Kazkokia apgavystė???

Kazkokia apgavystė???

Standartinė Nerasvarbu 2015 Balandžio 13, 16:31, Atsakymo numeris: #99665

Uzsieregistravau, perskaiciau, kad bus pasiulomi nauji nariai - nieko, ne vieno! Parasyti ne vienam, net auksiniam nariui, neleidziama. Tai su kuo ir kaip ten bendrauti? Kaina auksines narystes nera jau tokia maza, jei net neduodama isitikinti, ar cia is viso bendraujama, ar tik ciugais perziuri tavo anketa, kaip turistai Versalyje paveikslus ir varo toliau savo keliais. Uz ka moketi, neaisku. Anksciau keik zinau buvo duodama auksine naryste savaitei pabandymui. Neaiski sistema, skirta pinigu iskratymui is zmoniu.
Nerasvarbu

Re: Kazkokia apgavystė???

Standartinė Nerasvarbu 2015 Balandžio 13, 16:39, Atsakymo numeris: #99666

Ir dar. Nusiuntusi klausimus DP adminui, iki siol laukiu atsakymo. Manau kad bovytis su neauksiniu nariu jiems neapsimoka.
Forumas yra mires, nes nera suinteresuotu bendrauti nariu. Kazkada cia buvo puiki svetaine, o dabar viska nusniorijo begalinis pinigu siekimas ir prasta aptarnavimo kokybe. Gaila.
Nerasvarbu

Standartinė hgt 2015 Balandžio 13, 18:53, Atsakymo numeris: #99667

visų pirma, pasaulyje nemokamų dalykų nėra. Ar tu kurtum svetainę, dirbtum dykai, absoliučiai dykai kaip motina Tereza,kad kažkokie ten nepatenkinti bičai ja naudotųsi ir dar bumbėtų? Pats susikurk savo ir pažindinkis. Viskas ir visada turi apsimokėti.
Antra. Jei žmogus nori rasti antrą pusę (o ne bandelę už 0,5 Eur) nusipirkti, tai turi į tai ir kažkiek babkių investuoti. Auksinė narystė už tokią paslaugą visai nebrangi, nebent esi bedarbis. Ale žinok, kad bedarbiai šansų susipažinti neturi, nes niekas nežada čia su tokiais bendrauti, kur net panai kavos negali nupirkti. Todėl kol neužsidirbsi bent ant narystės, sėdėk ir nebumbėk.
Trečia - kodėl tau pačiam nesukūrus tokios stebuklingos svetainės, kur nemokamai galėtum visas panas registruoti? Tada turėsi verslininko vardą ir visi keliai į sėkmę tau atviri.
Sėkmės, bičuk:)
hgt

Standartinė chu 2015 Balandžio 13, 20:13, Atsakymo numeris: #99668

hgt rašė:visų pirma, pasaulyje nemokamų dalykų nėra. Ar tu kurtum svetainę, dirbtum dykai, absoliučiai dykai kaip motina Tereza,kad kažkokie ten nepatenkinti bičai ja naudotųsi ir dar bumbėtų? Pats susikurk savo ir pažindinkis. Viskas ir visada turi apsimokėti.
Antra. Jei žmogus nori rasti antrą pusę (o ne bandelę už 0,5 Eur) nusipirkti, tai turi į tai ir kažkiek babkių investuoti. Auksinė narystė už tokią paslaugą visai nebrangi, nebent esi bedarbis. Ale žinok, kad bedarbiai šansų susipažinti neturi, nes niekas nežada čia su tokiais bendrauti, kur net panai kavos negali nupirkti. Todėl kol neužsidirbsi bent ant narystės, sėdėk ir nebumbėk.
Trečia - kodėl tau pačiam nesukūrus tokios stebuklingos svetainės, kur nemokamai galėtum visas panas registruoti? Tada turėsi verslininko vardą ir visi keliai į sėkmę tau atviri.
Sėkmės, bičuk:)

Runkeli tu Lietuvos, sedek ir mokek pinigus uz nieka, tegu ir p...sa tokius kaip tu tokios "svetaines". Kodel tada apskritai nepaskelbia kad TIK UZ PINIGUS? Kam kviecia registruotis, jei paprastam nariui nieko negalima? Tegu saziningai skelbia - mokekite pinigus. Dar esama naivuoliu, kurie moka pinigus nepamate kas uz juos siuloma? O bent pasidomejai kiek pinigu uzdirba tokios svetaines, neseje neare nepjove, o tik klavisais ismoke baksnoti. Aisku, ketinu susikurti savo svetaine, bet runkeliu ten nepriimsiu arba mokes aukso kaina....nes runkeliai.
chu

Standartinė chu 2015 Balandžio 13, 20:20, Atsakymo numeris: #99669

hgt rašė:visų pirma, pasaulyje nemokamų dalykų nėra. Ar tu kurtum svetainę, dirbtum dykai, absoliučiai dykai kaip motina Tereza,

Oi dirba jie, kaip jie dirba, net i vartotoju laiskus neturi laiko dvi savaites atsakyti. Na uzjauciu, darbas itamptas kaip aviadispeceriu ar angliakasyboje :lol: :lol: Jei nori taip zinoti, panasu darba dirbu uz dyka. Ir daug daugiau darau nei adminas.
chu

Standartinė hgt 2015 Balandžio 13, 21:13, Atsakymo numeris: #99670

Tai durnas esi, kad dirbi už dyką. Aš, va, dirbu gerą darbą už gerus pinigus. Ir šitoje svetainėje buvau prieš gal 6 metus, pabuvau auksinė narė pusmetį, susiradau vyrą ir laimingai su juo gyvenu, dukrytę auginu. Juokas tie keli litai lyginant su tuo, ką čia radau.

Paprastam nariui gali parašyti tie auksiniai, tik jei jie patys to nori ir jei savo anketa tu juos sudomini. O tau belieka laukti - parašys ar ne.
hgt

Standartinė Svečias 2015 Balandžio 13, 21:52, Atsakymo numeris: #99671

as ne runkelis kad mokeciau.Susirasiu cia pana,o ta pana gali duoti o gali ir neduoti. Geriau nachaliavai pasmaukysiu ir dar ant alaus liks. O jus cia asilai mokekit.
Svečias

Standartinė wwwwwwww 2015 Balandžio 17, 22:41, Atsakymo numeris: #99674

hgt rašė:Tai durnas esi, kad dirbi už dyką. Aš, va, dirbu gerą darbą už gerus pinigus. Ir šitoje svetainėje buvau prieš gal 6 metus, pabuvau auksinė narė pusmetį, susiradau vyrą ir laimingai su juo gyvenu, dukrytę auginu.

Ką gi tuomet čia veiki, jei laimingai su vyru rastuoju gyveni??? Vėl kažkokia apgaulė kaip ir visa ši ''PUIKI'' svetainė :roll:
wwwwwwww

Standartinė hgt 2015 Balandžio 18, 08:03, Atsakymo numeris: #99675

wwwwwwww rašė:
hgt rašė:Tai durnas esi, kad dirbi už dyką. Aš, va, dirbu gerą darbą už gerus pinigus. Ir šitoje svetainėje buvau prieš gal 6 metus, pabuvau auksinė narė pusmetį, susiradau vyrą ir laimingai su juo gyvenu, dukrytę auginu.

Ką gi tuomet čia veiki, jei laimingai su vyru rastuoju gyveni??? Vėl kažkokia apgaulė kaip ir visa ši ''PUIKI'' svetainė :roll:

o kas man trukdo paskaityti seniau tokį fainą buvusį forumą? Tai gali daryti bet kas iš gatvės, nereikia registruotis.
hgt

Standartinė pritariu 2015 Gegužės 19, 13:54, Atsakymo numeris: #99716

Tikrai taip. Aptarnavimo kokybė tikrai yra suprastėjusi.. Esu pirkęs ir auksinę narystę...Bet kaip teigiama, jog paprastiems nariams eina parašyti auksiniams tai yra apgavystė. Man paprastu nariu būnant, nepavyko niekam parašyti. :)
Taip pat ir dėl premium narystės neaišku..
pritariu

Kitas

Grįžti į Kitos temos