kaip sumažinti/panaikintilytinį potraukį?

kaip sumažinti/panaikintilytinį potraukį?

Standartinė rokas22 2013 Rugsėjo 01, 20:18, Atsakymo numeris: #97119

Tema gal ir keista, nes visi nori priešingai. Esmė tame, kad dėl savo išvaizdos/būdo negaliu susirasti merginos, o ir nemanau, kad kada nors rasiu bent kiek normalią. O noras turėt lytinių santykių ir negalėjimas to turėt, trukdo mokslam, darbui, absoliučiai viskam, neleidžia logiškai mąstyt, susikaupt. Aš savo gyvenimu būčiau patenkintas, jei nebūtų to noro. Gal kas esat susidūrę, kas galėtų tą norą sumažint ar net panaikint? Esu girdėjęs apie vaistus, bet konkrečios informacijos nerandu.
P.S. tik nepradekim temos, kam man to reikia.
rokas22

Re: kaip sumažinti/panaikintilytinį potraukį?

Standartinė sena r. 2013 Rugsėjo 01, 20:35, Atsakymo numeris: #97120

1. Kodėl manai, kad nesusirasi? Kas ieško, tas randa. Todėl nosį aukštyn ir ieškok, kantriai, pamažu. Ir rasi, tikrai.
2. Kiek žinau, tą norą apmalšina sportas, bėgiojimas. Pabandyk, blogiau nebus:)
sena r.

Standartinė Svečias 2013 Rugsėjo 01, 21:13, Atsakymo numeris: #97121

sena r. rašė:1. Kodėl manai, kad nesusirasi? Kas ieško, tas randa. Todėl nosį aukštyn ir ieškok, kantriai, pamažu. Ir rasi, tikrai.2. Kiek žinau, tą norą apmalšina sportas, bėgiojimas. Pabandyk, blogiau nebus:)

1.ne to klausiu
2. jokia veikla nebepadeda, anksčiau padėdavo
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Rugsėjo 01, 21:16, Atsakymo numeris: #97122

tai usiimk tuo kur anksciau tik smarkiau.
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Rugsėjo 01, 21:18, Atsakymo numeris: #97123

As tai smaukau nuo ryto iki vakaro, bet dabar sutino man :cry:
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Rugsėjo 01, 21:20, Atsakymo numeris: #97124

Svečias rašė:As tai smaukau nuo ryto iki vakaro, bet dabar sutino man :cry:

Mirsi vaike greitai :!:
Svečias

Standartinė daktarka 2013 Rugsėjo 01, 23:33, Atsakymo numeris: #97125

Blemba, siuolaikinis jaunimas :roll: Vietoje to, kad eitu i gatve, pazindintusi gyvai, draugautu, myletu,tai arba sedi prie kompo visokiuose Feisbukuose arba smaukosi. Bendrauti nemoka, tai paskui ir kyla visokios pimpalu problemos :twisted: Ar anais laikais kam nors reikejo vaistu nuo noro dulkintis??? Draugauji, uzsiverti mergaite ant kokios sieno kruvos retkarciais ir visi sveiki :) Ir niekam jokio gydymo nereikia ;)
daktarka

Standartinė rokas22 2013 Rugsėjo 02, 08:03, Atsakymo numeris: #97126

Svečias rašė:As tai smaukau nuo ryto iki vakaro, bet dabar sutino man :cry:

Smaukymasi visą diena, iki ištinimo, nemanau,kad geras variantas :D
daktarka rašė:Blemba, siuolaikinis jaunimas :roll: Vietoje to, kad eitu i gatve, pazindintusi gyvai, draugautu, myletu,tai arba sedi prie kompo visokiuose Feisbukuose arba smaukosi. Bendrauti nemoka, tai paskui ir kyla visokios pimpalu problemos :twisted: Ar anais laikais kam nors reikejo vaistu nuo noro dulkintis??? Draugauji, uzsiverti mergaite ant kokios sieno kruvos retkarciais ir visi sveiki :) Ir niekam jokio gydymo nereikia ;)

Prasideda jau :D Kaip ir sakiau, turiu tokių problemų, dėl kurių susirast merginos neįmanoma. Daug metų bandymų sustatė viską į vietas. Kažkur sekasi, kažkur nesiseka. Man sekasi kitose srityse. Bet jei taip ir toliau, manau nieko nebesugebėsiu daryt. Tiesiog tą norą kažkaip panaikint ir viskas. Anais laikais negyvenau, o jei rimtai, tai ir nedomina, kas ten aksčiau buvo.
rokas22

Standartinė Svečias 2013 Rugsėjo 02, 09:53, Atsakymo numeris: #97127

Viskas prasideda nuo minčių. Perdaug apie tai galvoji, užsuki mintis , o paskui nebepajėgi iš to išeiti.
Kai tik pradėsi galvoti apie seksą, turėk strategiją, kuom keisi tas mintis: darbu, sportu, pokalbiu ir t.t. Mąstyk pats. Nelengva, bet pamažu aistringumą pakreipsi savo naudai (jei netingėsi ir dirbsi ir nepaleisi vadžių), t.y. sugebėsi suvaldyti seksualumą ir jį pakeisti kažkuo kitu. Dvasiškai brandus žmogus sugeba sureguliuoti savo jausmingumą, aistringumą, silpną bevalį žmogų valdo jausmai, todėl paprastai nemąsto ir randa visokių būdų pasiteisinimui. Manau, kad seksualumo neigti neverta, jis svarbus ir būtinas, už jį reikia dėkoti, bet tik kiekvieno žmogaus valioje yra spręsti, ką su tuo daryti - būti gašliu ar valingu/išmintingu.
Man patinka valingi vaikinai ;).
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Rugsėjo 02, 17:56, Atsakymo numeris: #97135

Nera, zmogau , tokiu problemu, kad negaletum susirasti merginos. Susiranda berankiai, bekojai, akli, kurti, su kupra, Kvazimodai ir strosidlos. Neissigalviok, vaikine. Tai tik tavo klaidingas isitikinimas. Kazkaip prisiminiau jauna zmogu, rodyta per tv. Jis sirgi reta liga, nuo kurios labai sparciai seno. Kai zmona ji paliko, pradejo ieskoti drauges, bet dairesi vis i "leles". Zinoma, jokia ' lele' neuzkibo, arba labai trumpam. Gal ir tau, zmogau, pirmoj eilej merginos isore?? Krasnavicos gal ir nerasi, bet gal tai tik tavo laimei. Jos nebuna patikimos ir ne vien tau...:))). Pakeisk mastyma ir taktika, ir kelaiuk i sekme. O apie vaistis pamirsk.
Svečias

Kitas

Grįžti į Tarp mūsų, berniukų!