Grupinis seksas - ar sutiktumėte?

Re: Grupinis seksas - ar sutiktumėte?

Standartinė Svečias 2012 Spalio 21, 22:10, Atsakymo numeris: #92642

darni rašė:sau malonumus pasirenkam kekvienas pagal save,mes 3 o ji 1 .gal kad ir moteru pasikviesim.svrbu ,kad mum tai norisi ir patinka

VIRSUNE... Tai tu reiskia sutinki, kad tavo zmona, atsiprasau k...., tau matant dulkinasi, ciulpia ir pan.issidirbineja su kitais vyrais???? tu nesveikas gatavai nugyvulejes :(
Svečias

Reklama

Standartinė Aksa 2012 Spalio 28, 21:12, Atsakymo numeris: #92707

Svečias rašė:taigi cia ne jo boba, cia VISU BOBA :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
Aksa

Standartinė apascia 2012 Spalio 30, 14:53, Atsakymo numeris: #92724

nesutikčiau už jokius pinigus.
apascia
Pradedantysis dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2012 Lapkričio 08, 14:14

Standartinė Svečias 2012 Lapkričio 01, 18:44, Atsakymo numeris: #92736

Aksa rašė:
Svečias rašė:taigi cia ne jo boba, cia VISU BOBA :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

O tai ka, blogai? Vyrai ten irgi visu
Svečias

Standartinė pora 2012 Gruodžio 20, 11:25, Atsakymo numeris: #93195

Esu bandes,ir labai patiko V+M+V tiek man, tiek mano zmonai.Ir planuojam vel susitikimus.Man asmeniskai patinka,kai dulkina mano zmona.Ir mylim vienas kita, manau labiau.
pora

Standartinė dura 2012 Gruodžio 20, 15:18, Atsakymo numeris: #93201

jus ka isprotejote. koks grupinis apie gali svajoti nebent tik vyrai. ir tai kazkokie nesveiki. niekada nesutikciau net jei ji labai myleciau.
dura

Standartinė Svečias 2012 Gruodžio 20, 19:32, Atsakymo numeris: #93205

Sutinku, be jokios abejonės, o tai kur rinktis, adresiuką prašom pateikti.
Svečias

Standartinė next 2013 Sausio 17, 14:26, Atsakymo numeris: #93665

pora rašė:Esu bandes,ir labai patiko V+M+V tiek man, tiek mano zmonai.Ir planuojam vel susitikimus.Man asmeniskai patinka,kai dulkina mano zmona.Ir mylim vienas kita, manau labiau.

Mes irgi bandeme ir mus labai patiko.Mes to daznai uziminejom.Ypac patiko mano zmonai. Ji visada svajodavo apie 2 by.... vienoj skylutei.Jai labai patiko kai vyras mane dulkino
next

Standartinė Svečias 2013 Sausio 17, 17:17, Atsakymo numeris: #93675

next rašė:
pora rašė:Esu bandes,ir labai patiko V+M+V tiek man, tiek mano zmonai.Ir planuojam vel susitikimus.Man asmeniskai patinka,kai dulkina mano zmona.Ir mylim vienas kita, manau labiau.

Mes irgi bandeme ir mus labai patiko.Mes to daznai uziminejom.Ypac patiko mano zmonai. Ji visada svajodavo apie 2 by.... vienoj skylutei.Jai labai patiko kai vyras mane dulkino

Gyvulia ir tie konkuruoja dėl patelės, o čia... Šlyktuma. Paprastai tokie "kietuoliai" turi didelių problemų ir kompleksų, tame tarpe ir sekse. Ar esi girdėjęs apie seksualinę priklausomybė? Priminsiu, visos priklausomybės - pažeistos psichikos požymis, nors ją turinys tai dažniausiai neigia ir nenori suprasti. Todėl gal ir neverta stebėtis . Betkokiu atveju linku pasveikti :).
Svečias

Standartinė next 2013 Sausio 18, 15:33, Atsakymo numeris: #93736

Svečias rašė:
next rašė:

Gyvulia ir tie konkuruoja dėl patelės, o čia... Šlyktuma. Paprastai tokie "kietuoliai" turi didelių problemų ir kompleksų, tame tarpe ir sekse. Ar esi girdėjęs apie seksualinę priklausomybė? Priminsiu, visos priklausomybės - Aciu uz patarima, bet kaip ne keista, bet mes esame sveiki.CIA tik musu zaidimas
next

AnkstesnisKitas

Grįžti į Seksas