Alfonsai!!!

Alfonsai!!!

Standartinė Betta 2009 Balandžio 09, 20:07, Atsakymo numeris: #18680

Bandau susipazinti su vyrais, nes noriu tureti drauga... nevedusi, tvarkinga ir t.t. Deja, mano sutikti vyrai ... Alfonsai :shock: Ar tai tik mano patirtis?
Betta
Pradedantysis dalyvis
 
Pranešimai: 5
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2010 Kovo 30, 19:14

Re: Alfonsai!!!

Standartinė Sistina 2009 Balandžio 09, 20:26, Atsakymo numeris: #18684

Betta rašė:Bandau susipazinti su vyrais, nes noriu tureti drauga... nevedusi, tvarkinga ir t.t. Deja, mano sutikti vyrai ... Alfonsai :shock: Ar tai tik mano patirtis?


Turbut tik Tavo :) nes tuos kuriuos sutikau, tai tik siule naudotis ju kreditinem kortelem:)))
Sistina
Igudęs dalyvis
 
Pranešimai: 127
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2011 Birželio 13, 20:57

Re: Alfonsai!!!

Standartinė -=HighLife86=- 2009 Balandžio 10, 08:52, Atsakymo numeris: #18731

Betta rašė:Bandau susipazinti su vyrais, nes noriu tureti drauga... nevedusi, tvarkinga ir t.t. Deja, mano sutikti vyrai ... Alfonsai :shock: Ar tai tik mano patirtis?Turbut tik tavo :( ne visi tokie, o kurie yra alfonsai tai jie nevykeliai, nesugeba uzsidirbt patis ,ir nori but islaikomi moters, fu slykstu :shock: As asmeniskai negaleciau gerai jaustis jei mane islaikytu moteris
-=HighLife86=-
Pažengęs dalyvis
 
Pranešimai: 56
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2011 Rugpjūčio 09, 19:59

Re: Alfonsai!!!

Standartinė liepa18 2009 Balandžio 10, 14:51, Atsakymo numeris: #18778

JAIGU PATI TEIGSI, KAD VISI VYRAI ALFONSAI ... TAI SAVO GYVENIME TIK TOKIUS IR SUTIKSI. IR IS KO TU , SUSIDAREI TOKIA NUOMONE? ISMESK IS GALVOS TA ZODI" ALFONSAS"... BUK OPTIMISTE IR NESPRESK APIE VYRUS , PAGAL VIENA SABLONA. PAMATYSI KAIP RASI NORMALU DRAUGA IR PATI PO TO PASIJUOKSI ;) SEKMES.
liepa18
 

Re: Alfonsai!!!

Standartinė SOLVEIGA4 2010 Rugpjūčio 08, 17:48, Atsakymo numeris: #52601

Aš taip pat sūsiduriau su dviem Alfonsais.Vienas kas 5 min.kartojo,kad myliu,bėgiojo iš paskos,kaip šunytis,nes,niekur nepadirbdavo,neturėjo savo buto,gyveno su mama.Aš tokio dėmesio nebuvau mačiusi,galvojau myli.Taip prasitampiau kekis metus,susigadinau nervus,sveikatą,nes,be policijos neatsikraciau.Po metų atsirado kitas,lengvai bendraujantis,neišvaizdus,galvojau nu jau šitas bus,niekam nereikalingas.Ką turėjo,tai gerą liezuvį.Vis sakė,kad man pasisekė,koks jis ištykimas.Kai po pusės metų įlindau į telefoną,netekau zado,vien moterų vardai,sms.Jis vis tvarkydavo reikalus,ypač savaitgaliais,piniginė pilna pinigų,bet kartu gyventi nenorėjo,sakydamas,dar ne laikas.Po kelių mėnesių išvaziavo su kazkokia moterim,melavo,kad su draugais.Per 3mėn.pasikeitė mašiną,susitvarkė buitį.Ką tik susitykau,net labas nepasakė,nors šventes šventėm kartu,prasitampėm9 mėn.Ne kartą prašė paskolinti pinigų.bet aš neskolinau.Vis tiek jauciuosi pazeminta,verkiu,galvoju,kad tai sapnas.Jauciuosi baisiai,padėkyt,bent komentarais.
SOLVEIGA4
 

Re: Alfonsai!!!

Standartinė Svečias 2010 Rugpjūčio 08, 20:31, Atsakymo numeris: #52610

O ko tau čia verkti? juk pinigų nepaskolinai
O aš paskolinau ir didelę sumą. Po to dar aiškino, kad santykiai nutrūko, nes jam gėda, o aš vis pinigus prašiau grąžinti. :D

Kraujas užverda, kai kas nors ima aiškinti apie asmens bankroto įstatymą.
Svečias
 

Re: Alfonsai!!!

Standartinė Svečias 2010 Rugpjūčio 08, 21:15, Atsakymo numeris: #52611

KRAUJAS UZVERDA VADINASI TADA GREIT BANKRUTUOSI :lol:
Svečias
 

Re: Alfonsai!!!

Standartinė Svečias 2010 Rugpjūčio 09, 13:35, Atsakymo numeris: #52640

Svečias rašė:KRAUJAS UZVERDA VADINASI TADA GREIT BANKRUTUOSI :lol:


Kiaulė taip šaipytis iš kito nelaimės.

Kuo toks pasiskolinimas ir negražinimas skiriasi nuo vagystės?
Svečias
 

Re: Alfonsai!!!

Standartinė Kaikada 2010 Rugpjūčio 09, 16:33, Atsakymo numeris: #52648

Iš esmės nesiskiria niekuom. Skiriasi tik Alfonsiukui -jis tikina, kad atiduos, gal kartais net pats tuo patiki -jei kada gyvenimas pagerės, man seksis, tada atiduosiu :D Nors dauguma jau skolindamiesi tikrai žino, kad niekada negrąžins...Ypač tie, kurie tai daro ne pirmą kartą. Jie dingsta iš karto. Kiti, kurie ištvermingesni, arba neturi, kur visiškai išnykti, seka pasakas... Bet kiekvienas jų labai įsižeistų pavadintas vagimi, nors iš tikro taip ir yra. Jiems esminis skirtumas -davė pati. Nors tai dar bjauresnė ir šlykštesnė vagystė, nes pinigai būna išgaunami vaidinant jausmus. Vagis bent jau ištraukia pinigus, dažniausiai iš nepažįstamo ir deda į kojas be jokių apsimetinėjimų...
Kaikada
 

Re: Alfonsai!!!

Standartinė SOLVEIGA4 2010 Rugpjūčio 11, 19:26, Atsakymo numeris: #52787

Ačiū,kad atsiliepėte,galvojau,kad aš viena nusivylusi vyrais.Kodėl rašai, neverk nepaskolinai.Pirmas Alfonsas kabėjo kelis metus,apsūpęs begalynę meile.O,antras? Melavo,apgaudinėjo su kitomis,gerai,kad dar nedaviau pinigų,būčiau mačiusi,kaip savo ausis.Kas gali išmatuoti tą skausmą,kai tu išduodama,išnaudojama.kas kompensuos sugadintus nervus,sveikatą.O,jie ir toliau klesti.Gal moterys pradedam skelbti jų vardelius?Manau,kad atrasčiau ir su mano alfonsiukais,kurios reikalų turėjo.
SOLVEIGA4
 

Kitas

Grįžti į Moterys apie vyrus