Dantų tiesinimas

Dantų tiesinimas

Standartinė Ernista 2015 Vasario 28, 01:50, Atsakymo numeris: #99607

Sveiki, mane domina dantu tiesinimas, koki buda pasiulytumete? Kazkiek nusimanau, bet nedaug- tiesintis klinikoje labai brangu, breketu prieziura sudetinga, ploksteles poveikis ribotas, bet gal kas teigiamu savybiu pasakytu? Gal kuri patiems teko naudoti?

P.S. man breketai atrodo visai zaviai, bet prisibijau prieziuros.. :)
Ernista
 

Re: Dantų tiesinimas

Standartinė Svečias 2015 Vasario 28, 18:09, Atsakymo numeris: #99608

Ernista rašė:Sveiki, mane domina dantu tiesinimas, koki buda pasiulytumete? Kazkiek nusimanau, bet nedaug- tiesintis klinikoje labai brangu, breketu prieziura sudetinga, ploksteles poveikis ribotas, bet gal kas teigiamu savybiu pasakytu? Gal kuri patiems teko naudoti?

P.S. man breketai atrodo visai zaviai, bet prisibijau prieziuros.. :)


Man šitie kai ištiesino dantis, tai joks specialistas nebesugebėjo sutvarkyt, teko eit į cirką išsigimeliu dirbt.
Svečias
 

Re: Dantų tiesinimas

Standartinė toma 2015 Gruodžio 08, 10:01, Atsakymo numeris: #99866

Sveiki, aš manau, kad tiesintis klinikoje tikrai gera išeitis. Jei norite greitai istiesinti dantis tikrai verta apsilankyti pas odontologą, tik jis pasiūlys, kas jums tiktų geriausiai, kapos, breketai, o gal plokštelė. Aš asmeniškai turėjau breketus, tai likau patenkinta, dabar dantukai tiesūs ir galiu džiaugtis jais :))) žinoma, ne per savaitę viskas atsistatė, bet dėja plokštelė nebūtų padėjusi :( O dėl priežiūros, tai žinoma keliom minutėm ilgiau valyt teks, bet ne bėda, norit turėt gražią šypseną.. Manau didžiausias pliusas, kad veliau norisi šypsotis!
toma
 


Grįžti į Grožis ir gera savijauta