Kaip išgyventi išsiskyrimą?

Standartinė Lexxas 2008 Lapkričio 07, 08:56, Atsakymo numeris: #2395

As irgi isgyvenau issiskyrima pries pora menesiu. Siaip galiu pasakyti taip: tikejausi kad blogiau bus (nujauciau kad viskas arteja issiskyrimo link) geriausias vaistas: draugai, pasinerti i kokia veikla, skirti daugiau laiko sau. Tik stipri asmenybe gali isgyventi issikyrima be sutrikymu, bet tuo galima ismokt..is kitos puses net issikyrimas tai teigiama patirtis, kuri pravers kuriant ateities santykius! stiprybes visiems :))
Lexxas
Igudęs dalyvis
 
Pranešimai: 86
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2009 Birželio 30, 09:16

Reklama


Standartinė Keira 2008 Lapkričio 09, 12:12, Atsakymo numeris: #2396

tiek laiko praejo, o skausmas dar vis kankina, vadinasi jausmas buvo labai stiprus.. Jei taip yra, tai ir atsigauti reiks daug laiko, bet nesedek ranku sudejes, tik pats sau padet gali... Gali buti kad dar ilgai sirdi skaudes, tik turi tai priimti kaip gyvenimo pamoka, o ne gyvenimo pabaiga. Akstyn nosi, kad ir kaip skauda sirdi.
Keira
Pažengęs dalyvis
 
Pranešimai: 31
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2009 Balandžio 17, 15:33

Standartinė Nerijus1981 2008 Lapkričio 10, 13:21, Atsakymo numeris: #2397

ne visien vienodai praeina issiskyrimo kartelis...laikas sioj vietoj pats geriausias draugas:)
Nerijus1981
 

Standartinė Trolis 2008 Lapkričio 10, 20:06, Atsakymo numeris: #2398

Bjauriausia, kas sitoj situacijoj gali buti- tai susikloscius aplinkybems nesusilaikyti ir sugrizti... sugrizti abiem i ta geruma, kuris yra laikinas, kai tai ir tu, ir ji supranta. Bet zodziai 'uz meiles nakti nukeliauciau pragaran' teisingi tik dainoje. Per didele kaina staiga nubraukti keleto menesiu ar pusmecio kancias, vel sudraskyti vos atsiradusia savitvarda ir trumpus uzsimirsimo nuo skausmo momentus. Linkiu niekad nekartot mano klaidu... Stiprybes ir tik i prieki. Kitaip atsiranda didele tikimybe pradet nekest saves.
Trolis
Pažengęs dalyvis
 
Pranešimai: 67
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2012 Birželio 05, 21:59

Standartinė Baltas Vėjas 2008 Lapkričio 21, 14:57, Atsakymo numeris: #2399

galbūt pasikartosiu, nes neturėjau kantrybės skaityti ką rašė kiti, ir kiek pastebėjau kitose diskusijose, retai ką žmonės gerai parašo...
nuo savęs galiu pasakyti, kad reikia rasti už ko užsikabinti, kas verstų judėti į priekį, kokia nors veikla, geriausia kūrybinė, tada galima visas tas emocijas sunkias sudėti į kūryba ir rezultatas bus dvigubas: palengvės ir tapsi tikra kūrėja... skausmas nėra blogai reikia mokėti juo naudotis saviems tikslams... pas daktarus verčiau neiti, tuo labiau nesigydyti, tai būtų nusikaltimas, nes išsikyrimo skausmas yra kaip pamoka kurią reikia išmokti arba kaip dovana kurią reikia išnaudoti tam kad pasaulyje būtų mažiau skausmo ir daugiau šviesos... dar galiu patarti užsiimti paieškomis naujos poros tai irgi labai padeda, nes kai skauda esi atviresnis ir nuoširdesnis, iš to gali išaugti gražūs santykiai, o skausmas tiesiog palapsniui pereis į naują meilę, tik skausmo išgrynintą tyresnę ir geresnę nei buvo prieš tai...

o jei jau visai blogai galima kreiptis pagalbos pas draugus... arba dar geriau pas nepažįstamą žmogų turintį patirties ir tiesiog gyventi gyventi gyventi...
Baltas Vėjas
Pažengęs dalyvis
 
Pranešimai: 27
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2009 Lapkričio 09, 03:41

Standartinė edita 2008 Gruodžio 19, 15:04, Atsakymo numeris: #2400

jetau kokie grazus zodziai....
edita
 

Standartinė Idda 2008 Gruodžio 19, 18:44, Atsakymo numeris: #2401

Puse metu labai mazas laiko tarpas...
Idda
 

Re: Kaip išgyventi išsiskyrimą?

Standartinė Vaivita 2009 Sausio 13, 18:04, Atsakymo numeris: #10160

Na,jei meiles ir tikru jausmu nebuvo,tai tada ir keliu savaiciu uztenka,kad atsiribotum nuo to zmogaus,bet jei buvo TIKROJI MEILE ir TIKRI JAUSMAI,tada ir puse metu,ir metai,ir netgi 2 metai yra mazai,kad uzgytu zaizdos.. Tai kiekvienam individualu. Zinau ta issiskyrimo "skoni",zinau,kaip tai yra ziauriai sunku.. Bet REIKIA buti stipriam,nepaluzti,suimti save i rankas ir kovoti del saves ir savo ateities,nes kito kelio paprasciausiai nera.. Aisku,pasakyti visada daug lengviau negu padaryti. Bet tokiame baisiame psichologiniame skausme privaloma surasti savyje jegu ir stiprybes gelbeti save nuo depresijos,nes niekas kitas taves neisgelbes,tik pats gali tai padaryti..
Vaivita
Igudęs dalyvis
 
Pranešimai: 109
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2011 Rugsėjo 16, 10:02

Re: Kaip išgyventi išsiskyrimą?

Standartinė Trop!kana 2009 Sausio 13, 18:53, Atsakymo numeris: #10165

Gal taip tiesiog turi buti .. Kuri laika galvoji apie mylima , tampi paniureliu, erzini draugus kalbom apie issiskyrima. Megini viska pateisinti, diena ir nakti prisimeni nugyventas salia jos akimirkas, manai , kad ziauriai su tavim pasielge, nors pats stengeisi buti kuo geriausias ir elgeisi taip, kad butu geriau. Susirandi kitu. Kentesi istisas dienas ir naktis. Tai gali trukti savaites, menesius, gal ir ilgiau nei metus. Kol viena ryta pabudus suvoki, kad galvoji apie kazka kita, ir supranti, kad blogiausia jau praeity. Kai kas nors dingsta - tai tam, kad atsirastu kas nors kitas.
Trop!kana
Pažengęs dalyvis
 
Pranešimai: 23
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2009 Gruodžio 22, 21:39

Re: Kaip išgyventi išsiskyrimą?

Standartinė vaidilana 2009 Sausio 13, 21:25, Atsakymo numeris: #10182

Sunkiausia būna tada, kai tave išduoda žmogus, kuriuo tu tikėjai, su kuriuo buvai atviras (a), kuriam papasakojai savo slaptus troškimus, svajones... ir pan. Gydo laikas ir kitas sutiktasis ar sutiktoji - tik kai esi gavęs (usi) gyvenimo pamoką, daraisi atsargesnis (ė)... ;)
vaidilana
 

AnkstesnisKitas

Grįžti į Kitos temos