Internetu susipažinti?

Internetu susipažinti?

Standartinė Vigita 2010 Gegužės 13, 10:46, Atsakymo numeris: #46858

Sveiki. Cia esu prisiregistravusi jau puse metu. Buna, kad susipazistu su zmogumi. Pradedam bendrauti. Is pradziu viskas labai nerimta, juokaujam, plepam. Paskiau susirasinejimai dazneja. Pradedu rasyti jam darbo metu, vakarais iki isnaktu ir ryta vos atsikelus. Paskiau rasinejames zinutemis... Ir tas laukimas, susitikimpo baime. Paskiau susitiūkimas, i kuri nesiesi ta baime ir paskiau subliuksta burbulas ir nebelaksto siurpuliukai gavus laiska, nes ne tas, kazkas netiko... Ar isvaizda ne ta, ar elgiasi ne taip... et.. ar ir jum taip su internetinem pazintuim?
Vigita

Re: Internetu susipažinti?

Standartinė Dokas 2010 Gegužės 13, 11:16, Atsakymo numeris: #46861

budavo, kol buvau jaunesnis ir temdavau guma iki susitikimo, tad neverta ilgai ir daug susirasinet, kol nesusitiksi ir nezinosi gyvo zmogaus ;)
Dokas
Igudęs dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2012 Rugpjūčio 08, 11:50

Standartinė miegapele 2010 Gegužės 13, 11:45, Atsakymo numeris: #46862

Man tai paprasciau susitikt zmogu, kuri jau kazkiek pazisti is bendravimo internetu (laiskais ar skaipu) matai kaip zmogus masto, kokiu turi lukesciu ir vis dar abu nori susitikt ...
mane labiausia nuvyle akli pasimatymai, kai susitinki su zmogum praktiskai nebendravus.
miegapele
Pradedantysis dalyvis

2010 Spalio 07, 13:35

Standartinė Svečias 2010 Gegužės 14, 09:00, Atsakymo numeris: #46929

Mane tai siutina tai, kad susikuri iliuziju ir tau patinka jomis gyventi. Tada net nesinori susitikti, nes beveik visada jau ipranti tiketis nusivylimo...
Svečias

Standartinė Igna 2010 Gegužės 14, 10:58, Atsakymo numeris: #46940

Susirašinėjant susikuri vaizduotėje pasakų princą, o į pasimatymą ateina paprastas žmogelis. Gal irgi su nežemiškos gražuolės vizija galvoje. Nusivylimas totalus. Ir man taip buvo. Todėl teisingas pasiūlymas persimetus keliais laiškais, jeigu yra interesas, susitikti ir pažiūrėti į akis vienas kitam.
Igna

Standartinė Svečias 2010 Gegužės 14, 11:18, Atsakymo numeris: #46943

Gel nebutina taip greitai susitiokti, bet as linkusi prasyti daug nuotrauku, is kuriu bandau susidaryti pilna vaizda. jei zmogus nera kvailas, nesius ne savo arba perdaug netikrovisku nuotrauku, nes juk pats zino, kad veliau ar anskciau ateis realybe - susitikimo momentas...
Svečias

Standartinė renata_ 2010 Gegužės 15, 00:42, Atsakymo numeris: #46991

Tokie nusivylimai normalūs :) Aš jų visiškai nesureikšminu ir neimu į širdį. Ir susirašinėdama nesitikiu kažko ohohohooo. Tiesiog nežiūriu į kiekvieną parašiusįjį kaip į potencialų savo vaikiną ar pan. Žiūriu kaip į žmogų ir tiek :)
Vartotojo avataras
renata_
Igudęs dalyvis

2013 Balandžio 16, 18:04

Standartinė Virgintaa 2010 Gegužės 15, 12:20, Atsakymo numeris: #47002

Ruosiuosi susitikti su vyru is DP ir as. Susirasinejame jau pusmetis. Taip gera su juo bendrauti. Laukiu jo laisku. Patinka jame man viskas-mastymas, bendravimas ir t. t. Tai man bus pirmas pasimatymas is DP, net paciai idomu- nusivilsime mes vienas kitu ar ne. Po pasimatymo parasysiu.
Virgintaa
Pažengęs dalyvis

2011 Balandžio 12, 09:46

Standartinė Svečias 2010 Gegužės 16, 10:43, Atsakymo numeris: #47018

Ilgai susisinejau su vienu vyriskiu.Isimylejau ji net aistra jutau. Maciau nuotraukas,nebuvo kazkas super, bet nebuvo ir kazkoks baisus. Kai susitikome nieko nepajutau, net neprisilieciau. Bandeme veliau bendrauti, kaskas lyg ir mezgesi bet nutruko. Nezinau ar laiskuose jautemes artimi dusiomis ar jis mokejo kabinti makaronus. Isvada-daug parasto laiko ir pasimokiau kad susitikimas neturi uzsitesti.
Svečias

Standartinė EsuAsEvaldas 2010 Gegužės 16, 15:29, Atsakymo numeris: #47027

Hm..
kiek paskaičiau - vien tik nusivylusios pasimatymais moterys.
Bendraukim, kad ir tiesiog draugiškai, nėra ko nusivilti - pasaulis pilnas žmonių ir visi anksčiau ar vėliau savają puselę rasim.
Aš čia jau seniai prisiregistraves ir buvau sutikes puikių žmonių, bet tiesiog kažkokios kibirkštėlės trūksta ir tiek.
Nereikia nusivilti. Aš nenusiviliu :)
EsuAsEvaldas
Pažengęs dalyvis

2010 Liepos 30, 13:59

Kitas

Grįžti į Internetinės pažintys