Kaip pamiršti mylimą žmogų?

Standartinė Aura 2008 Spalio 20, 08:48, Atsakymo numeris: #7502

Jau keturi metai myliu žmogų be atsako. Tiesiog, negaliu sustoti jį mylejus. Vis tikiuosi, jog jis pajus man kažką, o galbūt ir jaučia, tik dėl savo uždarumo to nesako. Tenkinuosi retais susitikimais.. neaiškiom jo užuominom apie savo jausmus.. Kartais atrodo, jog jam patinka mane kankinti, jaustis mylimu.. Bandau jį pamiršti, nekontaktuoti, bet jis vis mane susiranda.. Stengiuosi įžvelgti kitame žmoguje kažką kas patrauktų, viskas veltui.. Jaučiuos kaip kvaila įsimylėjus 16-metė, nors man jau greit 30.
Šis jausmas labai kankina, aš pavargau jį mylėti, noriu pamiršti, išbraukti jį iš savo gyvenimo. Noriu myleti žmogų, kuris tikrai myli mane, o ne gyventi kažkokiomis iliuzijomis.. Aš atstumiu visus, kuriems patinku, manęs niekas daugiau nedomina..

Kaip nugalėti šį beprotišką jausmą?
Kaip pamiršti tą žmogų?

Aura
 

Standartinė Gitana 2008 Spalio 20, 09:05, Atsakymo numeris: #7503

Net neisivaizduoju kaip jums padeti.Pati mylejau zmogu 8 metus jam net nezinant. Jis buvo vedes as daug jaunesne, dirbom tam paciam darbe, matydavomes vos ne kasdien.As tiesiog drebedavau ji pamacius, ir rausdavau ir baldavau . Dabar atrodo zinociau ka daryt..... Prisimenu ji ir dabar nors praejo beveik 20 metu ir turiu seima. Manau , meile toks jausmas , kurio neimanoma nugalet.Galbut tas zmogus jums skirtas.
Gitana
 

Standartinė keista 2008 Spalio 20, 11:45, Atsakymo numeris: #7504

Bandau įsivaizduoti, kažkas panašaus ir man buvo ankstyvoje jaunystėje, suprantu, kad iš dalies nesinori prarasti to saldžiai kankinančio svaigulio ir fantazijų, bet dabar žiūrint į jus iš šono norisi sudaužyti tą fantazijų kevalą ir pažiūrėti, ar jame yra kas nors, ar tik tuštuma. Galbūt gaištate brangų laiką. Aš išsiaiškinčiau su tuo žmogum tiesiai šviesiai. Arba kaip nors subtiliau, pati jį kur nors pakviesčiau ir išprovokuočiau pokalbiui. Manau, didesnė tikimybė, kad jis išsigąs arba kad jis nieko daugiau iš jūsų nenori, ir jūsų santykiai nutrūks, bet jūs turėsit galimybę pati tvarkyti savo gyvenimą.
keista
 

Standartinė keista 2008 Spalio 20, 11:47, Atsakymo numeris: #7505

O ką jūs darytumėt?
keista
 

Standartinė Nijole 2008 Spalio 20, 14:00, Atsakymo numeris: #7506

As mylejau vaikina nuo mokyklos, jis to gal net neitare. Vogciomis vis sekdavau ji akimis, buvo toks grazus, aukstas.Draugavo tik su graziomis merginomis.As tokia nebuvau, deja. Praejo daug metu, sukuriau seima, bet vyro nemylejau. Vis ji prisimindavau. Stengdavaus is pazistamu suzinot kur jis su kuo.. Dabar vis nueinu paslapciom prie jo kapo (jis zuvo avarijoj) uzdegu zvakute, pastoviu..asaros pacios rieda. As siulyciau jums tausot si jausma, nereikia stengtis jo pamirst .O gal tas zmogus jus isties myli, juk kitaip nesusirastu jusu.Jei jus susitinkat nors ir retai,reiskia visvien kazkas yra tarp jusu , gal jis labai nedrasus, gal bijantis atsakomybes..Juk zmoniu visokiu yra, kitus ypac sunku suprasti.Linkiu sekmes jums.Ir didziuokites savo jausmu, daug zmoniu yra prarade gebejima tokiems jausmams.
Nijole
 

Standartinė 2008 Spalio 20, 15:16, Atsakymo numeris: #7507

Ar jums neatrodo ,kad apvaginejat savo artimiausius zmones- sema, myledama ne juos ,o kazka mistisko, kas gal but ir nebuvo vertas jusu meiles?
 

Standartinė Viktorija 2008 Spalio 20, 21:25, Atsakymo numeris: #7508

Patarinet lengva kitiems.. Bet tau nebus lengva ji pamirsti.Pati panasiai patyriau.Pasidaryk nuo jo vaika, tada niekur jis nedings.
Viktorija
 

Standartinė mig 2008 Spalio 21, 17:10, Atsakymo numeris: #7509

man tai primine epizoda berods is Ivanauskaites filmo.Mergina myli vyra-kuniga ir nori ji pamirsti,psichologe jai pataria isivaizduot ji kaip koki nereikalinga daikta po to ismesti.Realiai nezinau ar taip imanoma.
mig
 

Standartinė vera 2008 Spalio 22, 22:23, Atsakymo numeris: #7510

o kam ji pamirsti, paklausk jo0 tiesiai ko jis nori, jei taves iesko, susiranda.4metus mazai tiketina, kad nores vien sekso.
vera
 

Standartinė Nerijus1981 2008 Spalio 27, 21:24, Atsakymo numeris: #7511

pamirsai,kad vyrai minciu skaityt nemoka;)
Nerijus1981
 

Kitas

Grįžti į Sielos reikalai