ar metu skirtumas yra blogai

ar metu skirtumas yra blogai

Standartinė ritaaa 2013 Spalio 31, 16:38, Atsakymo numeris: #97700

kaip manote jei vyras uz panele 5 metais vyresnis yra blogai?
ritaaa

Re: ar metu skirtumas yra blogai

Standartinė Svečias 2013 Spalio 31, 17:57, Atsakymo numeris: #97704

Jei panelei 13m, tada blogai. Jei jai virš 18, viskas normalu
Svečias

Standartinė Vikute 2014 Kovo 21, 11:57, Atsakymo numeris: #98834

5 metų skirtumas tikrai labai nedaug, žinoma, jeigu Tu pati esi pilnametė. Juk žinome, kad vyrai subręsta daug vėliau, todėl geriau draugauti su vyresniais už save vaikinais. Nors būna ir jaunesnių vaikinų, kurie mąsto kaip vyresni. :) AŠ pati draugauju su 9,5 metų vyresniu vaikinu ir mums problemų tikrai nekyla, nejaučiame to metų skirtumo. :) Susikalbame, suprantame vienas kitą, išklausome ir kt. Nors man pačiai beveik 21 m. Viskas yra gerai. Sėkmės Jums :)
Vikute

Standartinė Moterų specas 2014 Kovo 22, 15:57, Atsakymo numeris: #98841

Vikute rašė:5 metų skirtumas tikrai labai nedaug, žinoma, jeigu Tu pati esi pilnametė. Juk žinome, kad vyrai subręsta daug vėliau, todėl geriau draugauti su vyresniais už save vaikinais. Nors būna ir jaunesnių vaikinų, kurie mąsto kaip vyresni. :) AŠ pati draugauju su 9,5 metų vyresniu vaikinu ir mums problemų tikrai nekyla, nejaučiame to metų skirtumo. :) Susikalbame, suprantame vienas kitą, išklausome ir kt. Nors man pačiai beveik 21 m. Viskas yra gerai. Sėkmės Jums :)

Tai jūs Vikute norite turėti tėvelį - sponsorių, todėl tai nėra blogai, kai mergina rūpinasi savo ateitimi ir finansais. Taip pat toks vyras gali išmokyti daug sekso paslapčių, nes visiems aišku, kiek su kiek dešimčių merginų jis permiegojo ir kokią techniką yra įvaldęs. Ir tokiam ne pirmos jaunystės vyrui smagu turėti šviežienos, kurios akyse jis atrodo tikras patyręs asas :) Sėkmės mokantis ir finansiškai apsirūpinant :!:
Moterų specas

Standartinė Svečias 2014 Kovo 23, 20:01, Atsakymo numeris: #98851

Tarpinis sustojimas buvo Berlyne. Sustojo šalia Brandenburgo vartų (tokia a la triumfo arka Berlyno centre). Tie pankai išlindo, valkiojosi aplinkui, o vienas paėme ir prišiko po ta triumfo arka tokį didelį šūdą, o paskui į jį įsmeigė iš kažkurtai gautą nedidelę lietuvišką trispalvę (tokios kur į kokteilius įdedamos). Gavosi toks subtilus atgimstančios Lietuvos simbolis Berlyno centre.........
Svečias

Standartinė Ilzė 2019 Sausio 09, 00:00, Atsakymo numeris: #99973

Svarbiausia, kad abiems tinka ir patinka. Tai tik dviejų žmonių reikalas. Visų kitų nuomonės čia nereikalingos.
Ilzė

Grįžti į Bendravimas poroje