau jūs susidarėte apie mane ne tokia nuomonę, nors iš to ką parašiau tokią ir turėjote susidaryti, tikriausiai pirma atėjusi į galvą mintis buvo "mažas iškrypelis", bet tikrai to nėra. Iš tikrųjų esu išvaizdus, ambicingas, bei protingas vaikinukas, gal finansiškai esu ne ant tiek pajėgus, tačiau gyvenu savarankiškai ir sau ant pragyvenimo užsidirbu, bei dar lieka pramogoms. Dirbu tikrai daugiau nei didžioji dalis vyrų, kuo aplinkiniai labai stebisi, jog tiek ištempiu. Todėl neesu tas eilinis 18 metų smaukačius, kuriam tiesiog sukilę hormonų audros. Iš tikrųjų turiu merginą, su kuria bendrauju jau ilgą laiką ir tikrai pilnai sveiku protu suvokiu, kad noriu ją išdavinėti, tačiau iš jos tų lovos reikalų tokių kokių aš noriu negaunu ir aplamai mylimės labai retai. Bandžiau kalbėtis gražiai spręsti problemas, tačiau supratau kad ją tenkina dabartinės sąlygos ir ji nenori keistis, todėl tenka ieškoti kaip ir meilužės, kuri galėtų patenkinti mano lūkesčius.
Kestuuutis
 

Re: Moterys kur jūs.

Standartinė patvirkusi moteris 2015 Liepos 18, 13:52, Atsakymo numeris: #99755

Na taip, pagal minčių dėstymą ir mąstymą gal toks ir esi:)
Taip, kai moteris/mergina yra šalta, t.y. nepakankamai karšta savo vaikinui, tokios problemos kyla. Siūlau tau pirmiausiai su ja labai atvirai pasikalbėti ta tema, nes kaip ne kaip, seksas santykiuose yra tikrai svarbus. Ir toks problemos sprendimas kaip išdavinėti savo merginą, yra žema, tai yra žiauriai žema jos atžvilgiu, o ir pats, grubiai pasakius, jausies kaip apsišikęs.
Susirask merginą, su kuria būtų gera ir sielai, ir kūnui, tik tada būsi laimingas. Tada būsi tikras laimingas vyras:) Ir padarysi laiminga savo moterį, o ne suteiksi jai kalną skausmo savo išdavystėmis.
patvirkusi moteris
 

Standartinė mindaugas 2019 Balandžio 10, 17:42, Atsakymo numeris: #99984

Kas iš moterų nori pabendraut? :)))
mindaugas
 


Grįžti į Kitos temos